Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B5 na superbach by Radek_siara


radek_siara

Rekomendowane odpowiedzi

Montaż w poniedziałek, potem jakaś zbieznośc i potem w sobote zobacze jak lata :D


21.03.2015

Nowe foty, nowe mody!!!

Wszystko na 1. stronie :kox::kox::kox:


Sprzedam kit Vogtland ! Odwidziała mi się zabawa w obniżanie :kwasny:

Kit Vogtland audi a4 b5 -40/-40 FWD sedan, prawie nowy Gniezno • OLX.pl (dawniej Tablica.pl)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A prawdziwy powód?

???

Taki jak napisałem...nie spodobała mi sie jazda na tym kicie, a jak chcesz wiedziec więcej to sprawa rozchodzi sie o to fura mi zaczęła skrzypiec na nierównościach, bym musiał pospinać kastę rozpórkami, założyc odpowiedni stabilizator, pozakładac poliuretany...szkoda mi kasy na taka zabawe, wole sprzedac kit....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego codo spięcia ait to nie drogi koszt dolna rozpórka gruba to 30zł górna z audi a6 c5 to koszt 100-120zł i twoja przeróbka jej 1 godzina samemu bo trzeba skrócić ją plus zakup dolnych uszu pod rozpórkę


to bardzo tani koszt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupując kit nie planowałem dalszych przeróbek, gdybym to wiedział poszedłbym w gwint...

...poza tym nie mam zdolności manualnych, wiec wyszłoby 250-300, do tego poliuretany, stab, koszta będa rosły a auto stare już i wymagające dbałości...(swoją droga mysle o wystawieniu niuni na sprzedaz...), załozyłem więc już ori, a Vogtland jest na sell i to w dobrej cenie :wink:

Edytowane przez radek_siara
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...