Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Gdzie kupic i jak kupic opony


Kozi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Panie i Panowie, czy mozecie podzielic sie doswiadczeniami, jak kupijecie opony i gdzie? Jestem z Wawy zasięg do 100KM wchodzi w grę.

Nie mam jeszcze wybranegoi modelu, ale chce kupic opony na tylna os, sa w slabym stanie (Dunlop sport....) natomiast z przod mam pirelli p6000 chyba sensownie było by kupić własnie takie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ten co madrzejszy i choc troche czyta forum kupuje u mnie :tongue4:

dokladnie zdecydowanie polecam kolege :decayed: konkurencyjne ceny i bardzo szybka dostawa :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszukaj model opony który Cię interesuje, a potem wpisz go w www.ceneo.pl, www.skapiec.pl itp.

A tam dowiesz się gdzie najtaniej i na jakich warunkach dostawa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno nie opłaca sie kupować opon na allegro bo koszty przesyłki u niektórych normalnie kosmos no chyba że ze sklepu allegro i nowe oczywiście.

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ten co madrzejszy i choc troche czyta forum kupuje u mnie :tongue4:

zgadza się :good:

do mnie dzisiaj przyszły zamowione oponki, w bdb cenie ... tak jak było mówione DOT 1808 :good: wiec nie ma co szukac na allegro czy w opony.com, netcar... ceny maja wyzsze.... wojtusin ich przebija :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]

Nie mam jeszcze wybranegoi modelu, ale chce kupic opony na tylna os, sa w slabym stanie (Dunlop sport....) natomiast z przod mam pirelli p6000 chyba sensownie było by kupić własnie takie.

Przyznam ze ja wymienilbym wszystkie odrazu - rozne opony roznie zachowuja sie, sa w roznym stanie itp . czesto pomijana sprawa ale tak naprawde to ten kawalek gumy trzyma Cie na drodze wiec pamietaj otym jak kupujesz oponki:D czasem lepiej zaplacic drozej zeby potem nie zaplacic ...jeszcze drozej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...