Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Immobiliser

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dosyć często miga mi kontrolka immo i nie mogę uruchomić silnika.Zaskakuję czasem za 2, 3 razem a czasem muszę się męczyć nawet kilkanaście minut.Zapasowym kluczykiem to samo.Jak temu zaradzić? Dzwoniłem do mechaników (elektryków) to mówili mi że trzeba skasować lub usunąć immo bo auto ma swoje lata i immo się kończy. Koszt takiej naprawy od 200 zł . Czy to jest konieczne czy da rade inaczej to naprawić?

Opublikowano

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/immobilizer-1649/

Spróbuj tego, mi pomogło w 100% a też tak miałem, kontrolka od immo migała i samochód odpalał dopiero za którymś razem, po zabiegu odpala za każdym razem a koszt operacji= 0zł + trochę czasu:wink:

Opublikowano

zdecydowanie ta operacja pomoze. wina lezy w zlaczu przy pentli indukcyjnej.

Opublikowano
  • Autor

Jak kontrolka miga to mogę uruchomić silnik tylko że po sekundzie gaśnie.Boje się że jak to wszystko rozkręcę to później nie skręcę z powrotem.

Opublikowano

Dasz radę, u mnie było tak samo, odpalał ale gasł po sekundzie, tam masz wszystko ładnie opisane co i jak zrobić także bez problemu sobie poradzisz, trochę wiary w siebie!:decayed:

Opublikowano

Ja miałem kiedyś brak styku na cewce indukcyjnej przy stacyjce.Jest tam wtyczka która lubi zaśniedzieć.

  • 1 rok później...
Opublikowano

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/immobilizer-1649/

Spróbuj tego, mi pomogło w 100% a też tak miałem, kontrolka od immo migała i samochód odpalał dopiero za którymś razem, po zabiegu odpala za każdym razem a koszt operacji= 0zł + trochę czasu:wink:

ma ktoś ten działający link? W mojej 1.8 mam ten problem głównie "wiosną" nawet do 30 prób zanim odczyta kluczyk. Zauważyłem też że na akumulatorze pod prostownikiem łapie za każdym razem kluczyk, czy to może być wina słabego akumulatora też?

Opublikowano

Skoro pod prostownikiem jest ok to faktycznie może być wina aku. Ile ma lat? Możesz na próbę podmienić aku i zobaczysz co będzie.

Opublikowano

właśnie nie wiem ile lat ma akumulator bo kupiłem go z samochodem rok i dwa miesiące temu. Miałem przełożyć z 1.8T ale gaziarze wstawili w tej 1.8 komputer odrazu obok i się nie zmieści. Zobaczę czy jak zacznie znów padać po naładowaniu to problem się powtórzy. Jak tak to w takim razie wymiana aku odrazu.

Zapomniałem dodać że rocznik 1997 bo z tego co kojarzę imo jest w kolumnie kierownicy a nie w liczniku jak po ostatnim lifcie chyba.

Edytowane przez lapa9

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

właśnie nie wiem ile lat ma akumulator bo kupiłem go z samochodem rok i dwa miesiące temu. Miałem przełożyć z 1.8T ale gaziarze wstawili w tej 1.8 komputer odrazu obok i się nie zmieści. Zobaczę czy jak zacznie znów padać po naładowaniu to problem się powtórzy. Jak tak to w takim razie wymiana aku odrazu.

Zapomniałem dodać że rocznik 1997 bo z tego co kojarzę imo jest w kolumnie kierownicy a nie w liczniku jak po ostatnim lifcie chyba.

witam chciałem się podłąnczyć się pod temat szukam fachowca na dolnymśląsku żeby zlikwidować całkowicie immo jestem z kamiennej góry

Opublikowano

Witam piszę czy ktoś posiada działający link do tego jak naprawić ten problem ponieważ mam identyczny czasem odpala mi za pierwszym a czasem nawet za 10 razem przekręcenia kluczyka.

Będę wdzięczny za pomoc :) Pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.