Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B6 cabrio 1.9 TDI czy było coś takiego??


Marynarz____

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie,

rozglądam się za A4 B6 Cabrio i w związku z tym mam pytanie. Czy B6 cabrio występowały z silnikiem 1.9 TDI?? Według Wikipedii występowały, ale przeglądając serwisy z aukcjami samochodowymi nie natknąłem się na ani jedno. Z silnikiem 2.5 TDI jest jak mrówek (ta opcja odpada), a natomiast z 1.9 nie widziałem ani jednego.

Ktoś pewnie zaraz powie kup B7 z 2.0 TDI- niestety na takie mnie nie stać. Proszę nie piszcie też "kup 1.8 T"- taka opcja też mnie póki co nie interesuje, no chyba że potwierdzicie, że 1.9 tdi nie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

diesel w cabrio... :facepalm:

No i?? Tak samo jak 1.8T w gazie :facepalm:, chcę mieć oszczędne auto, a jak dla mnie zakładanie gazu do 1.8T to szczyt wieśniactwa:doh: chwali się, że ma mocne 1.8T, a podjeżdża na stację i gaz leje :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

diesel w cabrio... :facepalm:

, a jak dla mnie zakładanie gazu do 1.8T to szczyt wieśniactwa:doh: chwali się, że ma mocne 1.8T, a podjeżdża na stację i gaz leje :grin:

hehe dokladnie..gaz jest do kuchenek gazowych i sztaplarek :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

diesel w cabrio... :facepalm:

, a jak dla mnie zakładanie gazu do 1.8T to szczyt wieśniactwa:doh: chwali się, że ma mocne 1.8T, a podjeżdża na stację i gaz leje :grin:

hehe dokladnie..gaz jest do kuchenek gazowych i sztaplarek :thumbdown:

Dajcie spokój z tym wyszydzaniem...

Auta zasilane gazem lpg, ziemnym czy też auta hybrydowe i czysto elektryczne niby czemu są gorsze?

wysłane z Commodore 64

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że jeśli kupujesz mocne auto w benzynie to i stać cię na jego tankowanie, a jeśli nie to kupujesz opla 1.6 i pakujesz gaz. Zawsze leczył mnie widok na jednej ze stacji jak co tydzień podjeżdżał tak jakiś kark, (obok na fotelu jego plastikowa blondi) w A8 z 4.2 pod maską i gaz tankował :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak było B6 Cabrio z 1.9 TDI pod machą czy nie? Jak nie to szukam 1.8T bez gazu i tyle :decayed:

Co ciekawe 80'tka B4 w Cabrio miała 1.9 TDI pod machą, sporo tego na allegro :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie było 1.9 TDI w B6 cabrio.

a z tym ze diesel w cabrio chodzi mi o to ze 1.9 tdi nie ma super kultury pracy i jezdzac bez dachu troche srednio to brzmi. A mówie to po mimo że sam mam AWX i od dawna jeżdżę tylko dieslami bo po prostu je lubie.

Ja bym szukał 1.8T a jakby się jakaś ładna sztuka z gazem trafiła to czemu nie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...