Skocz do zawartości
IGNOROWANY

chamsko porysowany caly bok auta


Rekomendowane odpowiedzi

witam jak w temacie

mam ubezpeczenie w ergo hestii ac i oc

dzisiaj w nocy jakis palant przerysowal mi caly bok lewy pd tylniego swiatla stop az po przednia lampe..

zglosilem do ubezpieczalni i bylem na policji zglosic zrobili opis szkody z ubezpieczalni jednak sie ktos pojawi dopiero w przyszlym tygodniu..

i teraz pytanie mial ktos moze podobny przypadek? stalo sie to pod moim blokiem nie bylo miejsca do zaparkowania zaparkowalem klatke dalej

jak nalezy postepowac gdzie sie jeszcze udac

strace znizki?mam 60%

slyszalem ze gdy nie ujma sprawcy to trace znizki

w poniedzialek ide do spoldzielni dowiedziec sie czy kamery tam dzialaja i czy cos sie da z nich wyciagnac..niedaleko tez jest restauracja majaca tzn 'ogrodek' maja tam kamery lecz kierownik bedzie dopiero wieczorem

Prosze o pomoc

z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego mojemu bratu też porysowali samochód postawił auto pod blokiem i rano wstaje a tu cały bok auta przerysowany na nieszczęście nie miał wykupionego ac i nie było w tym miejscu kamer:(

Dodam że lubią rysować auta na obcych rejestracjach z innego miasta porostu łapy urywać sku.wysynom za takie coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak jak sie dowiem kto to napewno go szczyszcze

bylem pod blokiem codziennie stoja tam pijaczki..zaproponowalem 500zl jak sie dowiem kto to moze cos sie urodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobry pomysł próbuj każdym sposobem życzę żebyś złapał tego który to zrobił wiesz ktoś się stara dbać o autko a tu jakiś cwel wychodzi i rysuje cały bok auta ręce opadają :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam jak w temacie

mam ubezpeczenie w ergo hestii ac i oc

dzisiaj w nocy jakis palant przerysowal mi caly bok lewy pd tylniego swiatla stop az po przednia lampe..

zglosilem do ubezpieczalni i bylem na policji zglosic zrobili opis szkody z ubezpieczalni jednak sie ktos pojawi dopiero w przyszlym tygodniu..

i teraz pytanie mial ktos moze podobny przypadek? stalo sie to pod moim blokiem nie bylo miejsca do zaparkowania zaparkowalem klatke dalej

jak nalezy postepowac gdzie sie jeszcze udac

strace znizki?mam 60%

slyszalem ze gdy nie ujma sprawcy to trace znizki

w poniedzialek ide do spoldzielni dowiedziec sie czy kamery tam dzialaja i czy cos sie da z nich wyciagnac..niedaleko tez jest restauracja majaca tzn 'ogrodek' maja tam kamery lecz kierownik bedzie dopiero wieczorem

Prosze o pomoc

z gory dziekuje

Jak będziesz to z AC robił i sprawcy nie znajdą to stracisz 5-10% zniżki z AC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak z ac w srode zostawiam auto u groblewskiego dzisiaj bylem sie umowic.. na szczescie byly kamery w tej restauracji w poniedzialek bede mial nagranie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim wstawisz auto do ASO, to sprawdź jakiś smart repair/auto detailing, bo jeśli rysa nie jest głęboka to można to pewnie zrobić bez malowania całego boku i dużo taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega jak kupił sobie mazdę 6 to mu kilka dni później ktoś na masce wydrapał znak zapytania. Jak to naprawił, to parę dni później wyrżnęli mu na masce znak Volkwagena. :shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie pod blokami potrafią sobie urządzić rajd biegowy po dachach i maskach , w zeszłym roku tak było 12 samochodów pogniecione dachy i nowa s-klasa sąsiada dach maska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka ja mialem pod blokiem porysowane CAŁE auto. Ktos obszedl auto dookola z gwozdziem i dzialal. Zglosilem na policje zrobili fotki i po miesiacu umorzyli. Z Ac w pzu to zrobilem. Dostalem bodajze 3600 zl bo mialem wklad wlasny 25% . Zabrali mi 10 % z ac.

Sent from my GT-S7710 using Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam skurwieee..la jest na kamerach jednej z restauracji na przeciw ktorej stalo moje auto..

teraz tylko zostaje ustalic kto to taki i :polew::polew:pozamiatane:polew::polew::polew::polew:

:banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak ja bym był na twoim miejscu i bym ustalił typa to bym mu sam wymierzył karę bym mu zrył tak ryj że twoja audika to pikuś haha :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś mi z mojego byłego Paska B5 typ zawinął wkłady lusterek, a że mam na osiedlu monitoring to było idealnie widać jak to robi i jeszcze się obrócił mordą prost na kamerę więc miałem go jak na dłoni (koleś skroił tak 15 samochodów)- zgrałem filmik na płytkę i oddałem na policję wraz z wyceną szkody (cena wkładów lusterek z ASO :decayed: ). Oprócz tego miałem odciski palców tego gnoja na obudowie lusterka (obudowa była brudna i było je idealnie widać).

