Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Duży problem z wyjeciem zakleszczonego radia concert II...


kami050

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i na wstępnie proszę o pomoc ,gdyż nie nie mogę wyjąć mojego radyjka aby podpiac emulator , ok miesiac temu radyjko wyszlo bez problemu takimi wyjmakami : WYJMAKI KLUCZE DO RADIA VW Audi Seat Skoda Ford (3467506988) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. , za drugim razem ,gdy chcialem je wyjąć za nic nie pusci z lewej strony od kierowcy , tzn wychodzi na ok 0,5 cm ale pozniej stoi w miejscu jakby cos je blokowalo , probowalem juz roznorakich sposobow (demontaz schowaka pasazera ,oslony pod kierownica oraz demontaz panelu klimatyzacji) i czytalem wsyztskie posty o tym ale nic nie udalo mi sie zdzialac , juz mnie to przerasta i prosze o pomoc ...z góry dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wina kluczyków, też mam te .ujowe kluczyki i raz szło wyciągnąć raz za zadne skarby. więc albo kupno w aso kluczyków(35zeta) albo podjedź do gości co montują caraudio i ci wyjmą za browara:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ,ze one jakos dziwnie wchodza do konca a poprawej jakby nie trzymal ,tylko jakie ten kluczyk ma zadania , zagiac blaszke do srodka i wtedy wyjdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. ja sobie zrobiłem wyjmaki na oko z karty i wyciągałem radio już nimi kilka razy bez problemu (czasem trzeba było szturchnąć kilka razy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w aso w tarnowie powiedzieli mi ,ze nie sprzedaja takich wyjmaków do radia...

A to czemu?

Przecież zestaw wyjmaków (8E0051530 - 4szt. lub 4D0051530 - 2szt.) jest normalnie dostępny w ofercie:

wyjmakorg.jpg

--

Pozdrawiam

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zawsze radio wyciągałem tak, wkładałem klucze zrobione z karty wg poradnika na forum , wyciągałem klimatronik i wypychałem radio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moglbys ten poradnik tutaj wrzucic? a co do tego aso to powiedzial mi jeszcze ,zebym do serwisu dzwonil to mi wyjmia to radio ,masakra z nimi...

---------- Post dopisany at 19:43 ---------- Poprzedni post napisany at 19:32 ----------

a i którą strona sie wsuwa te wyjamki skosem na zewnatrz czy odwrotnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no przecież to jest proste jak ...... wkładasz klucze i pchasz radio , jak nie idzie to wkładasz kolejny raz klucz i musi iść!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli blaszki blokujące radio w koszu nie są uszkodzone/pogięte, to przy wkładaniu wyjmaków w szczeliny czuć bardzo wyraźnie moment, w którym "zaskakują".

Wystarczy wtedy włożyć palce w otworki wyjmaków i pociągnąć do siebie, i radio wychodzi.

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...