Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi S5 Sportback Sepang Blue


pocas

Rekomendowane odpowiedzi

no to stary jestem w szoku że kupując takie fele za tyle kasy zrobiłeś coś co pozbawiło koła połowy efektu.

Sory za szczerość - ale A5 ma to do siebie że właśnie tam z kołami można poszaleć i wsadzić coś o czym użytkownicy np. A4/S4 mogą tylko pomarzyć a Ty tego nie wykorzystałeś i całość efktu psujesz nadrabiając dystansem

Bo sam wzór jest prześliczny - tym bardziej że ta felga występuje jak się nie mylę z ET25, które dało by taki wygląd że na światłach nawet faceci by Ci loda robili :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekajcie bo czegoś nie rozumiem. Dystansem nie nadrobię efektu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trzeba było tam wsadzać

Felga Vossen CVT-0M01-R 20x9 5x112 ET25 Right Silver - Best performance

a najmniej to

Felga Vossen CVT-0M03-L 20x9 5x112 ET32 Left Silver - Best performance

---------- Post dopisany at 16:40 ---------- Poprzedni post napisany at 16:38 ----------

Poczekajcie bo czegoś nie rozumiem. Dystansem nie nadrobię efektu ?

nigdy w życiu

Oczywiście felgę wyciągniesz z nadkola i będzie na równo - tyle że efekt braku głębi nie zmienisz a te felgi głównie dla tego efektu się kupuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwonię jutro do Best. Może się dogadamy : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No raczej dla mnie nie było wiadome. Czekam na dystanse i zakładam. Akurat się dobrze wosk na felgach ułoży : )

Kupowałeś felgi za tyle kasy i nie sprawdziłeś czy ET bedzie dobre?

Do 10 tys nie zwracam uwagi co kupuje...

//

Jutro przedzwonię. Może coś pozmieniamy. Zawsze temat ET był dla mnie czarną magią :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwonię jutro do Best. Może się dogadamy : )

rozmawiaj z nimi bo to kolosalna różnica mieć te felgi z ET 25 a 45 (tych z ET 45 praktycznie się nie sprzedaje)

Jak sprzedający wiedział że idą do S5 to chyba miał na stanie i chciał się ich pozbyć że Ci nie doradził a jako sprzedawca doskonale powinien wiedzieć jakie sa idealne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No raczej dla mnie nie było wiadome. Czekam na dystanse i zakładam. Akurat się dobrze wosk na felgach ułoży : )

Kupowałeś felgi za tyle kasy i nie sprawdziłeś czy ET bedzie dobre?

Do 10 tys nie zwracam uwagi co kupuje...

//

Jutro przedzwonię. Może coś pozmieniamy. Zawsze temat ET był dla mnie czarną magią :decayed:

Jak masz ogródek to na szczęście nie ma straty - będziesz miał ładne 4 kwietniki

A dzięki wiedzy kolegom z klubu zamówisz sobie z ET25 lub 30

---------- Post dopisany at 16:47 ---------- Poprzedni post napisany at 16:46 ----------

moze sprzedajacy nie przewidzial, ze w tym S5 z przodu beda hamulce z RS :wink:

tego akurat wiedzieć nie musiał - ale nawet nie biorąc tego pod uwagę takich ET się do takiego auta nie proponuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego doceniam to forum bardzo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego akurat wiedzieć nie musiał - ale nawet nie biorąc tego pod uwagę takich ET się do takiego auta nie proponuje

oczywiscie! zgadzam sie

z tym, ze ET45 przy szerokosci 9J weszly by bez problemu w seryjny zacisk :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda. Chodź i tak zaciski od RS5 są baaaardzo kompaktowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego akurat wiedzieć nie musiał - ale nawet nie biorąc tego pod uwagę takich ET się do takiego auta nie proponuje

oczywiscie! zgadzam sie

z tym, ze ET45 przy szerokosci 9J weszly by bez problemu w seryjny zacisk :wink:

nie no jasne - weszły by - tylko były kupowane dla polepszenia wyglądu auta a nie po to żeby tylko były - powinni doradzić i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, nie ma co roztrząsać. Kupowałem felgi bardzo szybko. O 15 była decyzja, o 16 przelew, a na drugi dzień o 8 już miałem felgi :) Na pewno ze wszystkim się dogadam i będą cieszyć oko. Moje jak i tych facetów co będą mi robić loda :grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No raczej dla mnie nie było wiadome. Czekam na dystanse i zakładam. Akurat się dobrze wosk na felgach ułoży : )

Kupowałeś felgi za tyle kasy i nie sprawdziłeś czy ET bedzie dobre?

Do 10 tys nie zwracam uwagi co kupuje...

//

Jutro przedzwonię. Może coś pozmieniamy. Zawsze temat ET był dla mnie czarną magią :decayed:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, nie ma co roztrząsać. Kupowałem felgi bardzo szybko. O 15 była decyzja, o 16 przelew, a na drugi dzień o 8 już miałem felgi :) Na pewno ze wszystkim się dogadam i będą cieszyć oko. Moje jak i tych facetów co będą mi robić loda :grin::grin:

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze nie wiem tylko czy ET25 nie bedzie ciut za bardzo wystawac trzeba by było sprawdzic.RS5 ma fabrycznie ET 26 tez przy feldze 9 cali ale on ma szersze błotniki.

Trzeba by przyłożyć.

---------- Post dopisany at 17:09 ---------- Poprzedni post napisany at 17:08 ----------

Edit juz sprawdziłem bedzie dobrze.Bierz 25ET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...