Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy do B6 Avant Wejdzie wózek?


niuniek222

Rekomendowane odpowiedzi

A może inni użytkownicy też się wypowiedzą którzy mają 2 dzieci jak im sie jeździ A4 B6 Avant jako autem rodzinnym. Wydaje mi się, że z tym modelem jako auto rodzinne nie jest tak tragicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodziewam się właśnie córeczki, na dniach już będzie z nami :) a wózeczek kupiony jest już od miesiąca, pytanie Twoje jest trudne jednoznacznie określić, bo wiesz kwestia wózka :) jak masz bliźniaki to ciężko, no i sam wózek są zgrabniejsze, możliwie ładnie składające się które elegancko wejdą. Mój bez kłopotu się mieści, i jeszcze jest miejsce na dwie torby, tak więc to kwestia też samego wózka.

---------- Post dopisany at 13:24 ---------- Poprzedni post napisany at 13:16 ----------

riko_alpina_fotelik_01.jpgJa mam coś tego typu, zgrabny i ładnie się składa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę miał wózek Tako Jumper X może ktoś z Was kojarzy. Szwagier taki ma i do jego Merivy wchodzi więc myslę, że do B6 wejdzie bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wygląda to mniej więcej tak:

Dwie torby, wózek, śpiworek pełny zabawek, przed wózkiem leży 3kg jabłek :grin: i buty (kilka par). Jak widać jeszcze jest miejsce na lodówkę i zakupy :wink:

DSC_0478x.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos tu wspomniał o A6 C5. W środku jest mega, bardzo wygodnie, dużo miejsca dla każdego nawet bardzo wysokiej osoby ale bagażnik jest bardzo podobny jak w B6. Tez metr na metr. Są dość obszernie zabudowane boki bagażnika i przez to jest ograniczony dopiero na wysokości szyb jest duuużo szerzej.. Nie mniej jednak z wózkiem Tutek Grander z gondolą jeżdzimy na wyjazdy tygodniowe. Fakt załadowany prawie po dach ale jeszcze nie miałem tak żeby się nie zmieścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe u nas wyglądało podobnie. A4 B6 Avant było dużym autem dopóki jeździliśmy we dwójkę. Do niedawna każda nasza podróż wyglądała podobnie, wózek Mutsy, dwie walizy, lodówka i tyle :) Teraz młody zastrajkował, wózkiem jeździć nie będzie i znów jakoś miejsca więcej. Postaram się wrzucić fotkę z załadunku :)

Sent from my iPad using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kuzyn ma taki wózek i jechaliśmy w 4 nad morze plus dzidzia oczywiście i wszedł wózek, gondola, 2 torby mniejsze dziecka, 2 większe nasze i plecak plus żarcie. No i jakieś koce, buty itp ale to poszło trochę w podłogę. Da rady zapakować B6 ładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieścisz się Kolego bez problemu. W razie czego zdejmij kółka i poskładaj ramę jak tylko można. Ja tym sposobem zabieram do bagażnika jeszcze pakunki żony i dwójki córek więc bez obaw.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja żonka zazyczyla sobie maxi cosi Evo :-) teraz się ciesze, bo napewno inny wózek by nie wszedl

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...