Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Otwieranie tylnej klapy nie działa


Marcin Borowski

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie raz mogę raz nie.

Z pilota też nie za każdym razem mogę otworzyć.

Jedynie zauważyłem, że po dłuższej jeździe otwieram i ręcznie i z pilota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też myślałem że to mikro włącznik, próbowałem zewrzeć go na krótko i też nie działa. Jeszcze jest podobny włącznik przy zamku. Zamówiłem oba jak wymienię to napisze. Martwi minie to że nie dochodzi napięcie do mikro włącznika. [br]Dopisany: 09 Sierpień 2008, 11:59 am_________________________________________________Witam ponownie. Zmieniłem mikro włączniki i dalej nie działa otwieranie ręczne. Pewnie czeka mnie serwis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie z innej beczki, czy otwierając tylną klapę z pilota czy nie powinna się ona sama podnieść do góry tak jak w niektórych markach samochodu, czy tak ma być a moje siłowniki są może już do wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W B6 klapa nie podnosi sie sama do góry. Ta opcja jest na 100% dopiero w B8 :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Awaria klapy naprawiona, po konsultacji z serwisem podpowiedzieli że często pękają kabelki na przy wyjściu z klapy. Dodam tylko dla zainteresowanych że w wszędzie jest masa, i jak ktoś oglądał mikro włączniki to wie że niema możliwości zawilgocenia, ponieważ to są odlewy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie z kolei pojawił się identyczny problem (tyle, że w B5 Avant 1999 r.) po wyjęciu akumulatora. Rozładował mi się akumulator i byłem zmuszony wymontować go z autka i naładować w domu. Niestety po zamontowaniu nie mogę otworzyć ręcznie tylnej klapy. Z pilota działa. Może po odłączeniu akumulatora coś się zblokowało/wyłączyło i da się to jakoś odblokować/włączyć? Mikroprzełączniki w tylnej klapie są przecież dwa, więc gdyby jeden z nich padł to drugi powinien działać? Nie mam pojęcia, co mogło się stać. Może ktoś pomoże?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.....niemoge otworzyc tylnej klapy w A4 Avant B6 z kluczyka. Kluczyk po kilku próbach udało mi sie włożyc do zamka ale nieda się przekręcic i nieiem czy to kwestia zabrudzenia zamka czy jakiś inny problem.......dodam ze posiadam 2 komplety kuluczyków (oryginał). Czy ktoś spotkał się z takim problemem?? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.....niemoge otworzyc tylnej klapy w A4 Avant B6 z kluczyka. Kluczyk po kilku próbach udało mi sie włożyc do zamka ale nieda się przekręcic i nieiem czy to kwestia zabrudzenia zamka czy jakiś inny problem.......dodam ze posiadam 2 komplety kuluczyków (oryginał). Czy ktoś spotkał się z takim problemem?? :mysli:

jak się tyle męczyłeś to może wkładkę ktoś wcześniej wymienił :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...