Skocz do zawartości
IGNOROWANY

chamsko porysowany caly bok auta


Rekomendowane odpowiedzi

avatar dorownuje temu co piszesz hehe :wink:

a jak mi udowodni ze to ja napisalem i wywiesilem?

liczy sie efekt

:decayed::wink:

Wiem że to nie CSI ale da sie takie rzeczy udowodnić. Ani nie namawiam ani nie odradzam tylko dałem pod rozwagę żebys na tym nie wyszedł jeszcze gorzej niz do tej pory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też bym się trzymał porządnego skopania ryja w takim wypadku, tylko musisz być w 100% pewny że to koleś którego namierzysz :wink: Coś takiego na pewno utkwi mu w pamięci i następnym razem 2 razy pomyśli zanim złapie za gwoździa :wink:

oczywiście nikt tutaj nie namawia do przemocy... tylko do wymierzenia kary w należyty sposób :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też bym się trzymał porządnego skopania ryja w takim wypadku, tylko musisz być w 100% pewny że to koleś którego namierzysz :wink: Coś takiego na pewno utkwi mu w pamięci i następnym razem 2 razy pomyśli zanim złapie za gwoździa :wink:

oczywiście nikt tutaj nie namawia do przemocy... tylko do wymierzenia kary w należyty sposób :wink:

a skad wiesz ze to byl gwozdz?:shock3:

dawaj tu wsoje zdjecie porownamy oficjalnie :decayed:

hehe:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też bym się trzymał porządnego skopania ryja w takim wypadku, tylko musisz być w 100% pewny że to koleś którego namierzysz :wink: Coś takiego na pewno utkwi mu w pamięci i następnym razem 2 razy pomyśli zanim złapie za gwoździa :wink:

oczywiście nikt tutaj nie namawia do przemocy... tylko do wymierzenia kary w należyty sposób :wink:

a skad wiesz ze to byl gwozdz?:shock3:

dawaj tu wsoje zdjecie porownamy oficjalnie :decayed:

hehe:banan:

heheh :grin: i tym miłym akcentem z drugiego końca Polski trafiłem na liste podejrzanych :decayed:

---------- Post dopisany at 15:58 ---------- Poprzedni post napisany at 15:57 ----------

daj znać jak się sprawa dalej potoczy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w mojej sprawie jak narazie cisza..mam nadzieje ze to cisza przed burza..a nie cisza ktora juz zostanie..hehe

jak narazie rzeczoznawca byl wycenil..czekam..jak sie dalej sprawy potocza..w poniedzialek jade na policyje zobaczymy co powiedza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra

poczekamy

śledzę wątek, bo przykra sprawa, ale uważaj

tak jak piszą koledzy, można sobie więcej biedy napytać niż się wydaje

bez względu na to, jak zły jesteś że to się stało i na to, jakim qtasem jest ten ziutek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciszzaaaa...ciekawe kiedy list z ppolicaja przyjdzie ze nic nie maja ;/ :kwasny::kwasny::thumbdown:

---------- Post dopisany at 16:04 ---------- Poprzedni post napisany at 16:03 ----------

I jak tam poszukiwania ?

Kilka dni temu mi także zarysowano auto, ale tak się szczęśliwie złożyło że znalazłem świadków i udało mi się dotrzeć do tożsamości tego palanta. W najbliższym czasie go odwiedzę.

Jego profil na fb > http://www.facebook.com/profile.php?=743264506123123

Chyba źle link wkleiłeś :whistling:

o co chodzi z tym linkiem ?

---------- Post dopisany 07-11-2013 at 17:41 ---------- Poprzedni post napisany 29-10-2013 at 16:04 ----------

no i mamy finisz sprawy..policja zamknela sprawe..jest film pokazujacy sprawce..lecz nie potrafia ustalic kto to taki..

caly bok do malowania z AC trace 10%..dobrze ze zostalo 50 hehe..ale i tak szkoda...auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety tym patałachom nawet jakby zaprowadzić sprawcę złapanego na gorącym uczynku to nie umieli by mu udowodnić winy :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam, że w praktyce nie jest to takie łatwe.Nagranie z monitoringu- jakościowo zostawia pewnie wiele do życzenia. Musiał być mieć wielkie szczęście, żeby wszystko skończyło się dla Ciebie w 100% pozytywnie. Jak w takim wypadku wyglądają działania policji? Sprawdzą swoja bazę delikwentów mających już problem z prawem... i to wszystko.. sprawa do umorzenia, bo kto teraz znajdzie gostka, który będzie wyglądał jak ten z nagrania. Sprawa by musiała zostać nagłośniona, podana do wglądu publicznego, wtedy jakieś szanse są, kiedy widzą typka ludzie a nie tylko ty i policja :)ps. te 500zł dla pijaczków, to na prawde był dobry pomysł :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysl jak pomysl nawet dal bym im tysiaka jak by wskazali kogos i wyszlo by ze to ten z filmu..a film nie byl zlej jakosci..zaluje tylo zr nie zostawilem sobie filmue z jego morda..moze pojade przy okazji na komosariat odzyskac filmik moze sie kiedys przyda..ja tam mysle ze nawet nikogo nie sprawdzili..tylko postawili"pieczatke"nie wykryto sprawcy i tyyle..

kij im w oko perskie

do d*py z ta policja..

ps.jak byl gosc X na filmiku i poszedl w miejsce Y to chyba na osiedlach sa kamery i mozna powoli go jakos wysledzic....ale ile to szukania jak w CSI hehe

i tym oto optymistycznym akcentem zakonczmy temat..BO TO POLSKA...NIE ELEGANCJA FRANCJA..

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę wtrącić 2 słowa w temacie to naprawdę fatalnie, że nie zostawiłeś sobie kopii nagrania, ale może uda Ci się odzyskać nagranie od policji (w co wątpię bo mogą tam mieć burdel na 150 i nic nie znajdą, obym się mylił) i wykorzystać siłę fejsbuka - utworzyć wydarzenie z wrzuconą mordą tego typa i rozesłać po znajomych, żeby poudostępniali aż może znajdzie się ktoś kto łajzę wskaże. Nic to nie kosztuje, a daje jakąś nadzieję. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra mysl..dlatego wlasnie nie mam nk ani ryjbuka..kazdy z czasem cie moze znalesc jak potrzeba..

ale pimysl git moja zona ma ryjbuka..a nagranie bede mial spowrotem wstawie tu tez dla checy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...