Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

brak tylnych swiateł przeciw mgielnych

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiem z doświadczenia, nie jeden przypadek taki miałem i nie tylko w AUDI (stare niemieckie gniazda - brak styku).

---------- Post dopisany at 17:33 ---------- Poprzedni post napisany at 17:20 ----------

Jest tak zrobione, aby świeciło tylko jedno światło tzn. jak samo auto świeci tylko przeciwmgielne w aucie, a z chwilą podłączenia przyczepy w gnieździe przełącza się na przyczepę, a wyłącza lampę przeciwmgielną w aucie.

Opublikowano
  • Autor

to jest ciekawe rozwiązanie ja s ie z tym pierwszy raz spotkałem bo w polskich samochodach tak nie miałem

Opublikowano
Wiem z doświadczenia, nie jeden przypadek taki miałem i nie tylko w AUDI (stare niemieckie gniazda - brak styku).

Ale skąd wiedziałeś że kolega basik ma hak ?

Pytam z ciekawości tylko.

Bo nic o tym nie pisał.

Opublikowano

Z ciekawości sprawdziłem u Siebie,również po podłączeniu przejściówki odcina prąd w lampach:shock3:

Opublikowano

Bo takie przypadki trafiają się tylko w autach z gniazdami.

Opublikowano

Ok,ale skąd wiedziałeś że ma gniazdo, że go od razu tam pokierowałeś.

Opublikowano

Bo skojarzył usterkę z gniazdem i tyle. Strzelił i trafił.

Opublikowano

Pytałem kogo innego ,nie ciebie.

Opublikowano

Przepraszam. :hi:

Nafoszyłeś sie, bo pouczałeś innych, a w końcu sam zostałes pouczony? :facepalm:

Opublikowano

Nie ,po prostu ciebie nie pytałem.

Powinieneś to wiedzieć czytając temat.

Opublikowano

Siedzę w tym od dwudziestu pięciu lat ,a w sumie dłużej.

---------- Post dopisany at 20:32 ---------- Poprzedni post napisany at 20:29 ----------

Nie mam zamiaru nikogo pouczać.A skąd wiem pisałem wyżej.

---------- Post dopisany at 20:34 ---------- Poprzedni post napisany at 20:32 ----------

Strzelać nie strzelałem ,bo wiedziałem o czym napisałem wyżej.

Opublikowano

Dzięki za odpowiedź.

Wszystko jasne :naughty:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam wszystkich,podepnę się pod temat.U mnie w aucie też nie świeci tylne przeciwmgłowe,żarówka sprawdzona,bezpiecznik ok,włącznik ok,haka nie mam.Sprawdzałem kabel przy lampie nie ma napięcia,po kolorach sprawdziłem przy włączniku napięcie jest co morze być przyczyną,przerwany kabel a morze gdzieś jest między włącznikiem a lampą jakaś złączka kostka czy coś takiego?

Opublikowano

Jaki kolor przewodu przy lampie. Sprawdż czy na tyle samochodu nie ma wtyki do podłączenia gniazda przyczepy .Albo wcześniej nie było haka i byle jak został zdemontowany.Powodzenia.

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano

Kabel dwu kolorowy bodajże siwo-zielony lub coś w tym stylu jutro sprawdzę dokładnie,haka raczej nie było przynajmniej nic takiego nie zauważyłem

Witam,jeszcze raz odświeżanie tematu.Po długiej przerwie w borykaniu się z problemem przeciwmgłowego z tyłu auta pogrzebałem dość głęboko w kuferku mojej audi i znalazłem pozostałości chyba po haku,a mianowicie brutalnie odcięta wiązka elektryczna.Próbuję wrzucić fotke mam nadzieje że dam rady.

rowp9gxg.jpg

jkl926hh.jpg

Edytowane przez slawi75

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Witam, mam podobny problem nie swieci mi światło przeciwmgłowe tylne. Nie mam prądu na kostce przy lampie ani na gnieździe podłączenia przyczepy, gniazdo mam 13 pinowe. Sprawdzałem bezpiecznik i jest dobry. Moje pytanie to - jak sprawdzić włącznik ? I czy jest może jakiś przekaźnik związany z tym światłem?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.