Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki wybrać licznik


JacekM.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym zaczerpnąć informacji bo wogole się na tym nie znam, posiadam zegary jak na zdjeciu Audi A4 1.8 125km benz 2000r.po lifcie. Zegary firmy Jeager z białym podswietleniem pół fis.Prawdopodobnie procesor padł poniewaz cały czas na fisie pokazuje ikone wody i oleju nieraz,zle wskazuje temp. i stan benzyny.

I pytanie czy musze szukac zegarów z takim samym symbolem czyli 8D0920900K??? czy moga byc z innym oznaczeniem i innej firmy?? jak tak to np. z jakim??

I czy poleciłby ktoś jakiegos elektryka z woj.mazowieckiego np. Radom Kozienice co by się znal na tym??

2_f.jpg

6_f.jpg

3596754506.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepszym rozwiazaniem jest zmiana zegarow na VDO, duzy fis od A4 lift z bialym podswietleniem

nie patrz na numery bo akurat to nie ma za duzego znaczenia jesli masz od A4. Niestety mozna pomylic sie przy kupnie zegarow od A6 lift gdzie tez jest zegarek cyfrowy i biale podswietlenie ale tam jest IMMO na crypto co bardzo komplikuje sprawe. Podsumowujac, jak jestes pewny ze jest od A4 lift to bedzie OK. Oczywiscie benzyna choc mozna wgrac wsad do ropniaka i tez bedzie chodzic ale to nie potrzebne zabawy. Rowniez nie potrzebna zabawa jest kupno licznika od angola bo wgranie wsadu zalatwi sprawe dzialania prawidlowo wskazowki od predkosciomierza ale zmiana tarcz wchodzi w gre. Niestety twoje od jaegera nie beda pasowac do licznika VDO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nawet napewno , mam kogoś kto ma takie zegary na zbyciu tj vdo polfis do benzyny , działające oczywiście bi vdo się psuły , tylko brak jest tarczki prędkościomierza trzeba sobie dokupić co ciężko znaleźć , zainteresowany , oczywiście ponadto polecam wymianę na pełny fis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,koledzy czy do mojego A4 będzie pasował licznik z dużym fis-em ? A4 B5 2001r 1.9 AJM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha ha bardzo śmieszne,mam uwalony licznik jak kolega wyżej: źle wskazuje ilość paliwa i do temp. nie jestem pewien,mam 1/2 fis-a i dlatego pytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No śmieszne bo na forum jest kilkanaście tysięcy wypowiedzi na temat samej wymiany na licznik z fisem a Ty pytasz czy będzie pasował , lektura przedewszystkim , później głupie pytania

A teraz konkrety , będzie pasować licznik każdy którego nr zaczyna się od 8D0 920 93..

to ori Europa

Te które zaczynają się od nr 8D0 920 98.. to angole też podpasuja, wrzucasz wsad GB , EU tarczki i lata

Te które będą się zaczynać od 4B0 to od a6 i też będzie pasować ale więcej zabawy z podłączeniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...