Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana popychaczy


nitol

Rekomendowane odpowiedzi

I mam rozumieć, że jak podstawie coś pod silnik i skrzynie i odkręcę sanie to powinno być cacy :) Tylko gdzie podstawić coś pod silnik jak bd odkręcał miskę??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W A80 podwieszałem silnik a nie podstawiałem. W ten sposób nic mi nie zawadzało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, nigdy nie stosowałem płukanki. Wiem natomiast że osad z oleju który się zbiera i z czasem może odpadać jest cholernie twardy. Rozpuszczalnik nawet tego nie rusza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hymm kusi mnie żeby sprawdzić czy smok pompy jest ok ale zwyczajnie nie mam czasu na jakieś lekko grubsze "zabawy" dlatego szybciej byłoby mi przepłukać silnik :P Nic coraz bardziej kusi mnie wlanie syntetyku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlej płukanke Liqui Moly Engine Flush, u mnie pomogło w temacie pompy :kox::kox:

silnik odpalał i wszystko dzwoniło w głowicy, po płukance, oczywiście nie od razu ale powoli z czasem wszystko sie uspokoiło, teraz jest git :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jo, to jest to, zamów sobie tam od razu olej i filtry

LIQUI MOLY SYNTHOIL HIGH TECH 5W40 5L 1307 certyfi (3666813905) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

---------- Post dopisany at 20:16 ---------- Poprzedni post napisany at 20:14 ----------

wlewasz flusza na gorący silnik, najlepiej przez rurke od bagnetu i odpalasz na 12-15 minut

potem zlewasz i wymieniasz olej z filtrem, tyle w temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na stary olej i rozgrzany silnik to wlewasz, potem zlewasz i zalewasz swiezym olejem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie q......a, Flusza jest 500ml = 0.5 litra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w linku wysłałeś bańkę 5 L za 180 zł więc chyba można kupić bańkę 0.5L za mniejsze pieniądze ?

---------- Post dopisany at 20:35 ---------- Poprzedni post napisany at 20:35 ----------

A sory to jest olej co mi wysłałeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaaaa oleju wlewasz tyle ile masz na bagnecie, jakieś 3.8 litra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki trochę się zakręciłem i stąd nieporozumienie. Czyli Ty polecasz ten olej. A co sądzisz o ofercie z tej strony

LIQUI MOLY SYNTHOIL HIGH TECH 5W40 5L 1307 certyfi (3666813905) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi głownie o to, że jak wiadomo kieszeń studencka nie jest duża. Dokładnie jaki olej tam chce kupić to jeszcze nie wiem jeżeli zostawałbym przy 10W40 to pewnie dalej kupiłbym mobila ale jeżeli przejdę na syntetyk to sam nie wiem co tam wybrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie cuduj z półgównami tylko wlej dobry olej.

Zapodaj motula xcessa 5w40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...