Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak złożyć przegub?


Dawid3050

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Dzisiaj nad ranem strzeliła mi lewa półośka ...taa, też się dziwię. Mam nadzieję, że jutro jakąś dopadnę. Ale problem mam z przegubem.

Jakieś 5 miesięcy temu go wymieniłem, kupiłem Ruville, kilka osób chwaliło, a i cena przystępna. Dzisiaj wyciągnąłem przegub, i w środku były opiłki, reszta ośki, więc zabrałem się za czyszczenie. Pełno smaru, nie zwróciłem uwagi co i jak... Chciałbym, aby ktoś rzucił okiem jak to złożyć, chodzi mi o to, w którą stronę dany element. Wrzucę fotki i wszystko się powinno rozjaśnić.

Mamy 3 elementy, pierwszy nas nie obchodzi ;)

101_3803.jpg

Element 3 w tej pozycji?

101_3814.jpg

Czy w tej?

101_3815.jpg

No i teraz 2, może jakoś uda mi się to wytłumaczyć, bo na zdjęciach dokładnie tego nie widać...

Zwróćcie uwagę na górny rant, na tym zdjęciu jest on grubszy niż na następnym, jest równo zeszlifowany, równa powierzchnia.

101_3816.jpg

Tutaj ten rant jest znacznie cieńszy i jego ściana boczna (tak jakby ta część górnej krawędzi co jest na wprost nas) jest ścięta pod skosem. Cały górna okrą jest jakby przeszlifowany.

101_3817.jpg

Nie wiem jak inaczej to wytłumaczyć :kwasny:

No i teraz jak to ma być?

Element 3 w 2 i tą całość w element numer 1, ok to wiem, ale którą stroną mają być te elementy włożone? W jakiej pozycji?

Pozdrawiam.

Już sobie poradziłem, do zamknięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...