Policjantka, która bardzo opieszale przyjmowała moją sprawę, kiedy jej powiedziałem żeby zdjęli odciski z lusterka powiedziała że na specjalistę, który to zdejmie trzeba czekać 3 godziny, a pewnie i tak się już zamazało, więc machnąłem na to ręką (pomyślałem, że mają film z monitoringu to dojdą). Po miesiącu przyszedł do mnie list z policji, że umarzają sprawę z braku dowodów (a płytka z filmem to nie dowód?!).

Mój wniosek- szkoda czasu, żeby zgłaszać takie sprawy policji bo i tak nic z tym nie zrobią. Dowiedz się gdzie typ mieszka, weź bejsbola i mu porządny wp***dol spuść :naughty: tak aby się zesrał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze warto walczyć jeśli ma się jakiekolwiek dowody. Z takim podejściem to każdy ku**s niszczący czyjeś auto będzie bezkarny. A może akurat okazało się że oprócz twojego jeszcze kilka innych samochodów zostało w ten sposób uszkodzonych i pomimo braku kamer przypną mu dodatkowe uszkodzenia mienia.

Porysowania zdarzają się wszędzie. Nie ma znaczenia rejestracja. U mnie pod blokiem porysowali mi auto i myślałem że to właśnie z powodu rejestracji ale później miejscowe również były machnięte śrubokrętem. Pod pracą ciągle jakieś miejscowe fury są porysowane:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam skurwieee..la jest na kamerach jednej z restauracji na przeciw ktorej stalo moje auto..

teraz tylko zostaje ustalic kto to taki i :polew::polew:pozamiatane:polew::polew::polew::polew:

:banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan:

tzn = co mu zrobisz

tak wiesz, na serio ?

co planujesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam skurwieee..la jest na kamerach jednej z restauracji na przeciw ktorej stalo moje auto..

teraz tylko zostaje ustalic kto to taki i :polew::polew:pozamiatane:polew::polew::polew::polew:

:banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan:

tzn = co mu zrobisz

tak wiesz, na serio ?

co planujesz ?

osobiscie nie narusze jego nietykalnosci..ani nikt tego nie zrobi..jesli o to ci chodzi..

zaplaci za wszystkie straty no i jeszcze jedno auto tam zostalo porysowane czyli dojdzie kolejny wyrok kara(nawet jesli to nie on) ale bedzie musial to Udowodnic a to bedzie ciezka sprawa i napewno nie zrobi tego nikomu ponownie

a jesli to ktos mieszkajacy niedaleko bo napewno sie dowiem adresu..bedzie wstyd bo jebne plakat z jego ryjem na kilku klatkach napisze co zrobil..moze ktos jeszcze ucierpial..

troche to leszczowe ale po co go bic?jeszcze by mi sprawe wytoczyl..a wiadomo z gory bym mial przegrane:doh::doh::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam skurwieee..la jest na kamerach jednej z restauracji na przeciw ktorej stalo moje auto..

teraz tylko zostaje ustalic kto to taki i :polew::polew:pozamiatane:polew::polew::polew::polew:

:banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan:

tzn = co mu zrobisz

tak wiesz, na serio ?

co planujesz ?

osobiscie nie narusze jego nietykalnosci..ani nikt tego nie zrobi..jesli o to ci chodzi..

zaplaci za wszystkie straty no i jeszcze jedno auto tam zostalo porysowane czyli dojdzie kolejny wyrok kara(nawet jesli to nie on) ale bedzie musial to Udowodnic a to bedzie ciezka sprawa i napewno nie zrobi tego nikomu ponownie

a jesli to ktos mieszkajacy niedaleko bo napewno sie dowiem adresu..bedzie wstyd bo jebne plakat z jego ryjem na kilku klatkach napisze co zrobil..moze ktos jeszcze ucierpial..

troche to leszczowe ale po co go bic?jeszcze by mi sprawe wytoczyl..a wiadomo z gory bym mial przegrane:doh::doh::naughty:

Jak jego wizerunek wywiesisz to tez Cie może skrobnąć za to do sądu :whistling: Za pubkikacje takich rzeczy i może jeszcze zniesławienie może Ci braknąć odszkodowania za porysowany samochód więc się zastanów 2 razy. Lepiej żeby dostał oklep od zamaskowanego sprawcy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...