Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Pakiet oświetlenie w B5


grippen

Rekomendowane odpowiedzi

oki byłbym wdzięczny, bo masz taką lapke jak moja tylko że z tymi diodami i podświetlone przyciski :good: a świci ci idealnie na środeczek czy na osoby siedzące z przodu też??

minimalna poświata na fotelach też jest ale to minimalna zrobie zdjęcie na wieczór może się uda a lampka to troszeczke jest inna ale może da się wyrezać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lamka.jpg[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2010, 21:17_________________________________________________lampka2.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękówa ogromna to mi bardzo ułatwi pracę:) tak siedzę i myślę czy może te diody można podłączyć tak żeby świeciły po załączeniu świateł albo gdy lampka się włączy ( np po zgaszeniu samogodu) lub przy otwieraniu drzwi ( przed odpaleniem samochodu), tylko nie wiem czy tak się da bo np. gdy jadę, się zatrzymuję i ktoś otwiera drzwi to już i tak napięcie jest podane ( bo jadę na światłach) i czy to będie hulać.. trochę namieszałem ale mam nadzieję że rozumiecie o co mi chodzi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W polifcie te diody swiecą po załaczeniu świateł, niezaleznie czy drzwi otwarte czy nie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak rozumiem Ciebie, ale mi chodzi po głownie by świeciły się gdy są załączone światła albo gdy sa wyłaczone i po otwarciu drzwi się zaświeciły razem z lampką, tylko nie wiem jak to się ma do załączonych świateł i jednocześnie otwieranych drzwi :wink4:[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2010, 07:09_________________________________________________no i wyreazane :>efekt super, polecam :good: diody są schowane tak na maksa do środka, tak że siedząc w fotelu widzi się tylko dwa czerwone punkty zać samej diody i światła nie ( czy grippen masz tak samoo czy widzisz diody?? dopiero zaglądając u mnie je widać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

( czy grippen masz tak samoo czy widzisz diody?? dopiero zaglądając u mnie je widać)

mam tak samo musze zaglądnąć pod spód aby je zauważyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo najpierw schowałem je na 1mm i piździło po oczach za ostro :gwizdanie: teraz jestem zadowolony, fajny gadżecik :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo najpierw schowałem je na 1mm i piździło po oczach za ostro :gwizdanie: teraz jestem zadowolony, fajny gadżecik :good:

zapodaj fotkę jak to u ciebie wygląda :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ide zrobić zdjęcie zaraz zapodam jak to u mnie wygląda :decayed:

64f5885f6a5420e5med.jpg

i widać takie 2 otwory i tam są te diody które oświetlają gałkę zmiany biegów

i tak wygląda oświetlenie tyłu

391d065909ce224cmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pulpit a też sam rezałeś? masz polifta sądzę że u Ciebie nawet zaznaczone miejsca były gdzie w razie potrzeby dołozyć te diody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tego nie rezałem to jest po lift tylko mam jedno pyta nie bo mam pełny fis ale mam animowane tylko gdy otworzę klapę bagażnika, a gdy otworzę drzwi to nic nie ma da się to jakoś z VAG'a przestawić ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli samych tych diod oświetlających gałkę zmiany biegów ?

takie coś wyszło ale tam jest słabe dojście

4829f0d8ac45038dmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tego nie rezałem to jest po lift tylko mam jedno pyta nie bo mam pełny fis ale mam animowane tylko gdy otworzę klapę bagażnika, a gdy otworzę drzwi to nic nie ma da się to jakoś z VAG'a przestawić ??

Nie da sie przestawic to zalezne od wersji licznika :gwizdanie:

W polifcie były seryjnie montowane takie diody w lampkach :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecane foto:

jOd9i.jpg

jOx6r.jpg

A zakładałeś może ledy Bo ja dzisiaj zakupiłem zakładam i te dwie małe żaróweczki mi sie nie świecą. Może wiecie jak to zrobić żeby świeciły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ledów nie zakładałem... może jakoś źle włożyłeś sprobuj odwrotnie, a z resztą gdzieś na forum jest już poruszony ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zakładałeś może ledy Bo ja dzisiaj zakupiłem zakładam i te dwie małe żaróweczki mi sie nie świecą. Może wiecie jak to zrobić żeby świeciły?

ledy boczne nie beda swiecić ( musisz powalczyć z tematem, sam to przerabiałem ) na obudowie + (w żarówce nie ma znaczenia ) :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...