Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaki zamiennik przegubu kupić???

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Przymierzam się do wymiany przegubu(szybkie stukanie podczas ruszania z parkingu na skręconych kołach w prawo.)Wybór jest duży, nie chcę wkładać orginału z serwisu bo to pewnie nieziemskie koszty, ale zarówno najtanszego zamiennika na rynku. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z żywotnością zamienników i jakiś by polecił ????

Opublikowano

MAXGER nie sa drogie .

Opublikowano

miałem założony

gsp - zaczął trykać po 5-ciu misiącach następnie się rozleciał:facepalm: i upie..olił półos przy okazji -gwarancji nie uznali

kolega założył Metelli w b5 1.8t to klęknął jeszcze szybciej-gwarancja uznana i wymiana na Lobro

MAXGER zostawie bez komentarza

Opublikowano
  • Autor
miałem założony

gsp - zaczął trykać po 5-ciu misiącach następnie się rozleciał:facepalm: i upie..olił półos przy okazji -gwarancji nie uznali

kolega założył Metelli w b5 1.8t to klęknął jeszcze szybciej-gwarancja uznana i wymiana na Lobro

MAXGER zostawie bez komentarza

MAXGER -nie wierze w najtansze zamienniki. interesują mnie zamienniki z górnej półki, tylko pytanie który, bo nie chciałbym go wymieniać za pół roku, może ma ktos jakieś doświadczenia???

Opublikowano

powiem Ci tak jak masz zamiar jeszcze długo jezdzić tym autem to Lobro lub Spidan niestety cany nie są niskie,u mnie po rozdymaniu przegubu i urwaniu półosi kupiłem na aledrogo całą półos z przegubami i śmigam już rok i cisza więć przemyśl co warto.

Opublikowano

Lobro lub spidan

Opublikowano
  • Autor

Serdeczne dzięki panowie wybiorę jeden z tych dwóch

Opublikowano

Nie są drogie, tylko to jeden z najgorszych badziewi jakie są dostępne, najtańsze chińczyki.

Nie będę się za wiele wypowiadał wystarczy że wiem ile reklamacji było na to.

Chcesz sobie, masz zamiar śmigać, polecam METELI i będziesz zadowolony. Opinii nie brakuję, że jest to górna półka, reklamacji jak do tond nie miałem.

---------- Post dopisany at 14:32 ---------- Poprzedni post napisany at 14:30 ----------

Lobro lub spidan

To jedno i to samo, Nawet pudełka P&P tylko kolor napisu inny.

Opublikowano

metelli :facepalm:

sory kolego ale przy ich wytrzamałości to bym musiał zakładać co najmniej cztery na rok,takie mam dobre wspomnienia z tymi przegubami i taką mam opinię :thumbdown:

Opublikowano

Polecam Lobro, założyłem tego masę w warsztacie, jest OK.

Opublikowano

Widzę że opinie są podzielone ja kilka miesięcy temu zakładałem lobro i jak na razie spokój :)

Opublikowano

Lobro ok jak najbardziej polecam. Natomiast co do Metelli, to może trafiłeś, tak nie neguję, lecz sprzedaję głównie Metelli i EVR Ruvilla, na metelli brak reklamacji na Ruvilla i owszem,.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.