Skocz do zawartości
IGNOROWANY

spadaja obroty na jałowym


bartek0386h

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem. Otóz jak stoi auto na luzie i dodam gazu to obroty np z 2000 spadaja zamiast do 900 to mi spadaja do 300-400 i dopiero wskakuja na 900.

czy to może byc wina przepustnicy czy szukac gdzies indziej przyczyny?

W trakcie jazdy na razie nie zauwazyłem tego problemu ale wiadomo nie dodaje gazu na luzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn. na początek VAG takie objawy może powodować przepustnica jak i zarówno inne rzeczy :) Posiadasz LPG ?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok czyli już jeden czynnik wykluczony :) Teraz zostaje ci jak narazie VAG :) Jeżeli nic nie pokaże to daj znać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdejmij przepustnice , wyczysc i zaadoptuj , umnie taki zabieg poprawil sytuacje

Wysłane z mojego telewizora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj używki , ani zamiennika. Zainwestuj w BOSCHA i bedziesz mial spokój

Wysłane z mojego telewizora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wpadniesz do katowic to moge Ci uzyczyć przepływki ;)

Swoją drogą zamiast podmieniać wyjmij tą kostke z drucikami i zobacz czy nie są zasyfione. Miałem podobną sytuacje w służbowej b5 wystaczyło wyciągnąć przeczyścić i auto hulało jak nowe :)

Odkręcasz te 2 śrubki

out.php?i=650726_3640391955.jpg&id=2fd8cdd67a7255a0343434393735

wyciągasz delikatnie patrzysz na te 2 druciki czy nie przerwane ani czy nie usyfione.

4.JPG

jak usyfione to benzyna ekstrakcyjna i kawałek szmatki i na patyczku do ucha delikatnie przetrzeć.

wdadzić przykrecić i ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam dołączę się u mnie jest podobnie tylko że ja mam LPG i zazwyczj to jest mozno czuć przy przełączniu sie na gaz po dodaniu gazu do 2000 obr spadnie do około 500obr i normuje się jak jest samochód ciepły też tak się czasami zdaża ale na benzynie jak by mniej przepustnica była czyszczona a vag pokazuje tylko bład 17831

---------- Post dopisany at 06:09 ---------- Poprzedni post napisany at 00:02 ----------

to znaczy rano jak auto osiągnie 40 stopni po przygazowaniu przełącza się na gaz i w tym momencie jest właśnie że przygazuje do 2000 obr spadną do około 500 obr i i normują się często się też zdaża tak nawet po rozgrzaniu auta i przejechani kilku kilometrów wymieniałem cewkę zapłonową ,kable , czyściłem przpustnicę i podłączyłem vaga i bład wyskakiwał 17831 tylko ten jeden. czy to może być od instalacji bo na benzynie sie zwracałem na to aż tak uwagi ale chyba aż tak się nie działo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...