Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Silnik nie łapie temperatury

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oki. wymienie i dam znać

Opublikowano

Wymień przy okazji płyn i dobrze go odpowietrz.

Opublikowano

Jak będziesz wymieniał płyn to jest taki preparat do płukania układu chłodzącego w sklepach czyści cały układ .

Opublikowano

Jakim płynem najlepiej jest zalać układ chlodniczy

Wysłane z iPhone przez Tapatalk

Opublikowano

Byłem dzisiaj u mechanika sprawdzał mi termostat i mówi że jest na 100% dobry.... Za to wykrył że świece podgrzewaczy są przepalone. Spróbuje je wymienić i zobaczymy czy to coś zmieni

Opublikowano

G 12 taki powinien być.A czy najlepiej myśle że tak.

Opublikowano

A jak nazywa sie orginalny termostat jaka firma

Wysłane z iPhone przez Tapatalk

Opublikowano

Vw AUDI

Opublikowano

podepne sie panowie.u mnie po 2 min wskazowka pokazuje te 90 stopni a mimo tego auto slabo grzeje.spotkal sie ktos z takims czyms

Opublikowano

Jest ktos ze Szczecina kto sam ogarniał wspomaganie w audi a4 avant z ilnikiem adr

Wysłane z iPhone przez Tapatalk

Sorki nie ten post sokal dzieki

Opublikowano

Nie ten temat.

Opublikowano
  • Autor

Słabo może grzać przez zabrudzoną nagrzewnice

Opublikowano
Słabo może grzać przez zabrudzoną nagrzewnice

da sie to wyczyscic?

Opublikowano
Słabo może grzać przez zabrudzoną nagrzewnice

da sie to wyczyscic?

A da się czytać forum?

Opublikowano
Słabo może grzać przez zabrudzoną nagrzewnice

da sie to wyczyscic?

juz tyle razy wałkowane na tym forum z tą nagrzewnicą, ale oczywiście że sie da poszukaj nie dawno dwóch kolego robiło tą operacje.

Opublikowano

ok.dzieki :naughty:

Opublikowano

Po wymianie termostatu (ori)temperatura rośnie w korku grubo ponad 90 stopni jak ruszę to spada na 90 czy to normalne moze mi zle układ odpowietrzyli? Jak go zgasze i za chwile zapalę to temp jest jeszcze większa wentylator chyba sie nie włączył zaraz bede sprawdzał

klimatronik Kod 49 pokazuje 98-100 stopni kod 51 na klimatroniku pokazuje 90

Opublikowano

aleś pokaliczył ten wpis, ciężko zrozumieć :facepalm: rozumiem że termostat oryg.??

Opublikowano
aleś pokaliczył ten wpis, ciężko zrozumieć :facepalm: rozumiem że termostat oryg.??

Fakt nie sprawdziłem ale korekta mi bzdury zrobiła z tekstem teraz powinno byc ok

Wysłane z mojego kalkulatora:)))

Opublikowano

no raczej to to nie jest normalne, u mnie w korku nigdy nie przekracza 90 stopni, ale wtedy wisko ładnie chodz., jeździłem też 1.8 u kuzyna to nie ma takich numerów.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.