Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Klocki hamulcowe jakie polecacie ???

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Moje klocki hamulcowe są już na wyczerpaniu i chce je zmienić .

Mam do was pytanko, jakie klocki hamulcowe polecacie ?

Cena max 200 zl za komplet przód + tył.

Czy w tej cenie mogę coś dobrego wyrwać ?

Jeżeli nie to jakie klocki mi polecacie i za ile.

Ostatnio wymieniłem felgi z 15" na 17" i siła hamowania mi trochę spadła więc chce jakieś mocniejsze klocki.

Czekam na wasze rady.

Samochód : Audi A4 b5 1.9 TDI silnik AHH 90km

Brak kontrolki zużytych klocków.

Nadwozie sedan.

Pozdro ;)

Opublikowano

niema czegos takiego jak mocniejsze klocki :wink: sa jedynie lepszej badz gorszej jakosci, o sile hamowania decyduje zacisk :wink: ja ostatnio kupowalem TRW na przod placilem 170zl. jak chcesz wieksze hamulce to na pw sie odezwij

Opublikowano

Na forum jest kolega devastation który siedzi w tym temacie.

Zawsze poleca klocki Ferodo i tarcze Zimmerman.

Do 200zł Ferodo kupisz bez problemu u kolegi TOM77

Tzn są mocniejsze odmiany klocków ale czy warto ?

Ja za standard na przód Ferodo płaciłem równe 100zł, ich mocniejsza odmiana która już nie pamiętam na czym polegała... może były ceramiczne... ale klocki na przód kosztowały niecałe 400zł.

Opublikowano
  • Autor

A co myślicie o oryginalnych boscha ?

Dobre są ?

Opublikowano

Bosch nie robi klocków, tylko je firmuje własnym znakiem

zwykle jest to Pagid lub Galfer, ale jakosciowo jak najbardziej OK

---------- Post dopisany at 21:46 ---------- Poprzedni post napisany at 21:34 ----------

na Twoim miejscu mocno bym sie zastanowił nad SWAP-em na 288/25 mm

Opublikowano

Tylko i wylacznie TRW... Kiedys kupowalem Ferodo, ale niestety zaczynaja piszczec jak szalone po jakims tam przebiegu. Firma sie zepsula bo kiedys byly naprawde dobre.

Opublikowano
  • Autor

Dziś zajade i zapytam w sklepie jakie są klocki i po ile :) jak cena mi sie bedzie odpowiadała to kupie na allegro

Opublikowano

Bosch tarcze i klocki,nie syfią felg.

Opublikowano

Jak koledzy wyżej klocki BOSCH od razu w komplecie z tarczami. Godny polecenia zestaw.

Opublikowano

Witam mam u siebie Klocki i tarcze Girling, zestaw sprawuje się dobrze nie piska, hamuje tak samo na zimnej jak i gorącej tarczy, pyli umiarkowanie.

Opublikowano

Ja do TRW mam mieszane zdanie. Na przodzie klocki piszczały jak w pociągu a z tyłu po trzech latach odpadła jedna okładzina od blachy :kwasny: Obecnie jeżdżę na klockach Textar (szły na pierwszy montaż) przy tarczach Zimmermann i spisują się fajnie :wink: ma tyle niestety znowu TRW jest bo nie miałem innego wyboru

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.