Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie otwiera sie wizytownik


minus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .Drobne ze środka zablokowały mi możliwość otwierania wizytownika. Co mogę w tej sytuacji zrobić ? Istnieje jakiś sposób "awaryjnego" otwarcia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już lepszego miejsca na drobne nie było? Teraz masz problem.Sprubój cieniutkim stalowym drutem (na przykład spawalniczym) poprzesuwać monety. Może puści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba całą kasetę wyciągnąć czyli wizytownik z ramką.

Mi się źle zamykał.

Okazało się że wpadł tam włoski cent.:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.podepnę się i zapytam o kubek a mianowicie nie mogę dziadostwa zamknąć i ciągle jest otwarty.macie jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymontować,rozebrać,sprawdzić czy nic się nie połamało w mechanizmie zamykania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może ułamał się zatrzask- musisz rozebrać. Mam na zbyciu wizytownik od anglika, po przełożeniu Twojego frontu (chyba) powinien działać prawidłowo. Jak rozbierzesz daj znać- mogę Ci oddać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te szufladki to paranoja w B6. Mi tez sie znowu wizytownik sie zaciął. Fronty odpadaja.. Lakier odłazi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musicie zdjac ta blende nad nimi ta w strukturze i ukaza wam sie zatrzaski:) Blende zdejmuje sie tym specjalnym kluczem do audikowskich plastikow:P ale mozna zrobic go z zaslepki portu PCI z kompa:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktos chce to mam wizytownik ze sprawnym mechanizmem za 15+kw

oddam , a zeby go wyjac to zdejm osłone nad esp kubkiem i wizytownikiem i nacisnij 2 haczyki wizytownika od gory i wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat trochę związany z powyższym, więc odgrzeję kotleta :decayed:

Na forum nigdzie nie znalazłem informacji o tym czym może być spowodowane niezamykanie się wizytownika, więc z braku zajęcia postanowiłem się tym zająć.

Podczas wyjmowania wizytownika usłyszałem jak coś z niego wypada i dobrze, że ten plastik znalazłem, bo okazał się być ułamanym elementem zamykania. Porobiłem trochę zdjęć dla potomnych :D

Na poniższym zdjęciu ułamany element jest zaznaczony na zielono, a na czerwono miejsce okolice jego pierwotnego umiejscowienia.

DSC_0192.jpg

Należy zacząć od zdjęcia elementu zaznaczone na czerwono.

Jest on zamontowany na dwóch zaczepach pokazanych poniżej, więc wystarczy podwadzić czymś od zewnętrznej strony wizytownika - najlepiej w okolicach zaczepów, ponieważ element ten jest z drugiej strony wsunięty w wizytownik i mógłby się złamać.

DSC_0193.jpg

Następnie po wsunięciu szufladki wizytownika wyraźnie ukazuje się nam miejsce skąd wyłamał się nieszczęsny plasticzek.

DSC_0194.jpg

Należy go przykleić we wskazanym miejscu uważając na to żeby mieścił się w to "korytko" zaznaczone strzałkami. Zarówno szerokośc plastiku nie może się zmienić jak i jego wysokość, bo wtedy się nie schowa pod obudowę wizytownika.

DSC_0198.jpg

Po tej operacji wizytownik zaczął się znowu zamykać. Dodam tylko, że ten plastik nie nakleił mi się idealnie i na początku mechanizm się zacinał, ale z czasem się rozruszał - mam nadzieję, że plastik się nie naderwał :decayed: Tak czy inaczej nie mam zamiaru często używać tego schowka, a wygląda lepiej niż zablokowany papierkiem :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...