Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi S5 8T Sportback Sepang Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Najpierw xxx forumowiczów wieszało psy na dobranym rozmiarze, teraz wszyscy twierdzą, że rewelacja :facepalm:

Gdyby nikt nie wiedział przed założeniem co wybrałeś, tylko zobaczyli obecny efekt, nikt by się nie produkował :decayed:

Całe auto git, ale znaczek V6T robi robotę!

Opublikowano
  • Autor
https://www.connect.facebook.com/media/set/?set=a.589975107711414.1073741954.154822821226647&type=1 widac ze oni maja takie dobre wyniki bo poprawiaja układ zreszta sam widziales kreca po 500ps

Mam już dość pie... o wynikach MRC. Każdy ma swoją hamownie, która swoje bajki może generować. Nie jeździ się KM. Tyle w temacie.

Opublikowano

pięknie wygląda ta a5, kółko dobrze siadło, gratki za całokształt bo fura wygląda zacnie :slina:

Opublikowano

Cudo! :kox:

Opublikowano

:grin:

A wzór prze kozak

Ps. tylko wklęsłości brak :grin::grin::grin:

nie no żartuję - widocznie taka felga i tyle

Dawaj jakieś konkretne foto a nie że cykłeś tak od niechcenia - i tak dobrze że nam foto samego grila nie zrobiłeś :grin:

Opublikowano
  • Autor

Jej, to aż tak widac ze foty były "z biodra"? :) pogoda nas nie rozpieszczała wczoraj. Lustra mam wyczyszczone, aparat naładowany. Obiecuje szybko foty :) ja mam banana na mordzie jak sie patrze na ese, ale równie jest mi miło jak gronu sie podoba :)

---------- Post dopisany 25-03-2014 at 11:16 ---------- Poprzedni post napisany 24-03-2014 at 09:34 ----------

FOT5DD2.jpg

Mooooooreeeeee poowwwaaaaahhhh!!!

Opublikowano

Koło kompresora i ściągacz :thumbup1::wink: Z APR brałeś ?

btw. koła :kox:

Opublikowano
  • Autor

IMG_5467.jpg

Tu jeszcze mały ficzer. Akurat do ogarnięcia przez weekend.

Opublikowano

Chodzi o to że homelink czy co tam ? :decayed:

Opublikowano

Homelink i obiektyw 17-55 2.8 :naughty:

Opublikowano

qtfa

o so chozi???

nie mam pojecia do czego to - Witja oswiec mnie, pls ... :doh:

Opublikowano
  • Autor

Pożądany bardzo przeze mnie home link. Za dużo mam pilotów już w schowku, a na patencie uda się z 3 przycisków ogarnąć 4 mechanizmy + wydech ;)

Opublikowano

no toś mnie oświecił .... :decayed:

i co to będzie robić, że tak się profesjonalnie zapytam ? :wink:

Opublikowano

Roztwierac wrota wszelakie oraz sterować klapami wydechu:) zrobimy sterowanie pięcioma rzeczami za pomocą trzech ori przycisków. Zobaczycie sami:)

Opublikowano
  • Autor

No trzymam Bartek kciuki :) Moje uszy też gdyż wpadające w rezonans piloty to zło :decayed:

------------------

Obiecane fotki. Dalej z d*py gdyż jedyne co umiem to kupować nowe obiektywy. Umiejętności moją są natomiast wprost odwrotne.

IMG_0060.jpg

Kierownica RS5 / dekory czarne RS5 / lewarek S5 polift / listwy carbonowe / boczki alcantara / rączki skórzane / maskownice B&O / głośniki Hertz Energy.

IMG_0047.jpg

Soczewki Intemo / AFS / Osram CBI

IMG_0035.jpg

Niebo :decayed: / Wydech MG

IMG_0074.jpg

IMG_0070.jpg

Dopiero na tym zdjęciu widać jak bardzo muszę przytulić lewą lampę, a raczej jej szkło :facepalm:

IMG_0061.jpg

Uffff. Dotrwaliśmy :wink:

Opublikowano

KOT!!!

Lampy przepoleruj bo jakieś takie "mętne"

Opublikowano

no powiem Ci że rzeczywiście

jakieś takie nijakie te nocne

miałeś statyw ?

długi czas ?

jakaś czerń bardzo nie ten teges

coś tam nie wychodzi, jak na moje ....

czy coś z nieba kapało ?

Opublikowano

te 2 ostatnie zdjęcia wprost jak z Need for Speed-a:decayed:

BOMBA!:banan:

Opublikowano

Nowe koło miażdży! :) Jak Ci się jeździ na takim setupie na naszych "świetnych" łódzkich drogach?

Opublikowano

Witam

Mialem okazje na zywo zobaczyc i samochod jest naprawde, naprawde piekny.

Swoja droga czesto w La Lofcie na kawke wskakujesz prawda?

Nie chcialem byc impertynentem i zaczepiać, tutaj to co innego.

Gratuluje kozaka :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.