Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaka aktywna piana i szampon?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Do mycia własciwego masz szampon i dwa wiadra a nie aktywna piane.

Opublikowano

piana to pre wash, slodziutki .....

:whistling:

Opublikowano

Ok dzieki za rady panowie... Czy płukac sama woda auto na samym początku czy odrazu przejsc do pianowania ?

Opublikowano

Było już o tym...od razu piana

Opublikowano

no jak to widze to az mnie nosi..... tez tak chce :confused4:

Opublikowano

Kamyk , kombinuj, masz wszystko co trzeba więc została Ci kwestia roztworu. Ewentualnie weź jeszcze raz zrób dziurkę w rurce, zasklep na gorąco starą , odwróć rurkę i wypal nową , musi działać.

Opublikowano

ale jakiego roztworu ?

gosc wyraznie pisze w komentarzu do filmiku, ze stosuje 50 ml Valet Pro

nie ma tu co kombinowac, jak na moje

no nie wiem o co kaman .... :facepalm:

Opublikowano
ale jakiego roztworu ?

gosc wyraznie pisze w komentarzu do filmiku, ze stosuje 50 ml Valet Pro

nie ma tu co kombinowac, jak na moje

no nie wiem o co kaman .... :facepalm:

ja odpuściłem a to rurka a to srurka, a to filc a to jeszcze cos innego... chcesz tak pianować auto kup EPOCE lub teraz Kwazar wypuścil w dobrych pieniądzach... a budowanie z melorexa czy innego... oj... rzeźba.... :)

Opublikowano

podrzucisz linki ?

Opublikowano

Kamyk , jaką pojemność masz tego marolexa?

Opublikowano

1,5 litra

Opublikowano

szkoda,bo bym odkupił. Czemu takiego malca kupiłeś, 2 litry to minimum, teraz ponoć wyszla wersja 3 litry , nie trzeba tyle pompować.

Opublikowano

bo ja wiem czy malec

poreczny, po prostu

a poza tym to przeciez pre wash - mial swoje robic

celowo uzywam trybu przypuszczajacego ....

Opublikowano

2 litry jak napompuję to dłużej pianuje, oblatuję niemal cały bok , na KA czytałem że 1.5 l trochę krótko trzyma ciśnienie, dopiero jak ubędzie towaru w baniaku to więcej napompujesz. Tak czy inaczej szkoda, jak chcesz się go pozbyć, bo widzę że nie masz cierpliwości to wystaw na KA i ktoś na pewno łyknie z akcesoriami :wink:

Opublikowano

cierpliwosc to ja mam, ale wszystko ma swoje granice :whistling:

jak to mowi moj friend - nawet stal ma swoja wytrzymalosc :wink:

Opublikowano

ja mówiłem o takiej Pianownica Venus Super Pro+ Foamer

Takie było by zapewne lepsze ale i cena pewnie :) adekwatna :)Ręczna wytwornica piany

---------- Post dopisany at 12:02 ---------- Poprzedni post napisany at 11:55 ----------

Tu link bezpośrednio na sklep, wydaje mi się że cena atrakcyjna Venus Super Foamer - sklep.kwazar.com.pl

Opublikowano

A może twardość wody ma coś wspólnego z pianą?

Opublikowano
A może twardość wody ma coś wspólnego z pianą?

Mieszkam w Lublinie gdzie woda jest mega twarda i nie zauważyłem takiej prawidłowości większe znaczenie ma temp. wody, ciepłą lepiej pieni

Opublikowano
Tu link bezpośrednio na sklep, wydaje mi się że cena atrakcyjna Venus Super Foamer - sklep.kwazar.com.pl

no

i to jest to ......

Opublikowano

Niestety prawda jest taka - standardy w "recznych" pianownicach wyznacza Gloria, niezla jest Epoca a potem to juz dlugo dlugo nic.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.