Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Malowanie progów i dokładek zderzaków B6


Zieluu

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się nad pomalowaniem progów i dokładek które mam czarne, w kolor auta(srebrny). Jak wg was lepiej wygląda taka B6 Avant, w kolor nadwozia czy nie ? I czy ktoś z was malował je może? Bo jestem ciekaw, a dokładniej mam mieszane uczucia bo nie wiem po pierwsze jak to wyjdzie takie malowanie, a po drugie czy łatwo sie zdejmuje progi do malowania czy jest z nimi kłopot ? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do malowania to kwestia gustu.

Popatrz na ogłoszenia w aledrogo.

Zobacz ja wygląda z czarnym i z malowanym w kolorze nadwozia.

Masz kasę to maluj.Tanio nie będzie,chyba że samemu.

Ale do tego trzeba ciut wiedzy, by po pół roku się nie złuszczyło.

Choć nie mam malowanego dołu to podoba mi się malowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeglądam allegro i ogólnie internet za dokładkami, bo chciałbym z przodu dokładkę od S-line'a. Raz właśnie mi się podoba z czarnym dołem jak na tym zdjęciu

image.jpg

a raz caly srebrny jak np tutaj

24007972573.jpg

Jeśli chodzi o malowanie to mam zaprzyjaźnionego malarza, który bardzo dobrze maluje, sam się na tym nie znam więc wole nie kombinować :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie coś takiego. Szukam po internecie tej dokładki, ale widzę ciężko ją jest zdobyć ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy progi sline różnia sie od tych zwyklych, czy moze tylkko tym ze sa w kolor nadwozia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz ten temat przerabiałem. te nie lakierowane zrobione sa z innego plastiku i jak je polakierujesz w polysk to najczesciej wyglądają jak fale dunaju jak juz chcesz sie za to brac to poszukaj sobie oryginalnie w kolorze i zmien kolor - to odnośnie progów a co do zderzkaków to spokojnie mozna lakierować. Nie trzeba stosować plastic primeru bo one już są polakierowane tylko matujesz gruntujesz szlifujesz i lakier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juz chcesz sie za to brac to poszukaj sobie oryginalnie w kolorze i zmien kolor

Doszedłem do takiego wniosku, choć to bedzie drozsza operacja, ale nie bede niszczył i progów i dokładek, gdyby co zawsze bedzie mozna spowrotem zalozyc, a tak to bede probował znalezc progi w kolor i tylną dokładke, przod pojdzie s-line :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie:)

Czy znalazl by sie ktos pomocny w zdekodowaniu kodu lakieru mojej A4 B6? autko jest czarne.

VIN: WAUZZZ8EZ1A018397

Bylbym niezmiernie wdzieczny, niestety nie posiadam ETKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wlepke w aucie masz ?

Ewentualnie w książce serwisowej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie:)

Czy znalazl by sie ktos pomocny w zdekodowaniu kodu lakieru mojej A4 B6? autko jest czarne.

VIN: WAUZZZ8EZ1A018397

Bylbym niezmiernie wdzieczny, niestety nie posiadam ETKI.

Twój kolor to Brilliant Black LY9B czyli mówiąc krótko czarny :-) to masz 100% info z Elsy. Jak chciałbys wiedziec cos wiecej o tym aucie to daj znac bo historie ma bogatą az do stycznia 2010.

---------- Post dopisany at 16:15 ---------- Poprzedni post napisany at 16:12 ----------

A tu masz screenshota

kolor.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lasnie nie mam wlepki we wnece na kolo zapasowe ani tez pod tylna kanapa...ksiazki serwisowej nie posiadam;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego?;) nie ma zadnych sladow jakiejkolwiek kolizjii, a ta wlepka we wnece kola to jest papier, ktory bardzo latwo moze sie odkleic i po prostu odpasc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...