Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Seat leon fr 2.0 tdi 2013'


szymeniu

Rekomendowane odpowiedzi

Skrzynia manual? DSG nie montują do seata?

Jedno DSG w domu wystarczy. Chcemy mu dorzucić trochę koksu, a to lepiej zniesie manual

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DSG nawet nie wychodzi w Leonie w najmocniejszym dieslu :wink:

Szkoda ,że moje auto nie stało na placu w konfiguracji jakiej chciałem , tylko musiałem zamawiać. No nic jeszcze miesiąc trzeba czekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrzynia manual? DSG nie montują do seata?

Chcemy mu dorzucić trochę koksu, a to lepiej zniesie manual

To ile tego koksu chcecie dowalić? 1000Nm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwetka zajefajnie mi się podoba poza jednym szczegółem- 5 drzwi :thumbdown: Skoro Leon jest reklamowany jako auto sportowe to prosi się tylko o 3 drzwi. To jest to samo co z Leonem I- za***ista sylwetka, a 3 drzwiowy nie był dostępny :facepalm:

Ten nowy model ma chyba jeszcze wersję 3 drzwiową o ile się nie mylę- ja bym taką wybrał, a jeśli bratu potrzebne 5 drzwi to bym Leona nie kupił...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrzynia manual? DSG nie montują do seata?

Chcemy mu dorzucić trochę koksu, a to lepiej zniesie manual

To ile tego koksu chcecie dowalić? 1000Nm?

Nie po prostu nie chcę żeby sprawiała problemy, a że problemy będą to już wiem po sobie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież masa dłubniętnych DSG jeździ po samym sofcie jak i po grubszych modach

---------- Post dopisany at 13:41 ---------- Poprzedni post napisany at 13:39 ----------

Ostatnio jeden mądry podsumował że 300KM w DSG to jak 400KM w manualu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje fury:wink: Człowiek nie jest w stanie zmienić tak szybko biegu, jak to się dzieje w DSG. Ja rozglądając się za TT czy też Golfem GTI, biorę pod uwagę jedynie auta z DSG:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny leonik, ale mnie też nie "powala" z wyglądu zarówno wnętrze jak i z zewnątrz.

Co do osiągów, masa robi robotę. Szymon możesz wrzucić wykres? Pisałeś coś o tym że autko było mierzone. Aż muszę wyczaić na mieście lub na trasie takiego leonka i się z nim szarpnąć :naughty: różnica masy co prawda około 70-80 kg na moją niekorzyść no ale...

Ten leonik to ośka czy ma jakieś elektroniczne coś co go popycha?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież masa dłubniętnych DSG jeździ po samym sofcie jak i po grubszych modach

---------- Post dopisany at 13:41 ---------- Poprzedni post napisany at 13:39 ----------

Ostatnio jeden mądry podsumował że 300KM w DSG to jak 400KM w manualu :wink:

Ja wiem ale to ma być w miarę bez ustrekowe auto. Nie podważam zalet S-tronica ale wolałbym go unikać. Jak u siebie po sofcie zrobię powiedzmy 80tkm i zobaczę że dalej dobrze się sprawuje to wtedy będę miał zaufanie do tej skrzyni.

---------- Post dopisany at 14:16 ---------- Poprzedni post napisany at 14:14 ----------

Fajny leonik, ale mnie też nie "powala" z wyglądu zarówno wnętrze jak i z zewnątrz.

Co do osiągów, masa robi robotę. Szymon możesz wrzucić wykres? Pisałeś coś o tym że autko było mierzone. Aż muszę wyczaić na mieście lub na trasie takiego leonka i się z nim szarpnąć :naughty: różnica masy co prawda około 70-80 kg na moją niekorzyść no ale...

Ten leonik to ośka czy ma jakieś elektroniczne coś co go popycha?

Nic nie ma dodatkowego, tak fabryka dała i tak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na bank bym nie kupił a3 szukając auta w tej klasie - coś takiego lub golfa lub octavie ... tak jak pisałeś różnica w cenie nie idzie w parze różnicą jakości ... za cenę biednego a3 można mieć skodę RS lub golfa gti lub jakąś wariację takiego leona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na bank bym nie kupił a3 szukając auta w tej klasie - coś takiego lub golfa lub octavie ... tak jak pisałeś różnica w cenie nie idzie w parze różnicą jakości ... za cenę biednego a3 można mieć skodę RS lub golfa gti lub jakąś wariację takiego leona

Czyli zdecydowanie coś bardziej ciekawego :wink:

wysłane z one v :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na bank bym nie kupił a3 szukając auta w tej klasie - coś takiego lub golfa lub octavie ... tak jak pisałeś różnica w cenie nie idzie w parze różnicą jakości ... za cenę biednego a3 można mieć skodę RS lub golfa gti lub jakąś wariację takiego leona

za to porównując nowego Leona i roczne A3, wtedy brałbym A3. później przy odsprzedaży będzie lepiej trzymało cenę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na bank bym nie kupił a3 szukając auta w tej klasie - coś takiego lub golfa lub octavie ... tak jak pisałeś różnica w cenie nie idzie w parze różnicą jakości ... za cenę biednego a3 można mieć skodę RS lub golfa gti lub jakąś wariację takiego leona

za to porównując nowego Leona i roczne A3, wtedy brałbym A3. później przy odsprzedaży będzie lepiej trzymało cenę :wink:

coś w tym jest co mówisz ale z kolei leona też można wziąć rocznego i różnica znowu będzie spora no ale to już historia do wódeczki lub piwka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he dzisiaj ojcec atakował takiego tylko 1.8TSI 180KM.Wzal demowe stojaca w salonie z absolutnie wszystkim. Cena tego au z tym wyposażeniem prawie 105K wyrwał za 93.az żal było nie wziąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda świetnie z zewnątrz. Kolor mógłby być inny. Czekam aż pokażą wersje Cupra jeśli będzie. Oby miał 4x4 i pod 300PS to przemyśle leasing ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...