Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Smart TV - pomoc w wyborze


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chcę kupić telewizor z WiFi, powiedzmy jakieś 46" do 3500zł. W sklepach jest tego dużo a że ja za bardzo się na telewizorach nie znam to proszę o pomoc co by mi w sklepie nie wcisnęli bubla z najniższej półki. Możecie coś polecić? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie polecam samsunga, myślę w tej cenie jakiegoś wybierzesz

---------- Post dopisany at 19:39 ---------- Poprzedni post napisany at 19:37 ----------

np. taki Samsung UE46F6770 - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od Lat użytkuję różne modele LG. Ale jak zależy ci na Smart tv to Lepszą ofertę ma Samsung. A tak wogóle to jak zalezy ci na Smart tv to lepiej zainwestuj w mini Komputerek do TV wtedy jest Prawdziwy Smart TV :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego polecam Samsunga UE46F6800. Można go już kupić poniżej 3500 zł. Obraz mega, ma wszystkie bajery, jakie tylko sobie można wyobrazić. Blu-Ray na nim to bajka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego polecam Samsunga UE46F6800. Można go już kupić poniżej 3500 zł. Obraz mega, ma wszystkie bajery, jakie tylko sobie można wyobrazić. Blu-Ray na nim to bajka :)

Właśnie czytam o nim opinie i większość jest zadowolona. Mnie w nim te nóżki jakoś się nie podobają :whistling: Szkoda że nie ma centralnie umieszczonych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja np. kupiłem to niedawno:

Samsung UE46F5500 - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD

3D mnie jakoś specjalnie nie rajcuje, więc nie chciało mi się płacić prawie tysiaka za to.

TV oglądam mało.

Smart TV dla mnie jest fajne ze względu na:

odpalasz youtuba i zdjęcia na telefonie (Samsungu) i automatycznie Ci wrzuca obraz na tv (łaczy się przez wi-fi). Można oglądać pliki na tv ściągnięte z kompa (samsung)

Telefonu mogę używać zamiast pilota (bajer).

Pewnie jakieś cuda można zrobić jeszcze, ale więcej mi na chwilę obecną nie potrzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego polecam Samsunga UE46F6800. Można go już kupić poniżej 3500 zł. Obraz mega, ma wszystkie bajery, jakie tylko sobie można wyobrazić. Blu-Ray na nim to bajka :)

Właśnie czytam o nim opinie i większość jest zadowolona. Mnie w nim te nóżki jakoś się nie podobają :whistling: Szkoda że nie ma centralnie umieszczonych.

Sorry,że zapytam, ale czy Ty chcesz kupić telewizor ze względu na obraz czy ze względu na nóżki?? Jeśli zależy Ci na centralnej nodze to kup sobie F7000. Jeśli chodzi o F5500 w porównaniu do F6800 to F6800 miażdży go jakością obrazu i wbudowanym wifi. Ja osobiście 3D nie używam, nawet nie odpakowałem okularów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego polecam Samsunga UE46F6800. Można go już kupić poniżej 3500 zł. Obraz mega, ma wszystkie bajery, jakie tylko sobie można wyobrazić. Blu-Ray na nim to bajka :)

Właśnie czytam o nim opinie i większość jest zadowolona. Mnie w nim te nóżki jakoś się nie podobają :whistling: Szkoda że nie ma centralnie umieszczonych.

Sorry,że zapytam, ale czy Ty chcesz kupić telewizor ze względu na obraz czy ze względu na nóżki?? Jeśli zależy Ci na centralnej nodze to kup sobie F7000. Jeśli chodzi o F5500 w porównaniu do F6800 to F6800 miażdży go jakością obrazu i wbudowanym wifi. Ja osobiście 3D nie używam, nawet nie odpakowałem okularów.

