Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A5 FL SHOCKWAVE


SHOCKWAVE

Rekomendowane odpowiedzi

Jest niezła sucza:slina: Jaki masz kod silnika? Nie ma tam przypadkiem 225KM?

niestety jeszcze 211 ale zadziwiajaco sie to dobrze zbiera , znajomek ma ten sam silnik i jest dosc sporo roznica w odczuciu mocy ...

a co do sieny to myslalem ze juz jej nitk nie zobaczy :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna jest. Jedyne co nie trafia w mój gust to alufelgi. A jak oceniasz B&O ?? Bo gdzieś czytałem, że na niektórych nie robi aż dużego wrażenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna jest. Jedyne co nie trafia w mój gust to alufelgi. A jak oceniasz B&O ?? Bo gdzieś czytałem, że na niektórych nie robi aż dużego wrażenia.

No ja właśnie jestem po odsłuchu... Będę rezał :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem wam ze jesli chodzi o czystosc , jakosc B&O jest naprawde spoko ale jesli chodzi o basy itp to jest tragedia jak dla mnie ....

przynajmniej z tym co mialem w poprzednim aucie , a byly glosniki morel tempo plus wzmak glow dimension i robilo to dobra robote ...

a tu sub jak poglosnisz goni po calym bagazniku :facepalm: ale poza tym jest git :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakosc muzyki to nie bass jak niektorzy to pojmuja :wink: Jezeli chodzi o jakosc wlasnie to b&o jest mega przed innymi systemami audi w a4/a5 ...ale jak ktos szuka bassu to niech tego nie kupuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy kto czego słucha w aucie. U mnie przeważnie siedzi chillout więc idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B&O gra pieknie. :kox: Fakt nie porównamy Banga z A4 do A7 czy A8 ale to już inna półka :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakosc muzyki to nie bass jak niektorzy to pojmuja :wink: Jezeli chodzi o jakosc wlasnie to b&o jest mega przed innymi systemami audi w a4/a5 ...ale jak ktos szuka bassu to niech tego nie kupuje

nie no jasne masz racje , ale juz do hip hopu nie jest tak fajnie ...ciut basu tez pasuje zeby bylo :decayed: oczywiscie nie jakies benck benck jak to preferuja niektorzy...:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B&O jest ok. Jak na auto klasy A4/A5 to jest to bdb fabryczne nagłośnienie. Brakuje mi czasem "miękkiego drżącego basu" ale do muzyki jakiej ja słucham(rock, metal) system jest wystarczający.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można dołożyć :wink: o szczegóły pytaj Staszek20vt

Działa już mu? jak ostatnio z nim rozmawiałem to coś nie balangała.

... a będziesz ją trochę glebił, czy z racji że śnieg masz też w lipcu, zostawisz na tym co jest:wink:

---------- Post dopisany at 13:31 ---------- Poprzedni post napisany at 13:30 ----------

B&O jest ok. Jak na auto klasy A4/A5 to jest to bdb fabryczne nagłośnienie. Brakuje mi czasem "miękkiego drżącego basu" ale do muzyki jakiej ja słucham(rock, metal) system jest wystarczający.

miękki drżący bas jest po dobrym wygłuszeniu drzwi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor wymiata, tylko musisz dbać o lakier żeby nie tracił głębi swojej :wink: dokładnie jest to Missano Red Pearl Effect :banan: Poza tym A5 super, kilka modów jak powyżej i miazga :slina:

dzieki :decayed: teraz wlasnie auto jest po malym detalingu , dalem na auto wedlug zalecen kolegi black hole , dodo juice lite prime i pod to wosk

collinite 476s i musze przyznac ze teraz to jest naprawde fajny efekt ... w dodatku wciaga to i cieszy :banan::wink: szkoda ze czasu nigdy nie ma :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor wymiata, tylko musisz dbać o lakier żeby nie tracił głębi swojej :wink: dokładnie jest to Missano Red Pearl Effect :banan: Poza tym A5 super, kilka modów jak powyżej i miazga :slina:

dzieki :decayed: teraz wlasnie auto jest po malym detalingu , dalem na auto wedlug zalecen kolegi black hole , dodo juice lite prime i pod to wosk

collinite 476s i musze przyznac ze teraz to jest naprawde fajny efekt ... w dodatku wciaga to i cieszy :banan::wink: szkoda ze czasu nigdy nie ma :facepalm:

No i ładnie, teraz tylko na wiosnę zrobić to samo i będzie dalej połysk i głębia :wink: u mnie jest tak samo, tylko na jesień i zimą mam trochę czasu a latem tylko jeżdżę ….:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem bo przymierzam sie do kupna springow od eibacha no i dystansow , tylko zglupialem juz , mam felge 19x9 et35 lub 33 i teraz nie wiem jakiej wielkosci dystanse kupic ... 15/20 czy moze 20/25 ma ktos moze u siebie zalozone dystanse albo wie jak takowe wygladaja na aucie przy tej szerokosci felgi ???? opona 255/35

---------- Post dopisany 18-04-2014 at 21:45 ---------- Poprzedni post napisany 27-02-2014 at 21:50 ----------

doszly sprezyny pro kit i dystanse eibacha 15/20 na strone

DSC02354.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...