Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jak wygląda komputer w A4 95rok i jakie ma funkcje?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak wyglada komputer w a4 95 rok? chodzi mi o komputer w liczniku,i jakie ma funkcje??

macie fotki jak to wyglada???

Opublikowano

serwus :)

hmmm, to chyba zalezy od modelu :( . JA nie mam takiego duzego i ladnego wyswietlacza :((((((

pozdrawiam i życze powodzenia :)

Opublikowano
  • Autor

kannu ,jaki ty masz komputer u siebie?

Opublikowano
kannu ,jaki ty masz komputer u siebie?

a moze go poprostu nie ma ..... :diabelek:

Opublikowano

Zdaje się, że poprostu masz wersję bez komputera. Witam w klubie...

Opublikowano

Kolego @kannu może masz tylko wyświetlacz od temperatury zew. lub od automatycznej skrzyni biegów (albo oba :)) Ja mam taki jak pokazał Hugo. W A4-ce z 1995r. też widziałem taki jak ja mam. Funkcje komputera to m.in. FIS (informacje o problemach z samochodem dla kierowcy), informacje o stacji radiowej, temperatura zewnętrzna, średnie spalanie chwilowe i średnie, średnia prędkość, czas jazdy, ogranicznik prędkości i nawet jest informacja dla kierowcy po 2-ch godzinach jazdy, żeby sobie zrobił przerwę :)

Opublikowano

ja mam 96r i w lewym przełączniku nic mi nie działa ?

Opublikowano

a moja pani :) z 1996 ma takie zegreczki z pięknymi pierścieniami, i jest ich OOOO

100_4430.jpg

Opublikowano
  • Autor

ja mam takie zegary jak kolega wyrzej i tam jets tylko temperatura zewnetrzna :(

a ten pasek (wyswietlacz) nad temperatura zew, wogole mi nie dziala??

Opublikowano
ja mam takie zegary jak kolega wyrzej i tam jets tylko temperatura zewnetrzna

a ten pasek (wyswietlacz) nad temperatura zew, wogole mi nie dziala??

Bo jest bodajże od automatycznej skrzyni biegów.

Opublikowano

Witam .

Ja posiadam a4 z 95 roku, ze szwajcarii. Mam komputer który pokazuję prędkość średnią, średnie spalanie, chwilowe spalanie czas jazdy i ilosc kilometrów na jakiej można przejechać na tej ilośći bezyny co mam w baku :D . Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Te zegary co ma alfuta i ja też takie mam to ten pasek powyżej powinien działać??? (powyzej temperatury zewnetrznej) ,mam 2.8 v6 95rok manualna,z tempomatem,jak wyglada manetka zmiany funkcji komputera? jest jakis napis? mowiacy ze jest komputer,jak to sprawdzic?

Opublikowano
Te zegary co ma alfuta i ja też takie mam to ten pasek powyżej powinien działać??? (powyzej temperatury zewnetrznej) ,mam 2.8 v6 95rok manualna,z tempomatem,jak wyglada manetka zmiany funkcji komputera? jest jakis napis? mowiacy ze jest komputer,jak to sprawdzic?

Powinien tam być wyświetlacz od autom. skrzyni biegów,ale ty @jordan233 nie masz automata no więc cię to nie dotyczy... Manetka od kompa jest przy dźwigni od włączania wycieraczek.

Opublikowano
  • Autor

no to raczej niamam kompa :( szkoda,

Opublikowano
no to raczej niamam kompa :( szkoda,

Z tego co wiem, można sobie dokupić nowe zegary i zaadaptować w aucie. Poszukaj na forum. Temat był już chyba poruszany. Do tego musisz dokupić manetkę.

Opublikowano

serwus :)

jakos przeoczyłem ze ktos pisze w tym wątku jeszcze . sorki.

Juz odpowiadam : ja na wyswietlaczu mam tylko temperature zewnętrzną, oraz

wyśiwetlone biegi ( mam automat). Rozumiem , że nie ma mozliwości , zebym miał wskazywane średnie spalanie ?

pozdrawiam i zycze powodzneia :)

Opublikowano

Hey a mam pytanko czy jak zmienie na zegary z fisem i manetke to bedzie mi dzialal komputer czy jeszcze trzeba cos dokupic lub zaprogramowac.

Opublikowano

witam was wszystkich tak patrze i czytam o tych wyswietlaczach

ja mam autko niby model 97 ale mam taki wyswietlacz jak kolega Alfute na obrazku przedstawił zastanawiają mnie te dwa wąskie paski na dole nic mi sie na nich nie wyswietla auto ma klimatronic ale zadnej temp nawet mi nie pokazuje na wyswietlaczach przy zegarach czy to zle?

Opublikowano
witam was wszystkich tak patrze i czytam o tych wyswietlaczach

ja mam autko niby model 97 ale mam taki wyswietlacz jak kolega Alfute na obrazku przedstawił zastanawiają mnie te dwa wąskie paski na dole nic mi sie na nich nie wyswietla auto ma klimatronic ale zadnej temp nawet mi nie pokazuje na wyswietlaczach przy zegarach czy to zle?

Wszystko OK.Nie masz autoamtu i czujnika temp.zewnętrznej to nic nie pokazuje .

P.S

Zapraszam do zapoznania sie z regulaminem forum

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.