F5500 ma Wi-Fi i całą resztę oprócz 3D z tego co widzę w danych technicznych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam poprzednią serię bo UE40ES6800 i obraz żyleta. Jak weźmiesz 46" to efekt będzie jeszcze lepszy. Pozatym w serii F pozbyli się kłopotów ze smurzeniem co w moim przy czarnym obrazie widać delikatnie clouding ale idzie się przyzwyczaić. U Ciebie juz nie powinno tego być. Ja bym brał dysponując taka kaską. 3D tez bardzo fajnie się ogląda. Minus tylko taki że tylko 2szt okularów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście mam 40ES6800 i 46F6800 i w gruncie rzeczy przy full HD z nc+ ciężko wyłapać jakieś różnice w jakości obrazu. W każdym razie czy będzie to ES6800 czy też F6800 to są to odbiorniki warte zainteresowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście mam 40ES6800 i 46F6800 i w gruncie rzeczy przy full HD z nc+ ciężko wyłapać jakieś różnice w jakości obrazu. W każdym razie czy będzie to ES6800 czy też F6800 to są to odbiorniki warte zainteresowania.

Zgadza się w jakości jako tako różnicy niema. Tez oglądam C+ w HD na nim. Zauwaz tylko na scenach gdzie jest duzo czerni że w tym ES widać takie prześwietlenia czasami podświetlenia a w tym F juz niema tego problemu. Mimo wszystko czy ten czy ten drugi model bardzo polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego polecam Samsunga UE46F6800. Można go już kupić poniżej 3500 zł. Obraz mega, ma wszystkie bajery, jakie tylko sobie można wyobrazić. Blu-Ray na nim to bajka :)

Właśnie czytam o nim opinie i większość jest zadowolona. Mnie w nim te nóżki jakoś się nie podobają :whistling: Szkoda że nie ma centralnie umieszczonych.

Sorry,że zapytam, ale czy Ty chcesz kupić telewizor ze względu na obraz czy ze względu na nóżki?? Jeśli zależy Ci na centralnej nodze to kup sobie F7000. Jeśli chodzi o F5500 w porównaniu do F6800 to F6800 miażdży go jakością obrazu i wbudowanym wifi. Ja osobiście 3D nie używam, nawet nie odpakowałem okularów.

Kolego napisałem, że mi sie to nie podoba, ale jeśli obraz w tym TV jest naprawdę taki dobry jak każdy piszę to się nóżki wywali i powiesi telewizor na ścianie. Z tym nie będzie problemu :wink: 3D pewnie użyję parę razy i to będzie wszystko :whistling: ale niech już będzie z tym 3D.

---------- Post dopisany at 18:03 ---------- Poprzedni post napisany at 18:00 ----------

Muszę się wybrać w weekend do sklepu i zobaczyć to cacko na żywo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego polecam Samsunga UE46F6800. Można go już kupić poniżej 3500 zł. Obraz mega, ma wszystkie bajery, jakie tylko sobie można wyobrazić. Blu-Ray na nim to bajka :)

Właśnie czytam o nim opinie i większość jest zadowolona. Mnie w nim te nóżki jakoś się nie podobają :whistling: Szkoda że nie ma centralnie umieszczonych.

Sorry,że zapytam, ale czy Ty chcesz kupić telewizor ze względu na obraz czy ze względu na nóżki?? Jeśli zależy Ci na centralnej nodze to kup sobie F7000. Jeśli chodzi o F5500 w porównaniu do F6800 to F6800 miażdży go jakością obrazu i wbudowanym wifi. Ja osobiście 3D nie używam, nawet nie odpakowałem okularów.

Kolego napisałem, że mi sie to nie podoba, ale jeśli obraz w tym TV jest naprawdę taki dobry jak każdy piszę to się nóżki wywali i powiesi telewizor na ścianie. Z tym nie będzie problemu :wink: 3D pewnie użyję parę razy i to będzie wszystko :whistling: ale niech już będzie z tym 3D.

---------- Post dopisany at 18:03 ---------- Poprzedni post napisany at 18:00 ----------

Muszę się wybrać w weekend do sklepu i zobaczyć to cacko na żywo :wink:

To jest najlepsze rozwiazanie. U mnie własnie wisi na ścianie:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w sklepie Saturn i pytałem o F6800 samsunga i nie mają :facepalm: Koleś powiedział że F6640 prawie niczym się nie różni od 6800 i teraz mam dylemat bo nie mam teraz porównania z F6800, który ma lepszą jakość obrazu i inne rzeczy :disgust:

---------- Post dopisany at 13:18 ---------- Poprzedni post napisany at 13:10 ----------

Aha i cena 1090€. Już widzę że w PL można go mieć za 3400zł.

