Skocz do zawartości
IGNOROWANY

czy podjedzie? 18 cali - 8,0 J - 5x112 - ET 45 do tego 235/40


rogerwro

Rekomendowane odpowiedzi

obecnie mam 17 cali 7,5 ET47 i opony 235/45 fajnie sie smiga ale oponki sa troszke schowane, mam zamiar kupic 18 cali - 8,0 J - 5x112 - ET 45 jak to bedzie wizualnie mniej wiecej? macie jakies foto? nie bedzie nic obcierac?dodam ze to avant w quattro 2.5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakzdjecia525.jpg

zakzdjecia521.jpg

dokładnie tak bedzie wygladac ...to moje byle auto ..8j et 45 2.5 quattro 18stki

a to foto jest na tych samych kołach ale z opona nie 225 ale 245 ..

zakzdjecia167.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem czerwone amory czarne springi ..czyli okolo minus 3.4 centymetry ..nic nie dobijalo nic nie obcieralo ...a latalem bokami i bylo okey:) wiesz quattro tyl ma nizej lekko i jest mniejszy przeswit miedzy kolem a autem ale to nic nie robi bo quattro ma tyl w negatywie kola sie klada do srodka ...

a jak by Ciebie interesowalo to mam do sprzedania te kola ...to 18 8.5 j :) z oponami 225 .40 ..opony do kibla bo po jezdzie w golfie na glebie sa poobcierane mega i bija..ale fele sa okey bo tamte opony byly na innych felgach wczesniej ...interesowala by mnie cena za nie jakies 1800 bo to sa orginalne ronale robione dla mercedesa czyli carlsson ..

zakzdjecia792.jpg

a byly wczesniej na tych ...

zakzdjecia534.jpg

zakzdjecia530.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

djzak dzieki za klarowne opisanie tematu, bardzo mi pomogłeś! :)

a te dwie pierwsze fotki to z 225? na 40 czy 45? ja mam okazje kupic te fele z oponami 18 inch SWH Veronica Zilver velg in 5x112 ET45 - [34543] | Online-Velgen oczywiscie plus redukcje z 66 na 57, co o tym sądzisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 40 ale 45 nie robi bo to tylko polowa centymetra w porywach ...redukcje nie wplywaja bo to tylko pista tylko doladnie wkladaj redykcje najpierw na kola potem na piaste zeby krzywo nie wpadlo bo bedzie bic podczas jazdy i zalap delikatnie wszystkie sruby w powietrzu zeby kolo sie wpadowalo idealnie w srodek ...:) no i przypominam o gniazdach felgi zobacz czy sruby bedziesz mial owalne czy nie zeby gniazda sruby nie rozwalic nie prawidlowa sruba..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy 18 calach 8J i oponie 225/40 mozesz zejsc do ET 25 z tyłu...

sprawdzone 5 pasazerami na pokladzie i 50 kg w bagazniku:wink: nic nie obciera, z przodu mam Et 30 i tez jest ok

wiec przy 235 moze byc Et 45 jak najberdziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo zastanawiam sie pomiedzy et 45 a 35 to jest 1 cm roznicy a moze przewazyc, dodam zdjecie pogladowe auta

4f6ea421011d43a9.html

5fe0f8847e10f9b4.html

67bf9b698f328dfd.html

Photo0117.jpg | rogolemsi | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

DSC00522.jpg | rogolemsi | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

DSC00525.jpg | rogolemsi | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

---------- Post dopisany 22-10-2013 at 19:55 ---------- Poprzedni post napisany 21-10-2013 at 23:10 ----------

to jak z tym et 35 bedzie na lajcie czy sie bac, czy wystrzegać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...