Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki zamiennik przegubu kupić???


aras837

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przymierzam się do wymiany przegubu(szybkie stukanie podczas ruszania z parkingu na skręconych kołach w prawo.)Wybór jest duży, nie chcę wkładać orginału z serwisu bo to pewnie nieziemskie koszty, ale zarówno najtanszego zamiennika na rynku. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z żywotnością zamienników i jakiś by polecił ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem założony

gsp - zaczął trykać po 5-ciu misiącach następnie się rozleciał:facepalm: i upie..olił półos przy okazji -gwarancji nie uznali

kolega założył Metelli w b5 1.8t to klęknął jeszcze szybciej-gwarancja uznana i wymiana na Lobro

MAXGER zostawie bez komentarza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem założony

gsp - zaczął trykać po 5-ciu misiącach następnie się rozleciał:facepalm: i upie..olił półos przy okazji -gwarancji nie uznali

kolega założył Metelli w b5 1.8t to klęknął jeszcze szybciej-gwarancja uznana i wymiana na Lobro

MAXGER zostawie bez komentarza

MAXGER -nie wierze w najtansze zamienniki. interesują mnie zamienniki z górnej półki, tylko pytanie który, bo nie chciałbym go wymieniać za pół roku, może ma ktos jakieś doświadczenia???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci tak jak masz zamiar jeszcze długo jezdzić tym autem to Lobro lub Spidan niestety cany nie są niskie,u mnie po rozdymaniu przegubu i urwaniu półosi kupiłem na aledrogo całą półos z przegubami i śmigam już rok i cisza więć przemyśl co warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie są drogie, tylko to jeden z najgorszych badziewi jakie są dostępne, najtańsze chińczyki.

Nie będę się za wiele wypowiadał wystarczy że wiem ile reklamacji było na to.

Chcesz sobie, masz zamiar śmigać, polecam METELI i będziesz zadowolony. Opinii nie brakuję, że jest to górna półka, reklamacji jak do tond nie miałem.

---------- Post dopisany at 14:32 ---------- Poprzedni post napisany at 14:30 ----------

Lobro lub spidan

To jedno i to samo, Nawet pudełka P&P tylko kolor napisu inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

metelli :facepalm:

sory kolego ale przy ich wytrzamałości to bym musiał zakładać co najmniej cztery na rok,takie mam dobre wspomnienia z tymi przegubami i taką mam opinię :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lobro ok jak najbardziej polecam. Natomiast co do Metelli, to może trafiłeś, tak nie neguję, lecz sprzedaję głównie Metelli i EVR Ruvilla, na metelli brak reklamacji na Ruvilla i owszem,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...