Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Białe podświetlenie zegarów


rafau

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy byłby mi ktoś w stanie powiedzieć jak/nakierować na jakiś tutorial dotyczący zmiany podświetlenia zegarów na białe? Mój wóz to b5 afn 1996 wersja z zegarkiem analogowym, fisa ani temperatury tez nie mam w zegarach. Szukałem na forum i w google ale niewiele mi to pomogło, a może ktoś z forumowiczów w takim właśnie zestawie zmieniał to podświetlenie?

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna zamienić ale światło będziesz miał punktowe tzn będzie w jednym miejscu jasno w innym ciemno z racji tego iż dioda daje punktowe światło i jest ich więcej w liczniku z diodami, a zarówka świeci przez pseudo światłowód

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze. Zmień lepiej licznik na full fis a efekt będzie 100% lepszy tu masz dwa tematy

http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-b5-efekt-wymiany-licznika-fis-6227/

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/montaz-licznika-fis-259033/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przylącze sie troche do tematu. a jak sprawa wyglada w roczniku '99? mam czerwone podswietlenie, jest termometr, brak fisa. tez jest na zarówkach czy diody?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przylącze sie troche do tematu. a jak sprawa wyglada w roczniku '99? mam czerwone podswietlenie, jest termometr, brak fisa. tez jest na zarówkach czy diody?

Prawdopodobnie masz diody ale lepiej zobacz sam.To 5 minut roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przylącze sie troche do tematu. a jak sprawa wyglada w roczniku '99? mam czerwone podswietlenie, jest termometr, brak fisa. tez jest na zarówkach czy diody?

Prawdopodobnie masz diody ale lepiej zobacz sam.To 5 minut roboty.

ok, bede musiał sprawdzić bo i tak chce wyjać licznika żeby ramki założyć. opłaca sie wymienić w moim przypadku diody na białe(jezeli w ogóle tam są:wink:)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz liznik z analogowym zegarkiem i cyferkami to tam masz diody od 98 roku było już diodowe podświetlenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam jest pewnie ze 30 led, gdzieś był opis z fotkami jak sobie z tym poradzić i je wymienić

edit

gość pewnie bardzo się starał, ale wyszło jak wyszło...

tutaj już dość fajnie to wygląda Audi A4 - Białe podświetlenie zegarów • Dziennik pokładowy • autoWcentrum.pl

i jeszcze jeden link - Zmiana koloru podswietlania zegarów :) • .: AUDI KLUB POLSKA :. •

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie 30 ale dokladnie ci nie powiem teraz mi podswietlenie zmienial bidzio1 profi robota w moim watku mozesz zobaczyc efekt

Wysłane z mojego MID08S za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam jest pewnie ze 30 led, gdzieś był opis z fotkami jak sobie z tym poradzić i je wymienić

edit

gość pewnie bardzo się starał, ale wyszło jak wyszło...

tutaj już dość fajnie to wygląda Audi A4 - Białe podświetlenie zegarów • Dziennik pokładowy • autoWcentrum.pl

i jeszcze jeden link - Zmiana koloru podswietlania zegarów :) • .: AUDI KLUB POLSKA :. •

licznik z YT jest wersją żarówkową i dlatego tak to wyszło zmiana led jest banalnie prosta i nie jest ich aż tyle bodajże 22 szt do samego podświetlenia tarcz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...