Skocz do zawartości
IGNOROWANY

jak sie to nazywa i gdzie szukac?POMCY


kkkamil_1991

Rekomendowane odpowiedzi

witam, spatachała mi sie uszczelka która pokazuje strzałka na zdjeciu

3617702969.jpg

moze ktos wie jak to sie nazywa i gdzie moge kupic (nie liczac na szroty).byłem dzisiaj w Intercarsie i facet rozłożył ręce.

znajduje sie wewnatrz rury dolotu przy łączeniu z przepustnicą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę to samo co kolega :) Jeżeli nie dorobisz sobie jakoś to raczej będzie spory problem z kupnem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez kiedyś tej uszczelki szukałem w serwisie nie dostałem dostępna była tylko rura:( nie wiedział czy jak mi zamówi to bedzie właśnie z uszczelką:/ więc dałem sylikonu ;)

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można i tak jak kolega :) Ale zobacz czy w ogóle będzie ci to potrzebne zamontuj wszystko i w okolicach tej uszczelki psiuknij plakiem jak silnik nie będzie szalał to znaczy że jest szczelnie i nic nie trzeba kombinować :)

---------- Post dopisany at 15:06 ---------- Poprzedni post napisany at 15:04 ----------

bo część rury jest zamontowana do przepustnicy więc myślę że powinno być szczelnie po skręceniu opaską :) Ładnie ją aby dopasuj zaciśnij opaską i wykonaj "test palaka" :P powinno być szczelnie bo tam dość głęboko przepustnica wchodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest plastik i raczej tego nie uszczelni,najprościej będzie chyba na przepustnicę naciągnąć kawałek dętki rowerowej,jedną lub dwie warstwy,na to rura i wtedy będzie na pewno szczelne-najprostsze rozwiązanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest plastik i raczej tego nie uszczelni,najprościej będzie chyba na przepustnicę naciągnąć kawałek dętki rowerowej,jedną lub dwie warstwy,na to rura i wtedy będzie na pewno szczelne-najprostsze rozwiązanie

Dętka napewno nie węjdzie a już napewno 2 warstwy;)

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...