Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi S5 Sportback Sepang Blue


pocas

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem większe zestawy do eSy ;) Ale generalnie... czy jest sens? Podejrzewam że nie. Tak samo zakładanie stabilizatorów od RS. Przy takiej mocy i takim użytkowaniu auta.

Kolejny etap to kółko kompresora. Tylko że nie dotykamy się do tego nim nie ogarniemy tematu wsadzenia większej chłodnicy. eSa się koszmarnie grzała na hamowni. W Twojej S6 układ jest pewnie o wiele wydajniejszy.

Tu był ciekawy setup Stasis'a, ale obawiałem się dostępności tarcz wiec wolałem coś w miarę seryjnego

http://farm8.staticflickr.com/7286/9527314938_77c6a83c2f_o.jpg

Intercoolery wodne, turbiny chłodzone wodą itp, na serie wystarczy na mody wszystko poszło do przeróbki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli że wydajniejszy jak pod serie. U mnie też trzeba modyfikować intercooler i cooler jeszcze od wspomagania. Dodatkowo większa pompa.

Śledzę Twój projekt... grubo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow piękna ta Twoja "Eska" i do tego ten kolor - chyba najładniejszy w całej palecie do tego auta :) Jak tak patrzę to zdecydowanie bardziej Sportbacki mi się podobają od zwykłej A5 :wink: Mody również jak najbardziej trafione. Mam nadzieję, że będzie mi dane zobaczyć Twój bolid na łódzkich drogach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli że wydajniejszy jak pod serie. U mnie też trzeba modyfikować intercooler i cooler jeszcze od wspomagania. Dodatkowo większa pompa.

Śledzę Twój projekt... grubo ;)

I chłodnicę oleju do S-tronica :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To też. Szczególnie jak się zmieni soft w skrzyni :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę jestem w Łodzi mały spot :naughty:

git. Dzwon jak coś.

Krzysiek, co Ci nie pasuje w Intemo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę jestem w Łodzi mały spot :naughty:

git. Dzwon jak coś.

Krzysiek, co Ci nie pasuje w Intemo?

Linia odcięcia światła i cenia. Czyli u Ciebie / jest bardziej pionowo i wyglada _|--- (mniej wiecej ) Osobiście wogóle _/ takie. Waże że jesteś zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę jestem w Łodzi mały spot :naughty:

git. Dzwon jak coś.

Krzysiek, co Ci nie pasuje w Intemo?

Linia odcięcia światła i cenia. Czyli u Ciebie / jest bardziej pionowo i wyglada _|--- (mniej wiecej ) Osobiście wogóle _/ takie. Waże że jesteś zadowolony.

Jest tak jak mówisz. Ale mnie się właśnie podoba a la BMW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ładnie leciał :grin:

Co Ty. Ja to jestem tylko mistrz prostej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak oceniasz wydech MG vs. Milltek ? cichszy ? Regulacja jak w capristo? moze jakis filmik ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pocas, mody grube, jak żona Komorowskiego:decayed: Ja tylko gratuluję i życzę dalszych kreatywnych pomysłów:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak oceniasz wydech MG vs. Milltek ? cichszy ? Regulacja jak w capristo? moze jakis filmik ?

Jak tylko będzie założony to wrzucę film z tego samego miejsca gdzie nagrywałem kiedyś Millteka.

Gruszki sterujące są na obu tłumikach więc powinno być ciszej na zamkniętych klapkach. Regulacja będzie z pilota. Bezprzewodowo. Niestety S5 nie ma seryjnie żadnego fabrycznego guzika, którego by można było podpiąć pod sterowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...