Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi S5 Sportback Sepang Blue


pocas

Rekomendowane odpowiedzi

Ale masz przynajmniej jeden przycisk który nie działa bo niebylo go w originale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nav i. Ten guzik nie działa. Żyje mi się jakoś z tym :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrowe. Chyba. Z 0-100 z 5,3s wskoczyło na 4.6 ;)

Sent from out of space ;)

No to git, ile masz v-maxa u siebie ?

Dopiero teraz zobaczyłem pytanie. Wracałem teraz z Zakopca po świętach i udało mi się strzelić (licznikowo niestety...) ~290km/h. Dalej nie ciągnąłem bo ruch się nasilił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkretna S5 :naughty: ile to wciąga zupy na trasie? Bo sam się przymierzam do S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupy wciąga koło 13-14 jak nie jadę jak pojebany... A to się rzadko zdarza :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupy wciąga koło 13-14 jak nie jadę jak pojebany... A to się rzadko zdarza :decayed:

Nawet spoko :decayed: też bym pewnie nie wytrzymał :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, doszło parę pierdół:

- wydech od MG ze sterowaniem klapek na pilota.

1611979_10201401264420377_188558037_o.jpg?oh=37eaf327360fb202dbb47716447a201f&oe=52F1B4FF&__gda__=1391575173_1385f8879b1ea2acfcd917139754f34f

- audio trójdrożne oparte na Hertz Energy + wzmacniacz Alpine + wygłuszenie przednich drzwi

- heble od RS5. Najpierw były herbatniki od RS5, ale ostatecznie je pokrzywiłem więc wpadły nowe tarcze z RS6, które po małym przetoczeniu wewnętrznym ranta pasują idealnie :)

79y8.jpg

- lampy z AFS i zmienionymi soczewkami

nie pamiętam co jeszcze, a przynajmniej nie mam zdjęć więc nie wrzucam :(

Małe tuningi pod Orlenem :P

tfdg.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu jeszcze lampki

uony.jpg

Hamuje? Noooo, jest różnica między eSowymi a eRSowymi. Może nie tak bardzo przy pierwszym hamowaniu, jak przy każdym kolejnym >200 do 0 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to świeci :slina::slina::slina:

Da się te soczewki do b6 wrzucic?

Soczewki to Intemo. Można było wrzucić większe, ale AFS sporo ogranicza pola manewru wewnątrz obudowy.

Pany, najwięcej frajdy sprawia audio :decayed: Od nowa odkrywam muzykę. Dziękuje Bogu że się wpakowałem się w B&O tylko pocisnąłem dalej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem większe zestawy do eSy ;) Ale generalnie... czy jest sens? Podejrzewam że nie. Tak samo zakładanie stabilizatorów od RS. Przy takiej mocy i takim użytkowaniu auta.

Kolejny etap to kółko kompresora. Tylko że nie dotykamy się do tego nim nie ogarniemy tematu wsadzenia większej chłodnicy. eSa się koszmarnie grzała na hamowni. W Twojej S6 układ jest pewnie o wiele wydajniejszy.

Tu był ciekawy setup Stasis'a, ale obawiałem się dostępności tarcz wiec wolałem coś w miarę seryjnego

9527314938_77c6a83c2f_o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...