Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Puszczają druty na plecionce ( elastyczny łącznik wydechu ) - jaka przyczyna?


tomiqu

Rekomendowane odpowiedzi

Możliwe. Poduchy z tego co widziałem jeszcze oryginalne, a auto z 1996r. Sprawdzi się tańszy zamiennik? Bo oryginalne są trochę drogie ( ok. 200zł za szt)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W benzynce ujdzie ale w tdi nie bardzo .Rozebrałem ju kilka poduszek oryginalnych ponad 10 letnich to z każdej już olej dawno wyciekł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem na allegro gotowe plecionki z rurą zastępującą katalizator, nic nie trzeba ciąć tylko wystarczy odkręcić stary odcinek plecionki z katalizatorem i przykręcić nową , czy takie rozwiązanie sprawdzi się w praktyce? A jak z poduchami skrzyni biegów? Jak są zużyte to też odpowiadają za zniszczenie plecionki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem na allegro gotowe plecionki z rurą zastępującą katalizator, nic nie trzeba ciąć tylko wystarczy odkręcić stary odcinek plecionki z katalizatorem i przykręcić nową , czy takie rozwiązanie sprawdzi się w praktyce? A jak z poduchami skrzyni biegów? Jak są zużyte to też odpowiadają za zniszczenie plecionki?

Kup ten zamiennik u Pana Gruchota i wywal katalizator, który i tak już jest zatkany. Plecionka miała prawo sie już poddać mijającemu czasowi. Poduszki sprawdz bo mogą być dobre a wymienianie dobrych części na również dobre mija sie z celem.

---------- Post dopisany at 19:22 ---------- Poprzedni post napisany at 19:19 ----------

jak będziesz miał rure zamiast kata. To będzie Ci brzęczał. Wstaw nową plecinkę i po sprawie. Poduchy sprawdź i będzie git

Widziałeś ten zamiennik katalizatora ? a może masz założony, bo zdanie widzę masz wyrobione - bo coś brzęczy tylko co ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jemu może chodziło o to , że auto będzie trochę głośniejsze bo też takie opinie słyszałem. Pogadam jeszcze z tłumikarzami i zobaczymy co oni zaproponują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieliście rację - po sprawdzeniu okazało się , że obie poduszki silnika są do wymiany. I teraz jaką firmę wybrać? Wiem, że najlepszy jest Lemforder ale i niestety najdroższy. Z koleii w najtańszych zamiennikach ponoć nie ma oleju tylko sama guma więc zakładanie tego nie ma sensu bo będzie się trzęsła cała karoseria. Myślałem o Febi, SWAG, Corteco, Meyle, a może ktoś już wymienił poduchy i może coś polecić od siebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbieraj kasę na oryginał. Zamiennik to kasa wyrzucona w błoto. Sporo było na forum o tym że stare poduszki zachowywały się lepiej niż nowe zamienniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...