Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gran Turismo 6


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, moze na poczatek ...

kto zamowil ? kto ma zamiar ?

premiera 06.12.2013

ja wlasnie sie zastanawiam w ktorym sklepie zamowic GT6 Anniversary Edition w pre orderze

cena normalnej edycji 220-230 zl

cena wersji Anniversary 290-300zl

Zamówienie przedpremierowe - Produkty - gran-turismo.com

i teraz zastanawiam sie gdzie zamowic

czy:

1. Gran Turismo 6 Anniversary Edition - kup Gran Turismo 6 Anniversary Edition na Playstation 3 - sklep.gram.pl

2. Gran Turismo 6 PL 15th Anniversary Edition + Dodatki (PlayStation 3) cena 289.90 - sklep ultima.pl - Kup Teraz!

ktos ma jakies doswiadczenia zwiazane z tymi sklepami ? ;>

ktos moze wie gdzie jest pelna lista sklepow ktore beda sprzedawaly wersje anniversary i wypisane dodatki ktore beda w danym sklepie jako bonus ?

a wy ktora edycje zamawiacie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamowilem anniversary edition na Sklep internetowy Grymel.pl ? Tanie gry ? PC ? PS3 ? PS4 ? Xbox ? Xbox One ? inne

---------- Post dopisany at 20:46 ---------- Poprzedni post napisany at 20:46 ----------

Gran Turismo 6 PL 15th Anniversary Edition - Sklep - GRYMEL.pl <-- 269zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamowilem anniversary milion na start:wink:

Anniversary teraz 239zl:kox:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpalil już ktoś?:kox:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ;)

pierwsze co rzuca sie w oczy to calkiem inne menu w porownaniu do gt5

pierwszy wyscig tutorialowy to 1lap na pustym torze w renault clio rs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ;)

pierwsze co rzuca sie w oczy to calkiem inne menu w porownaniu do gt5

pierwszy wyscig tutorialowy to 1lap na pustym torze w renault clio rs

Jak sterowanie(w clio ciężko poznać:decayed:) i grafika w porównaniu do gt5? Menu widziałem w screenach że totalnie zmienione

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grafika troche fajniejsza ale bez rewelacji

jest pare fajnych smaczkow

a sterowanie podobne ale jednak bardziej dopracowane ;)

fajnie sie driftuje gt86 ... a shelby mustang masakra ;)

ogolnie polecam kupic anniversary edition

na starcie w garazu troche samochodow i 1mln kredytow ... na zapas ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dobrze jak opanuje co i jak w online to trza sie jednoczyć...:D mnie sie podoba i nie jestem zawiedzony ze GT5 to prawie to samo a jednak nie ... :thumbup: a tak więcej to ...

przejechałem kilka wyścigów w forumowej lidze GTbN plasując się gdzieś pomiędzy ostatnim miejscem a środkiem stawki więc nie jestem mistrzem kierownicy, nie jestem też kompletną piz*ą.

ostatnio trochę na forum ponażekałem na kaza, jego filozofie, podejście do klienta itp, czytałem sporo o kosmetycznych zmianach w gt6 w sosunku do poprzedniej części i czułem się zawiedziony, potem doszły informacje o mikropłatnościach i powoli zaczął mnie trafiać szlag, nie lubię być skubany z kasy(teraz trakutje je raczej jako wsparcie i uznanie dla PD niż wyłudzanie kasy)

do rzeczy. przejechałem raptem tutorial, kila wyścigów w trybie single player więc można pomyśleć, że ten wpis w jest nie na miejscu ale zachęcam do doczytania do końca i ewentualnie wtedy stwierdzenia, że to bardziej śmieć niż coś w stylu recenzji ;) w wogóle nie śpieszy mi się z przechodzeniem kariery, gra będzie jeśli nie na lata to przynajmniej na miesiące, raczej syce się nową wersją GT, testy torów i fur w trybie pojedynczych wyścigów.

1. MENU

podobno gt6 to ewolucja a nie rewolucja. zupełnie co innego pomyślałem jak zobaczyłem menu. jestem wrażliwy na tym punkcie bo pracuje w branży IT i częściowo zajmuje się GUI. imo menu i gt6 to rewolucja w stosunku do 5. jest bardzo intuicyjne, przyjemne dla oka i szybkie. śmiem twierdzić, że dla samego tego menu warto się przesiąść na nową wersje :) nie trzeba się cofać co chcwila w menu żeby ustawić opcje, wbrać auto, tor czy zmienić ustawinia. większość rzeczy jest pod ręką. chwile doczytywały mi się ikonki fur w salonie ale to pewnie dla tego, że gra przez jakiś czas się instaluje sama wraz z postępem.

