Skocz do zawartości
IGNOROWANY

zaslepki EGR


wieczor15

Rekomendowane odpowiedzi

koledzy, chciałbym zaślepić egr, ale nie rozumiem dlaczego na allegro zalecaja dwie zaślepki? Zaślepka egr - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Wydaje mi się, że powinna wystarczyć jedna 5 Zaślepka EGR TDI VW AUDI SEAT SKODA gr.1.5mm (3635008756) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jak zaslepisz tylko górę czyli przy Egr to w tej rurze będzie syf się zbierał i uwali turbine.

Sony Xperia Tapatalk 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ASO masz za 15zł fabryczną zaślepke EGR

---------- Post dopisany at 01:39 ---------- Poprzedni post napisany at 01:37 ----------

imgp1740_zpse19a8185.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasem jadac powiedzmy koło 2000obr/min lekko u puszcze pedał gazu i ponownie dodam to szarpnie, a poza tym szukam dziwnej przyczyny buczenia,drzenia silnika w przedziale 1600-1900obr//min , dziwnej bo jest to nie zawsze , napewno zalezne od temperatury zewnetrznej, ale tez np dzisiaj wracajac z pracy buczało, zostawiłem samochód na 10 min odpaliłem i pojechał dalej- i juz cisza i tak jes często-raz jest raz nie ma- zgłupiec mozna.aha gdy jest juz koło 15 stopni na plusie - jest cisza, takze całe lato jest cisza a gdy sie zaczyna zima-zaczyna sie buczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś na serwisie i potwierdzam podobno schodzą jak świeże bułeczki a cena za sztukę. Do tego uszczelka za 9 zł.

Jeśli serwisy już to sprzedają to normalnie chyba ekolodzy ich zjedzą. ;-)

Sony Xperia Tapatalk 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie jest obecny wymysl te zaslepki w etce figuruja od 1977r tylko ktos tego sie doszukal i opublikowal. Ta fotka pochodzi z francuskiego forum z opisem jak zaslepic egr wsumie stary juz watek :grin:

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...