Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rozszyfrowanie naklejki - kod silnika


szwistak

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Zabieram sie za wymiane oleju i filtrów ale potrzebuje dokladnie juz kodu silnika. Niby kod ma być albo w bagazniku kolo kola zapasowego albo po lewej stronie w silniku. Nawet w obydwu miejscach jest taka sama ale nie jest to BLB BRE etc tylko jakies GNA. Co to za silnik?:D

8CgAzW5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na prawym kielichu amortyzatora pod maska powinna byc naklejka znamionowa z wagami, tam tez czasami jest kod silnika i inny specjalny kod.

numer silnika równiez jest na bloku silnika... dziwny kod GNA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pod tym kodem na tej samej naklejce....

CGNA to kod silnika 4.2 V8 FSI

ale GNA moze to jakis nie naeurope wypust

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kody silników ť Audi Klub Polska sam poszukaj - nie ma takiego kodu...

zrób fotke pełnej naklejki tej z kielicha... interesuje mnie kod napisany w pionie.zeby nie było na forum mozesz mi przesłac na maila.

a zobacz czy nie ma tez wlepki pod kanapa tylna trzeba mocno ja poderwac do góry...

HTA to kod skrzyni biegów manual 6biegów

Czy ma dpf u mnie na wlepce jest DPF M6S tam gdzie jest typ auta opisany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w książce auta sprawdzałeś

---------- Post dopisany at 06:50 ---------- Poprzedni post napisany at 06:44 ----------

Najbardziej pasuje Audi BNA 136 2.0 4 11/2004 10/2005 Audi A4 ON TDI, ale moim zdaniem musisz wykonać tel. do serwisu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to o co mi chodziło sie zgadza nie wyglada to na szczep. twoje auto urodziło sie 9.05.2005r

zadzwon do serwisu albo podjedź do nich, oni tam bedą widzieli kod silnika itp lecz niestety numeru kompletnego nie widzą...

to na 1 zdjeciu to tylko numer częsci odlewu bloku silnika. szukaj numeru na gładkiej powierzchni na łaczeniu silnika ze skrzynia biegów numer bedzie wybijany jakby punktakiem/kropkami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie za pomoc :) to moge bez problemu kupowac rzeczy do silnika BNA? jak sprzeglo i dwumase? oraz mam rozumiec ze ten silnik jest bez DPF'a?

czesci te same co do BRE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...