Skocz do zawartości
IGNOROWANY

wycieraczki przednie jaki model


magicman

Rekomendowane odpowiedzi

Wycieraczki samochodowe przód AUDI A4 B7 (3623089759) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Bardzo proszę :wink: ja je mam i są ok, kupiłem jeszcze Valeo ale sobie na wiosnę założę. Valeo w norauto kosztowały 166zł, w intercarsie 152zł, a na allegro takie są za 109zł. Mi kolega sprzedał za 50 w międzyczasie jak już zamówiłem te z linku bo jemu cośtam nie pasowało :decayed: nie rozpakowałem tych Valeo nawet więc nie mam porównania ale te zbierają dobrze.

WYCIERACZKI VALEO X-TRM AUDI A4 B6 B7 A6 C5 EXEO (3562076138) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Valeo były takie, model sobie możesz spisać bo jak widać już sprzedane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.google.com/search?q=wycieraczki+b6&hl=pl&gl=PL&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=IDRtUvjKDYHXswbW5oCoBw&ved=0CAgQ_AUoAA#biv=i%7C0%3Bd%7CEG6CcKbjbFJZrM%3A

To jest dziwny uchwyt dziadoskich wycieraczek a wy na swoje narzekacie bo tego nie mieliscie. ;-)

Sony Xperia Tapatalk 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale to z passata. renault też ma swoje wynalazki po 130 zł. Mi edekxp przerobi i mam w d*p..

150zł wycieraczki w sklepie, nie to że byłbym sknerą ,ale tyle to nie dam. Za tą kasę wolę sobie polarek kupić u jarko :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulala... byłem kiedyś u nich na komputerze żeby przeprogramowali sterownik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wycieraczki samochodowe przód AUDI A4 B7 (3623089759) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Bardzo proszę :wink: ja je mam i są ok, kupiłem jeszcze Valeo ale sobie na wiosnę założę. Valeo w norauto kosztowały 166zł, w intercarsie 152zł, a na allegro takie są za 109zł. Mi kolega sprzedał za 50 w międzyczasie jak już zamówiłem te z linku bo jemu cośtam nie pasowało :decayed: nie rozpakowałem tych Valeo nawet więc nie mam porównania ale te zbierają dobrze.

WYCIERACZKI VALEO X-TRM AUDI A4 B6 B7 A6 C5 EXEO (3562076138) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Valeo były takie, model sobie możesz spisać bo jak widać już sprzedane.

Ja kupilem wlasnie te z pierwszego linku,sa calkiem ok-zobaczymy czy zime przetrwaja.swoja droga jestem ciekaw na jaki okres wystarcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulala... byłem kiedyś u nich na komputerze żeby przeprogramowali sterownik :)

Post ni w pi. de ni w oko.:facepalm:

Mniej zioła proponuję.:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli z systemem klik to te Boscha za 84 zł ?

Bo Valeo widzę że pod inne ramię.

(z tego linku WYCIERACZKI VALEO X-TRM AUDI A4 B6 B7 A6 C5 EXEO (3562076138) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. )

Edit.

A nie, już znalazłem, koszt 124zł+kw

VALEO wycieraczki SILENCIO AUDI A4 01-04 (AVANT) (3653348892) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Kurde nie widzi mi się kupować kompletu ramion za 250 zł. a żadne płaskie z tego co czytam nie pasują do tego systemu.

Jeśli się mylę to wyprowadźcie mnie z błędu.

edekxp , daj no lepsze foty tej twojej przeróbki.

Pilne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra jutro zrobie zdjęcie z bliska

Nie chciało mi się zdejmować pióra, ale chyba widać jak jest zrobione

IMG_20131107_185542_zps886ecf10.jpg

Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mam wycieraczki z tym kochanym zaczepem i wczoraj kopiłem wycieraczki z marketu za 8zl zdemontowałem z nich gumki i zamontowałem do starych piór narazie zbierają aż milo :wink:

W jaki sposób zdemontować starą gume?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...