Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi S5 Sportback Sepang Blue


pocas

Rekomendowane odpowiedzi

Kamyk dziwne masz spostrzeżenia:wink:

wiem wiem ....

pogadam o tym z moim psychiatra :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie ryczy to autko! Widziałem i słyszałem dzisiaj ok 19 na Zachodniej przy Jaracza :) Rewelka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie tam... Dla potomnych. Tarczę tylne od RS5 nie pasują. Trzeba o 3 mm z frezować jarzmo.

Możesz bardziej opisat czo jest potrzebne frezować?

Dakujem

fotka2_zps12733e7f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie napisałem wcześniej. Operacja dostosowania tylnej tarczy od RS5 polift skończyła się niepowodzeniem. Zostałem przy seryjnych S5, które zresztą mają ten sam wymiar co RS5. Nie ważne jak sfrezowana została tarcza, po prostu nie pasowała.

Zmieniasz heble na RS5? Od razu mówie. O wiele rozsądniej jest kupić tarcze od RS6 C5. Rozmiar ten sam, pasują po małej przeróbce, a są o grubo tańsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heble przod mam zmienone, tyl mam 5 miesiecy w garazu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcecie miec tarcze od RS5 z tylu, to pozostaje Wam wymiana obudowy lozyska.

zacisk jest ten sam w S i RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ciekawosci - czy w A5 przy konkretnej predkosci i padajacym deszczu jest cichutko?

cos slyszalem o extra odglosach zwiazanych z brakiem prowadnic na szyby, jak to w sportowym aucie

jak to jest in real life?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ciekawosci - czy w A5 przy konkretnej predkosci i padajacym deszczu jest cichutko?

cos slyszalem o extra odglosach zwiazanych z brakiem prowadnic na szyby, jak to w sportowym aucie

jak to jest in real life?

nie zaobserwowałem nic takiego - u mnie cisza - wkurza mnie jedynie jak "buda pracuje" np na zakręcie i wjedzie się w dziurę - to minimalny odgłos przesunięcia się szyby na uszczelce da radę usłyszeć od czasu do czsu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy tym wydechu ja nawet radia nie słyszę :grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy tym wydechu ja nawet radia nie słyszę :grin::grin:

:polew:

yeblem z krzesla

ale tak pytam uzytkownikow, po prostu slyszalem o tej "wadzie konstrukcyjnej"

ciekaw tylko, ile w tym prawdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

160-180km/h nie ma problemu z szumami powietrza , nic nie świszczy itp ja tam żadnej wady nie zauważyłem jeżeli chodzi o odgłosy przy wyższych prędkościach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak ty dziadek nie zauważyłeś to chyba nikt nie zauważy :decayed::decayed: Bo z tego co pamiętam to jesteś za***iście wyczulony na skrzypienie, dziwne dźwięki itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak ty dziadek nie zauważyłeś to chyba nikt nie zauważy :decayed::decayed: Bo z tego co pamiętam to jesteś za***iście wyczulony na skrzypienie, dziwne dźwięki itp

nie no zawsze mogłoby być lepiej, a8 to to nie jest :decayed: ale jest na poziomie aut z ramkami np a4 , w tym sensie nie zauważyłem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w mietku cls nic takiego nie ma miejsca:wink:

nie kumam do czego sie odnosisz , co takiego nie ma miejsca ? Poza tym cls porównuj z a7 a nie z a5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...