Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Seat leon fr 2.0 tdi 2013'

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

przedstawiam w ramach ciekawostki, auto które wybrałem dla brata i często sam nim jeżdżę bo jest zwyczajnie fajny.

Auto nowe z salonu, 5-drzwiowe, w kolorze tytanowym wersja najbogatsza FR

Silnik 2.0TDI CR 184PS i 380 Nm, zmierzone 198PS i 403Nm skrzynia 6 biegowa (ze względu na późniejsze mody)

Na pokładzie:

- Kubełki skóra plus materiał (czerwona nitka)

- Kiera FR

- Aluminiowe progi FR

- Duża navi DVD dotykowa, slot na karty itp bluetooth

- Oświetlenie ledowe ambiente (zmieniające kolor)

- Drive select (silnik, zawieszenie, układ kierowniczy)

- Rozbudowany komputer pokładowy (łącznie z wyświetlaniem kodów usterek)

- Przyciemnione szyby

- Full LED

- Lane assist, tempomat

- Elektryczne fotochromy składane z kluczyka, grzane

- Reszta standard czyli elektryczne szyby, zaawansowany parctronick, czujnik deszczu, światła i inne duperele

Plany na mody:

- Koła 19'

- Soft +wydech +dolot +wtryski +turbo +sprzęgło i tak około 300PS i z 550Nm (ale to na spokojnie)

- Zawieszenie gwintowane tak z -30mm

- Może coś na pokład ale to się zobaczy

- Hamulce

20131017_161456.jpg

20131017_161505.jpg

20131017_161513.jpg

20131017_161535.jpg

20131017_162001.jpg

20131017_162037.jpg

20131017_162112.jpg

20131017_162142.jpg

20131017_162209.jpg

20131017_162232.jpg

Opublikowano

Jako pierwszy ... fajna furka... super wersja... kolor... szkoda ze nie biały ... ogólnie mega fajne autko ... zazdroszcze jako leonowiec ...:D:thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:

Powodzenia w modach i czekam na efekty :D

Wysłane z telewizora Note2

Opublikowano

siedziałem właśnie ostatnio w taki, auto świetne, do tego świetnie wyposażone:kox:

fajna sylwetka, fajnie w środku, co tu dużo pisac :kox:

LEDy :naughty::kox::kox::kox:

Opublikowano

Jest mega , fajne auto za fajną cenę :naughty:

Będą się ładnie kolorystycznie zgrywać z RS6 :slina::kox:

Opublikowano

ładniutki tylko jak dla mnie kolor trochę burowaty - za to środeczek całkiem całkiem

Opublikowano

No nie powiem autko wygląda całkiem si:decayed: u mnie w robocie koleś ma pomarańczowego i robi dopiero robotę:slina:

Opublikowano
  • Autor

Kolor to wymysł mojego brata, ale mu się RS'a podobała i taki też wziął. Na żywo wygląda dużo lepiej a jeszcze felga Titan optic i będzie prawie jak RS :grin:

Opublikowano

bardzo ładny leoś - :wink:

Opublikowano

Na drzwiach jest jakis material czy tylko plastik bo tak jakos wyglada :wink:?

Opublikowano

Bardzo dobrze wygląda w tym kolorze, ale szkoda, że ma przyciemniane szyby.

Jak się sprawują takie LEDowe reflektory w porównaniu do xenonów ?

Opublikowano
  • Autor
Na drzwiach jest jakis material czy tylko plastik bo tak jakos wyglada :wink:?

Śkura taka jak na boczkach foteli

---------- Post dopisany at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany at 22:39 ----------

Bardzo dobrze wygląda w tym kolorze, ale szkoda, że ma przyciemniane szyby.

Jak się sprawują takie LEDowe reflektory w porównaniu do xenonów ?

Bardziej skupiona wiązka światła, trochę jaśniejsze ale nie rażą, no i dużo lepsze doświetlanie i płynna regulacja zasięgu

Opublikowano
Na drzwiach jest jakis material czy tylko plastik bo tak jakos wyglada :wink:?

Śkura taka jak na boczkach foteli

Do tego wnętrza - skóry, navi itd. nie bardzo pasują gumowe dywaniki i pedały bez alu nakładek, ale to mały szczegół :wink:

Opublikowano

....hmmm ...po parametrach to...musi sie to przyzwoicie odpychać ....:good:.:decayed:......furmanka fajna....w końcu ma "hiszpański temperament"....

btw...

miron ma podobną sytuację w rodzinie....:decayed:

wysłane z one v :)

Opublikowano
  • Autor
Na drzwiach jest jakis material czy tylko plastik bo tak jakos wyglada :wink:?

Śkura taka jak na boczkach foteli

Do tego wnętrza - skóry, navi itd. nie bardzo pasują gumowe dywaniki i pedały bez alu nakładek, ale to mały szczegół :wink:

Z tą skórą to coś mi się pojebało taka godzina ... a co do dywaników byłe welurowe ale brat już "jesienno-zimowy" setup założył. Nakładki się kupi

Opublikowano

a mi jakoś w ogóle ten nowy leon nie podchodzi, oglądam te foty i ani z zewnątrz ani w środku nie znajduje nic co byłoby jakieś mega, jedyny leon który mi się podobał to fr/cupra lata 2003, no ale takie trnedy cóż zrobić :whistling:

Opublikowano

Fajny, cichociemny, kolor podobny do mojego:decayed:

Zmierzcie mu kiedyś w wolnej chwili 100-200 pełnym piecem, ciekawi mnie czy puchnie czy daje radę:wink:

Opublikowano

bardzo ładne, świeże autko i jestem pod dużym wrażeniem wnętrza. Dla mnie osobiście wygrałby biały na cal większym kole. I fakt, zwraca sie uwage na brak nakładek alu na pedały. Ale to tylko niuanse, wiadomo,caloksztalt jest kozior. Zwlaszcza dla mlodego czlowieka jakim jest Twoj brat :)

Opublikowano

świetnie wygląda! bardzo mi się podobają te Leony, gratulacje dla brata :hi:

Opublikowano

Super auto. Zapraszamy brata na leonclub.pl :))

Opublikowano

Skrzynia manual? DSG nie montują do seata?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.