Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi S5 8T Sportback Sepang Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale masz przynajmniej jeden przycisk który nie działa bo niebylo go w originale.

Opublikowano
  • Autor

Nav i. Ten guzik nie działa. Żyje mi się jakoś z tym :grin:

Opublikowano

I see myślałem że większa rzeźba z ta kierownicą

Opublikowano
  • Autor
Zdrowe. Chyba. Z 0-100 z 5,3s wskoczyło na 4.6 ;)

Sent from out of space ;)

No to git, ile masz v-maxa u siebie ?

Dopiero teraz zobaczyłem pytanie. Wracałem teraz z Zakopca po świętach i udało mi się strzelić (licznikowo niestety...) ~290km/h. Dalej nie ciągnąłem bo ruch się nasilił.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Konkretna S5 :naughty: ile to wciąga zupy na trasie? Bo sam się przymierzam do S

Opublikowano
  • Autor

Zupy wciąga koło 13-14 jak nie jadę jak pojebany... A to się rzadko zdarza :decayed:

Opublikowano
Zupy wciąga koło 13-14 jak nie jadę jak pojebany... A to się rzadko zdarza :decayed:

Nawet spoko :decayed: też bym pewnie nie wytrzymał :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

No dobrze, doszło parę pierdół:

- wydech od MG ze sterowaniem klapek na pilota.

1611979_10201401264420377_188558037_o.jpg?oh=37eaf327360fb202dbb47716447a201f&oe=52F1B4FF&__gda__=1391575173_1385f8879b1ea2acfcd917139754f34f

- audio trójdrożne oparte na Hertz Energy + wzmacniacz Alpine + wygłuszenie przednich drzwi

- heble od RS5. Najpierw były herbatniki od RS5, ale ostatecznie je pokrzywiłem więc wpadły nowe tarcze z RS6, które po małym przetoczeniu wewnętrznym ranta pasują idealnie :)

79y8.jpg

- lampy z AFS i zmienionymi soczewkami

nie pamiętam co jeszcze, a przynajmniej nie mam zdjęć więc nie wrzucam :(

Małe tuningi pod Orlenem :P

tfdg.jpg

Opublikowano

Pięknie modzisz :kox::kox:

Opublikowano
  • Autor

A tu jeszcze lampki

uony.jpg

Hamuje? Noooo, jest różnica między eSowymi a eRSowymi. Może nie tak bardzo przy pierwszym hamowaniu, jak przy każdym kolejnym >200 do 0 :)

Opublikowano

Jak to świeci :slina::slina::slina:

Da się te soczewki do b6 wrzucic?

Opublikowano
:slina: no ładnie kolego .
Opublikowano

Mader faking S5 bandito :banan:

Opublikowano
  • Autor
Jak to świeci :slina::slina::slina:

Da się te soczewki do b6 wrzucic?

Soczewki to Intemo. Można było wrzucić większe, ale AFS sporo ogranicza pola manewru wewnątrz obudowy.

Pany, najwięcej frajdy sprawia audio :decayed: Od nowa odkrywam muzykę. Dziękuje Bogu że się wpakowałem się w B&O tylko pocisnąłem dalej :decayed:

Opublikowano

Jaka średnica tych tarcz od RS'a

Opublikowano
  • Autor

Zwykłe 365mm.

Opublikowano
Zwykłe 365mm.

Nie takie zwykłe :grin:

Opublikowano
  • Autor

Widziałem większe zestawy do eSy ;) Ale generalnie... czy jest sens? Podejrzewam że nie. Tak samo zakładanie stabilizatorów od RS. Przy takiej mocy i takim użytkowaniu auta.

Kolejny etap to kółko kompresora. Tylko że nie dotykamy się do tego nim nie ogarniemy tematu wsadzenia większej chłodnicy. eSa się koszmarnie grzała na hamowni. W Twojej S6 układ jest pewnie o wiele wydajniejszy.

Tu był ciekawy setup Stasis'a, ale obawiałem się dostępności tarcz wiec wolałem coś w miarę seryjnego

9527314938_77c6a83c2f_o.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.