Jeszcze polecił mi LG 47LA6928 którego nie mogę znaleźć w polskich sklepach :eusathink:cena w Saturnie 999€.

---------- Post dopisany at 15:05 ---------- Poprzedni post napisany at 13:18 ----------

Czytam teraz opinie na temat tego samsunga i jak większość w internecie chwali ten telewizor, ale jest parę opinii które nie zachęcają mnie do kupna tego telewizora a mianowicie drugi plan jest niewyraźny np. mecz, zawodnicy biegnący na drugim planie roztrajają się nawet a nie o taką jakość obrazu mi chodzi. W sklepie koleś właśnie chwalił LG za to że drugi plan jest tak samo ostry jak pierwszy i nie ma efektu takiego jak w tym samsungu. I znów mętlik w głowie :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o jakim drugim planie mowa. Chciał bym zauważyć że telewizor wyświetla obraz który został gdzies w świecie stworzony, obrobiony i telewizor ma nam "wyswietlic zdjęcia" z mega szybkością. Więc chyba kogos poniosło z tym drugim planm. Nie zauwazyłem żadnych nieostrości w żadnych strefach obrazu tego TV. O LG sie nie wypowiem bo nie widziałem.

A z Co do F6800 i F6640 to az dziwi mnie że 6640 ma lepsze parametry niż 6800. A dokładnie rzecz ujmując 6640 ma parametr Clear Motion Rate wiekszy bo 600Hz i posiada Microdimming.

Telewizory | SAMSUNG

Co dziwne bo model ES6800 czyli model wstecz posiadał micro dimming. Chyba że błąd jest w tabelce producnta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam LG. Mam 47LA660S i jest naprawde niezly. Przede wszystkim 3D pasywne, gdyz aktywne w Samsungu mi sie nie podobalo. Ma spore mozliwosci konfiguracyjne dla obrazu. Sporo wejsc i LG dba o aktualizacje softu. W tym budzecie moglbys wziac wiekszy lub wyzszy model. Zalezy co potrzeba;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do zakupu w tym miesiącu z wyższej półki Samsunga 46"

Panowie ktoś posiada ten tv :question::arrow2:Samsung Smart TV LED serii UE46F8000SL-test otwarty.Dziś piękność Twą w całej ozdobie - HDforum

Telewizor SAMSUNG UE46F8000, Telewizory - Media Markt

Ewentualnie ten :arrow2:Telewizor SAMSUNG UE46F7000, Telewizory - Media Markt

Lub niższy model z gorszą matrycą Telewizor SAMSUNG UE46F6510, Telewizory - Media Markt

Ten biały UE46F6510 dobrze się prezentuje i przyciąga wyglądem.

1463765_581633235223832_1750903938_n.jpg?oh=842cfc0ad740b5d8430655a4035b2df6&oe=529E917C

551393_581633261890496_1617287361_n.jpg?oh=080ab26e87bf7bc47f2c40be495e3b63&oe=529ECD2E

Za to droższy UE46F7000 pokazuje pazur w lepszej matrycy.

1470364_581634281890394_246654205_n.jpg?oh=fe1d2384413970a163487fae6c64aa3c&oe=529EBAEA

Nie widziałem na żywo jeszcze F8000.

Telewizor-SAMSUNG-UE46F8000-734303-500x500.jpg

img_F8000_m05.jpg

Porównanie :arrow2:Telewizory | SAMSUNG

A niżej jakieś dziadostwo :decayed:

1454703_581634295223726_1764272724_n.jpg?oh=5918138b8f346ea77da5c56b5ac1c131&oe=529EF5D6

1459346_581634318557057_1857998550_n.jpg?oh=21237bb4a2742e3dfb2b288a0eb1752c&oe=529E7A9C

W weekend na otwarciu nowej galerii bronowice w Krk i pobytu w Saturnie moją uwagę przykuł LG ale doszedłem do wniosku że krzywy ten telewizor i wolałbym kupić A4 B7 albo bete E60 za taką kasę :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...