Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kolejny niebieski avant

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich forumowiczów. Trochę czasu mi zajęło, ale czas zaprezentować moją zabawkę.

1.9 90 KM - jednak ekonomiczna jazda ma znaczenie :D

Z wyposażenia to :

elektryka szyb

elektryka lusterek

climatronic

hak :D

w planach zimowych jest wrzucenia pełnego FISa, oraz navi

co do zmian z wyglądu wpadły lampy przednie- bo oryginalne wyglądały już na zmęczone,

większa felga 17, ostatnio dodatkowo gwint

20131020_172720.jpg

20131020_172826.jpg

Jak była ładna pogoda to wpadł pomysł odświeżenia zacisków

20130722_144153.jpg

2 godziny pracy ale wygląd lepszy

20130722_193528.jpg

20131020_172800.jpg

może słabo widoczne ale wpadło ledowe podświetlenie tablicy

20131020_172914.jpg

Opublikowano

Wymień te lampy na ori na przód bo masakra :facepalm:

A wnętrze?

Opublikowano

Ładny Ładny !:) Kolor dla mnie bomba, zdj. środka wrzuć kolego, sam planuję na avanta przesiąść się <3

Opublikowano

tyle dobrze ze lampy kupiłeś In-Pro jako tako jeszcze swiecą w porównaniu do tych angel eyes z białymi ringami:facepalm: ale i tak najlepszym wyborem było by zakupienie bixenonów na bazie fabrycznych liftów:whistling:

zerwij te durne naklejki:facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Co do lamp, to szukałem takich aby nie trzeba było nic przerabiać, tylko zakładać, początkowo miał być xenon, ale pomysł upadł. Co do wnętrza to na szybko zrobione foty:

20131020_173118.jpg

I tutaj pierwsza zmiana jaka była w samochodzie, to wskoczyło radio wyszukane mniej więcej pod kolor podświetlenia i aby jeszcze jakoś grało:

20131020_173238.jpg

Opublikowano

zmieniaj kosz na 2-din i nawi wstawiaj ! Fajna buda :)

Opublikowano

Lampy i naklejki :facepalm: grila polifta daj, pomyśl nad jakimis sprężynami lub gwintem bo masz teraz allroada :decayed:

Opublikowano
  • Autor

W planach jest zderzak od polifta albo jakis pomysl aby halogeny wstawic. Co do zawiasu to jest gwint, lecz nie mam mozliwosci bardziej skrecic, bo taka mam droge dojazdowa do domu ze juz teraz przyciera;/

---------- Post dopisany 22-10-2013 at 00:02 ---------- Poprzedni post napisany 21-10-2013 at 23:59 ----------

Jeszcze w planach na zime jest zrobienie przyciemnienia szyb. Zobaczymy na ile fundusze pozwola

---------- Post dopisany at 00:04 ---------- Poprzedni post napisany at 00:02 ----------

A co do naklejek to wszystkie spadna teraz lub na wiosne jak bedzie robiona polerka calosci;)

Opublikowano

noś klucz do gwinta zawsze przy sobie, jak wjedziesz na normalną ulice to skręć :D

Opublikowano

Lampy masakra . sory ale to nie BMWy.A naklejki to już - szkoda gadać.Poza tym fajna.

Opublikowano

Do przedlifta to chyba jakieś kratki są z halogenami, ale alledrogo musiał byś zerknąć :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.