Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Pakiet oświetlenie w B5


grippen

Rekomendowane odpowiedzi

A zakładałeś może ledy Bo ja dzisiaj zakupiłem zakładam i te dwie małe żaróweczki mi sie nie świecą. Może wiecie jak to zrobić żeby świeciły?

ledy boczne nie beda swiecić ( musisz powalczyć z tematem, sam to przerabiałem ) na obudowie + (w żarówce nie ma znaczenia ) :wink4:

właśnie rozebrałem lampke i tam jest to troche zagmatwane i poplątane że niewiem które kabelki zamienić jeżeli to przerabiałeś to byłbym wdzięczny za jakiekolwiek naprowadzenie jak to zrobić :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyjedz do wawy to zobaczysz pakiet doświetlanie dioda plus u mnie:) i bedziesz miał :evil: :evil: co rezać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie wszystkie lampki w środku wyposażone w diody, podświetlanie ziemi po otwarciu drzwi jak w b6, zaświecanie halogenów po rozbrojeniu alarmu jeszcze pare rzeczy do zrobienia chodź by patent z b6 z tylna klapą, klamki itp ale to w wakacje :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grippen powiedz czy ten panel do podsufitki z diodami to kupiłeś w ASO? Bo nie moge tego znalezc na allegro a nakrecilem sie na to jak cholera :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grippen powiedz czy ten panel do podsufitki z diodami to kupiłeś w ASO? Bo nie moge tego znalezc na allegro a nakrecilem sie na to jak cholera :>

tak w Aso tylko to było bardzo dawno temu na allegro jest tylko drogo strasznie

http://moto.allegro.pl/item1051363071_super_lampka_vw_golf_vw_passat_a4_octawia.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grippen a ty masz moze nr tej lampki?

zerkne na wieczór to podam [br]Dopisany: 28 Maj 2010, 08:23_________________________________________________ostatni coś takiego wyrezałem :decayed:

Lapki ostrzegawcze drzwi + podświetlenie obszaru przed samochodem

tap1.jpg

tap2l.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grippen a ty masz moze nr tej lampki?

zerkne na wieczór to podam [br]Dopisany: 28 Maj 2010, 08:23_________________________________________________ostatni coś takiego wyrezałem :decayed:

Lapki ostrzegawcze drzwi + podświetlenie obszaru przed samochodem

tap1.jpg

tap2l.jpg

Podaj podaj nr tej lampki jak mozesz bo cos czuje ze ten allegrowicz chce troszke przyrobic na tej lampce w zwiazku z tym ze to towar deficytowy. Tak jak podlokietniki do A4 za 399zl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer lampki

znak VW 3B7947105F

więc chyba ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer lampki

znak VW 3B7947105F

więc chyba ori

No to mamy już numery lampki, czy ktoś ma dostęp do cennika jakiegoś ASO żeby sprawdzić cene?

3B7947105F 2EN - szary perlisty

3B7947105F 92Y - beż słoneczny

to są dokładne numery części zależnie od koloru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u gajosa:

3B7947105F2EN brutto 192.61

3B7947105F92Y brutto 192.61

a 1,5 roku temu płaciłem 150 zł za lampke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grippen nie wiesz jak jest z przekladka tapicerek z przednich drzwi z anglika na eu? bo kupilem za pare groszy wszystkie 4 tapicerki od anglika z ori miejscami na lampki (ale tylko czerwone) i bym je chcial zalozyc bo wydaje mi sie ze troche mi dzwi sie gorzej zamykaja przez te lampki (ja zalozylem je troche wyzej niz w ori)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grippen nie wiesz jak jest z przekladka tapicerek z przednich drzwi z anglika na eu? bo kupilem za pare groszy wszystkie 4 tapicerki od anglika z ori miejscami na lampki (ale tylko czerwone) i bym je chcial zalozyc bo wydaje mi sie ze troche mi dzwi sie gorzej zamykaja przez te lampki (ja zalozylem je troche wyzej niz w ori)

ale powiem ci że one nie powinny obcierać u mnie wszystko chodzi dobrze a jeśli chodzi o tapicerki z anglika to nie będzie problemu pasują tylko jak masz elektryczne szyby to w angliku masz po innej stronie a próbowałeś je wyregulować może sie da[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2010, 09:27_________________________________________________ewentualnie możesz pobawić się zmieniając sam materiał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie o to mi chodzi zeby przelozyc te same sierodki, material i przelaczniki z moich starych boczkow, do tych od anglika, pokombinuje cos jak dojda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...