Skocz do zawartości
IGNOROWANY

potrzebny wsad licznika


skazany na audi

Rekomendowane odpowiedzi

tak by było jesli by zmienial licznik przedliftowy na polift, ale zmienial pol fis na pelny fis wiec tam sygnal spalania jest podpiety od razu , bynajmniej powinien byc w orginale jesli nikt nic nie przerabial w kablach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licznik stary byl Magneti Marelli 8d0 920 930M full fis.Kombinowalem z kodowaniem 00140 na nowym (tym z benzyny) i wszystko bylo ok -spalanie pokazywal.Tarczka z benzyny do diesla troche jednak nie pasuje:-).Kabel we wtyczce pin 25 jest(zolty).Przekodowac CAN?Da sie w b5?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam wsad jednak bo skoro przed wgraniem wsadu działał , ale juz nie jednemu go wysyłałem i wgrywal i działało, poszukam Ci innego wsadu , wysłałem Ci dwa o ile pamiętam w tym mailu , jeszcze popatrzę co mam w zasobach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Totalny brak czasu i nie ogarnalem gdzie to mam, w sobotę wieczór postaram się podesłać coś

---------- Post dopisany at 21:53 ---------- Poprzedni post napisany at 21:51 ----------

Olej leci cyfrowo, plyn do spryskiwaczy zwykle zwarcie do masy, radio po can lata tylko Concert II z a6 lub Symphony II z b6 , a przed wgraniem wsadu działało spalanie normalnie na angolskim wsadzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli przy kodowaniu 00140 i 1025 dopiero zagrało ? Muszę zapamiętać na przyszłość , adres do wysyłki piwa na pw:decayed::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A podaj numer licznika angola do którego wrzucales wsad , koncowka 980 J lub JX ? Temperatura oleju bangla normalnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

980 J.Poziom oleju czasem niski..podobno..Pracuje nad tym.Po wyjeciu kluczyka ze stacyjki nie wraca zolte powiadomienie na jakies kilka dni.Dzisiaj zdjalem+ kleme i poczekam;-).Ponoc trzeba sie zadlegic w wsad po hex-ie

---------- Post dopisany at 21:57 ---------- Poprzedni post napisany at 21:47 ----------

Podobno nie w kazdym b5 czujnik oleju jest w misce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie niedopasowanie wsadu do licznika , szlak

Oil min pojawia się co 100 km , gasi się poprzez otwarcie maski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...