Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kolizja najechanie na tył Niuni


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Dzisiaj najechała na mnie Młoda dziewczyna Spisaliśmy oświadczenie Ale jej ojciec chce zapłacić za szkodę

Byłem w warsztacie i na szybko wycenili na 3tysiące

Uszkodzona Klapa Uszkodzony zderzak wraz z dokładką Uszkodzona belka aluminiowa

Brac te 3tysie czy zgłaszać do ubezpieczalni i naprawiać na ich koszt

IMG_20131108_115732.jpg

IMG_20131108_115739.jpg

Dodam że nie wzywałem Policji żeby dziewczyna nie dostała Mandatu

Szkodę muszę zgłosić dzisiaj czy czekać do Poniedziałku jak by nie zapłacili Bo mają w poniedziałek niby mi zapłacić bym tylko nie zgłaszał

I teraz nie wiem co zrobić Bo Pierwszy raz jestem w takiej sytuacji Pierwsza kolizja w życiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oświadczenie trzymaj bo jak się okaże że drożej wyjdzie to co?

Postaw do roboty i jak będziesz miał pewność ile to możesz iść na rękę ale nie w ciemno żeby przypadkiem nie dołożyć. ;-)

Sony Xperia Tapatalk 4 Pro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu aby ktos musial placic za naprawe.

Po to jest OC sprawcy.

A Ty oddaj auto do ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie chcą z OC bo Mają ubezpieczone Tiry. Więc im składki wzrosną

Nie wiem sam już czy brać 3 tysiące i robić czy dzwonić do ubezpieczyciela sprawcy i czekać na ich kosztorys

---------- Post dopisany at 18:42 ---------- Poprzedni post napisany at 18:36 ----------

Bez sensu aby ktos musial placic za naprawe.

Po to jest OC sprawcy.

A Ty oddaj auto do ASO.

U nas nie ma serwisu Audi. Byłem w VW Ale powiedzieli ze nie maja licencji na audi I nie moga naprawic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To odsaj do najbliższego.

Ja bym sie nie zastanawial.

Bedziesz miec zrobione jak trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale musi być oddany do Blacharza-Lakiernika Bo raczej ori pod kolor Klapy,zderzaka jak i dokładki na dwie rury to nie znajdę :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem malowaną dokładkę wraz z derzakiem miesiąc temu oraz przód i dokładki w kolor. Więc i tak będę musiał Malowac w kolor by się nie rózniło

Najgorsze to że właśnie miesiąc temu wymieniałem dokładkę na dwie rurki i malowałem .A teraz znowu trzeba szukać zderzak na dwie rurki i malować :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja brałbym 3 tyś jak masz dobrego lakiernika / blacharza to nawet znaku nie będzie , zobacz w moj wątek http://a4-klub.pl/ubezpieczenia-odszkodowania-kolizje-wypadki-72/kolizja-sprawca-przyznaje-sie-winy-284612/

ja takie uszkodzenia naprawiłem kosztem ok. 700 zł - ubezpieczyciel wypłacił mi 3,8 tyś zł więc nie wiem czy od TU dostaniesz więcej jak 3 tyś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klapa zderzak dokładka avant na dwie rurki Lakierowanie Belka pęknięta i kilka innych niewidocznych Robocizna . Takie ceny są

---------- Post dopisany at 20:00 ---------- Poprzedni post napisany at 19:57 ----------

Ja brałbym 3 tyś jak masz dobrego lakiernika / blacharza to nawet znaku nie będzie , zobacz w moj wątek http://a4-klub.pl/ubezpieczenia-odszkodowania-kolizje-wypadki-72/kolizja-sprawca-przyznaje-sie-winy-284612/

ja takie uszkodzenia naprawiłem kosztem ok. 700 zł - ubezpieczyciel wypłacił mi 3,8 tyś zł więc nie wiem czy od TU dostaniesz więcej jak 3 tyś

No w Poniedziałek będę wiedział czy wyłożą kasę Wiedzą ile mają dać . Jak nie to dzwonię do ubezpieczlni i auto na warsztat stawiam A mechanik będzie przy oględzinach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mojemu znajomemu za najechanie ze znacznie mniejszymi uszkodzeniami z tylu wycenili naprawde na ponad 5 tysi w starej megance, na zderzaku mial ryse, klapa nie ruszona a pod zderzakiem delikatnie wgieta belka (belka liczy sie jako konstrukcja pojazdu dlatego wychodzi najdrozej) wiec u ciebie powinno byc duzo wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj na ich reakcje, idz do warsztatu do ktorej potencjalnie chcesz zrobic naprawde, wez wycene naprawy + czesci zamieniki najwyzszej polki i wtedy zobaczysz czy ci sie oplaca, jesli przewyzszy to sume ktora ci daja, to pokaz im wyliczenie, i powiedz ze tyle rzadasz.... jesli sie nie zgodza to Telefon do TU i zglaszasz sprawe, do tego bedziesz mial auto zastepcze na czas naprawy tyle w tym Temacie, Ja osobiscie z Doświadczenie odradzam Oświadczenie ponieważ sa niezle cyrki... mam duzo klientow ktorzy sobie kluja w brode bo chcieli dobrze i teraz po Sadach biegaja o swoje pieniadze...

Pozdrawiam

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam do Wtorku z telefonem to Ubezpieczyciela. Jak wypłaca 3 tysiące to nie dzwonię Jak nie to będę zgłaszał z OC

---------- Post dopisany 12-11-2013 at 20:52 ---------- Poprzedni post napisany 09-11-2013 at 16:08 ----------

A jednak dobrowolnie nie zapłacili. Strata tylko kilku dni :kwasny:. Sprawa zgłoszona do Tu Naprawa będzie z OC sprawcy. Oględziny ustawiłem w warsztacie

A co do części może ktoś podać ile kosztuje

Klapa

Zderzak

Dokładka na dwie rurki

I belka Tyle wiem że na 100% walnięte A co więcej wyjdzie Jeszcze nie wiem dowiem się po zdjęciu zderzaka dopiero. Na razie interesują mnie te części Nowe Bo na takie zamierzam wymienić A lakiernik tylko polakieruje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze wszystim bez malowania pewnie w 1000zl sie zmiescisz, plus malowanie ale ja bym szukal uzywek w kolorze i nie malowal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...