Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wycieraczki przednie jaki model

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wycieraczki samochodowe przód AUDI A4 B7 (3623089759) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Bardzo proszę :wink: ja je mam i są ok, kupiłem jeszcze Valeo ale sobie na wiosnę założę. Valeo w norauto kosztowały 166zł, w intercarsie 152zł, a na allegro takie są za 109zł. Mi kolega sprzedał za 50 w międzyczasie jak już zamówiłem te z linku bo jemu cośtam nie pasowało :decayed: nie rozpakowałem tych Valeo nawet więc nie mam porównania ale te zbierają dobrze.

WYCIERACZKI VALEO X-TRM AUDI A4 B6 B7 A6 C5 EXEO (3562076138) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Valeo były takie, model sobie możesz spisać bo jak widać już sprzedane.

Opublikowano

Tez mam wycieraczki z tym kochanym zaczepem i wczoraj kopiłem wycieraczki z marketu za 8zl zdemontowałem z nich gumki i zamontowałem do starych piór narazie zbierają aż milo :wink:

Opublikowano

http://www.google.com/search?q=wycieraczki+b6&hl=pl&gl=PL&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=IDRtUvjKDYHXswbW5oCoBw&ved=0CAgQ_AUoAA#biv=i%7C0%3Bd%7CEG6CcKbjbFJZrM%3A

To jest dziwny uchwyt dziadoskich wycieraczek a wy na swoje narzekacie bo tego nie mieliscie. ;-)

Sony Xperia Tapatalk 4.

Opublikowano

no ale to z passata. renault też ma swoje wynalazki po 130 zł. Mi edekxp przerobi i mam w d*p..

150zł wycieraczki w sklepie, nie to że byłbym sknerą ,ale tyle to nie dam. Za tą kasę wolę sobie polarek kupić u jarko :wink:

Opublikowano

No to gościu ma już takie ;)

wysłane sherlockfonem

Opublikowano

Ulala... byłem kiedyś u nich na komputerze żeby przeprogramowali sterownik :)

Opublikowano

bardzo przydatna informacja.

Opublikowano
  • Autor
Wycieraczki samochodowe przód AUDI A4 B7 (3623089759) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Bardzo proszę :wink: ja je mam i są ok, kupiłem jeszcze Valeo ale sobie na wiosnę założę. Valeo w norauto kosztowały 166zł, w intercarsie 152zł, a na allegro takie są za 109zł. Mi kolega sprzedał za 50 w międzyczasie jak już zamówiłem te z linku bo jemu cośtam nie pasowało :decayed: nie rozpakowałem tych Valeo nawet więc nie mam porównania ale te zbierają dobrze.

WYCIERACZKI VALEO X-TRM AUDI A4 B6 B7 A6 C5 EXEO (3562076138) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Valeo były takie, model sobie możesz spisać bo jak widać już sprzedane.

Ja kupilem wlasnie te z pierwszego linku,sa calkiem ok-zobaczymy czy zime przetrwaja.swoja droga jestem ciekaw na jaki okres wystarcza.

Opublikowano
Ulala... byłem kiedyś u nich na komputerze żeby przeprogramowali sterownik :)

Post ni w pi. de ni w oko.:facepalm:

Mniej zioła proponuję.:grin:

Opublikowano
  • Autor

Fakt,haha

Opublikowano

To chyba Ciebie źle podłączyli idź na korektę. ;-)

Sony Xperia Tapatalk 4.

Opublikowano

Czyli z systemem klik to te Boscha za 84 zł ?

Bo Valeo widzę że pod inne ramię.

(z tego linku WYCIERACZKI VALEO X-TRM AUDI A4 B6 B7 A6 C5 EXEO (3562076138) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. )

Edit.

A nie, już znalazłem, koszt 124zł+kw

VALEO wycieraczki SILENCIO AUDI A4 01-04 (AVANT) (3653348892) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Kurde nie widzi mi się kupować kompletu ramion za 250 zł. a żadne płaskie z tego co czytam nie pasują do tego systemu.

Jeśli się mylę to wyprowadźcie mnie z błędu.

edekxp , daj no lepsze foty tej twojej przeróbki.

Pilne.

Opublikowano

Dobra jutro zrobie zdjęcie z bliska

Nie chciało mi się zdejmować pióra, ale chyba widać jak jest zrobione

IMG_20131107_185542_zps886ecf10.jpg

Tapatalk

  • 2 lata później...
Opublikowano

Tez mam wycieraczki z tym kochanym zaczepem i wczoraj kopiłem wycieraczki z marketu za 8zl zdemontowałem z nich gumki i zamontowałem do starych piór narazie zbierają aż milo :wink:

W jaki sposób zdemontować starą gume?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.