Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AKE] Problem z V-max

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Mam problem z V-max, tzn. osiąga 200 km/h (na liczniku) i koniec.

Jakiś czas temu robiłem logi i nic niepokojącego nie było, wszystko w normie, zreszta v-max też taki był wtedy.

Auto jeżdzi normalnie, podczas wyprawy nad morze załadowany full - OK, ale tylko do 200, potem stop :wallbash:

Wyprzedzanie - nie ma roblemu czy przy 100, 160 czy 180. Przy konfronacji z innymi samochodami nie przynosi wstydu.

Wątpię też żeby licznik tak zaniżał.

Ile u was osiągają V6 max?

Opublikowano

230km/h ,240km/h bez problemu, po chipie wiecej nawet, nieważne ile. Być może dlatego , że autko mocno załadowane.

Opublikowano

U mnie licznikowo 230km/h - i wiecej ni dy rydy.

Na GPSie jeszcze nie sprawdzalem, ale pewnie z 205-210.

Opublikowano

240 juz smigalem

Opublikowano

otles, marcinj, Wy nie macie/mieliscie AKE.

Opublikowano

Ja swoim AFB 150 ps, sedan, 2 osoby zero bagażu, idealnie równa droga, bez wiatru ,tiptronic , 220 000 najechane , 240 km/h i więcej nie poszło, więc wydaje mi sie że wynik przyzwoity jak na AFB realne było pewnie koło 220km/h. :) Znajomy ma A8 AKE 180 km Quattro i poszło mu 250 km/h.

Opublikowano

Jechałem około 230 km/h. A czy poleci szybciej ...

Nawet nie będe sprawdzał bo tyle mi wystarczy :dance:

Opublikowano

chłopak zadał pytanie i prosi o pomoc w rozwiązaniu problemu , to że fura powinna iść więcej niż 200 to oczywista oczywistość tymczasem zaczyna się licytowanie w temacie które pójdzie więcej a chyba nie o to chodzi?

moje też idzie więcej niż 200 :wink4:

Opublikowano

na chłopski rozum brakuje mocy (KM), moment(Nm) jest bo wyprzedzasz, jak piszesz, swobodnie. Czego to może być kwestia nie mam pojęcia - trzeba się znać na dieslach:D może Rogalotti coś mądrego wniósłby do tematu.

powodzenia! :)

Opublikowano

Witam.

Mam problem z V-max, tzn. osiąga 200 km/h (na liczniku) i koniec.

Jakiś czas temu robiłem logi i nic niepokojącego nie było, ...

Robiłeś logi - dynamiczne ?, statyczne ?

wg: http://www.a4-klub.pl/smf/tdi_diagnostyka_aktualizacja_30_vii_2008-t18478.0.html

Czy może tylko zczytywałeś błędy. (Auto-Scan) ??

Opublikowano

Jesteś pierwszym właścicielem pojazdu?? Jeśli nie, to może ktoś wcześniej sobie zażyczył żeby mu ograniczyć prędkość do 200 :mysli: Przecież wiele samochodów ma fabrycznie ograniczenie do 250, więc do 200 też pewnie nie problem...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.