(wyścigow HUD, dodali kilka bajerów np jakie opyny mamy, stopień zużcia, przeciążenia boczne)

duży +

2. FIZYKA

jak wspomniałem nie jestem mistrzem kierownicy więc ciężko mi wydać profesjonalny osąd, napiszę raczej o odczuciach.

ustawienia: opony SŚ (jak w GTbN ;), wszystko wyłączone, abs 0. fury już nie pamiętam. jest duża zmiana praktycznie w każdym aspekcie, hamulce reagują inaczej, na pedałach czuć utratę kontroli w gt5 tego na bank nie miałem. ogólnie bardziej trzeba się skupiać, czuć masę auta. jak dla mnie jest super i byłem w stanie różnicę na plus po kilku okrążeniach. feeling jest rewelacyjny. to co pisali o zawieszeniu to prawda, giga zmiana w stosunku do gt5, zwłaszcza jak się łapie nieróne pobocza :P

mega +

3. GRAFIKA

to prawda, że czasem cienie są kawadratowe, nie spodziewajcie się bóg wie czego, to tylko ps3 ale jest na prawdę dobrze. argument kwadratowych drzew i słabych tekstur na poboczach jest dla mnie żenujący, to gra wyścigowa a nie uncharted. ogólnie klimat jest bardzej w stylu forzy, przyjemnie dla oka po prostu, niczego więcej do ścigania nie dostaniemy na tej konsoli.

4. GAMEPLAY

trybu kariery nie opiszę bo nie śpieszy mi się :)rzeby poczuć moc gt5 trzeba do jazd cyfrowym autem podejść tak jakby się wsiadało do swojego, zarobionego za cięzko wypracowanie pieniądze. wtedy na torze się myśli i dopoiero wtedy czuć czym jets tak na prawdę ta gra. radość z jazdy

5. DŹWIĘK

opony lepiej piszcza jak tracą przyczepność, zmienili to. jak wpada się na szutrowe pobocze też jest inny dźwięk, bardziej realistyczny. co do dźwięków silników nie wypowiadam się bo za dużo aut nie przetestowaem a nawet gdybym to zrobił to i tak nie wiem jak brzmią w realu

6. AI

AI, przeciwnicy w trybie kariery to niestety cały czas pachołki, tyle że czasem te pachołki potrafią zajechać drogę, i podjąć marną próbę odebrania pozycji, kaz nalał im trochę wiecej oleju do głowy chociaż i tak nadal są ciency - przyjnajmniej w trybie NOVICE (walczą ze sobą na torze!!). dla kozaków jest tylko jeden środek zaradczy na to, zmniejszyć sobie PO o ileś tam procent w zależności o poziomu jaki się prezentuje. wted nawet to biedne ai potrafi dać trochę satsfakcji. (wystarczy jeździć na oponach sportowych średnich jak dla mnie żeb czuć oddech przeciwnikow na ramieniu)

to tyle na szybko. jeśli ktoś uzna, że moje wypowiedzi w temacie mogą być wartościowe to chętnie zupdejtuje temat i odpowiem na pytania. podoba mi się odkrwanie nowej odsłony, do tego świetną muzę trafiłem do pierwszych wyścigów, aż się zatrzymałem i zrobaiłem głośniej, niestety kolejne kawałki już mi tak nie podpasowały. do zobaczenia na torze, ja znikam w czeluściach gt :)

EDIT: takie sporzrzeżenie mnie naszło na fajcje. ludzie narzekają na gtplanet, że nie można kupoać aut hurtem, że trzeba czekać 10 sekund na krótką animacje itp.sęk w tym, że to jest właśnie filozofia kaza. to ma być dla fanów motoryzacji, delektowanie się. w ogóle podczas grania nie przeszkadzało mi że jest milion nissanów a strasznie na to zrzędziłem tutaj na forum. cały czas za to przeszadzają mi niektóre odgłosy i dźwięki w grze np uderzenie w bande i ten charakterystczn tępy dźwięk, to rzeczywiście irytuje i nie kumema dlaczego tego nie zminili? może to ma być znak rozpoznawczy serii ;)

EDIT3: poprawili niebo, o ile kierowca rzadko powinien oglącać pobocza to niebo zajmuje połowe ekranu. in plus jakby to powiedział znany komentator polsat F1 hehe

EDIT4: liczyłem, że w opcjach będzie podczas trybu kariery będzie można na szybko zmienić olej a tu lipa. trzeba wyłazić do menu głównego. żenada, wku...a mnie to. nie pomyśleli. z drugiej strony menu działa błyskawicznie (poza wczytywaniem wyścigu ale i tak jest lepiej)

EDIT5: zmiana oleju, chyba czytali mój komentarz w temacie gt6 i wycięli tą żenują animacje jak koleś olej zmieniał LOL teraz pojawia się od razu komunikat "praca wykonana"

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurfa ja czekam do pon bo ma mi kurierem przyjść z empiku:kwasny: Na pewno kilka godzin spędzimy przed tą gra:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Assetto Corsa :thumbup1: obecnie wersja totalny poczatek... wiec bedzie jeszcze lepiej + mody graficzne, dzwiek itp. :wink:

Graficznie i nie tylko :whistling: przebija GT6, ktore jest na starym hardzie :wink:

jeszcze napisza jak zwykle... REAL DRIVING SIMULATOR :facepalm: jak to jest przeciez arcade :wink:

Jedyny problem trzeba miec bdb PC ...polecam sprawdzic symulacje AC :hi:

ps. wiem, ze nawet jak bardzo bym chial przekonac to pewne osoby maja wazniejsze wydatki i wystarcza konsola :wink:

... dobre forum racing w temacie - Gran Turismo 6 | RaceDepartment Forums

RaceDepartment Forums

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Assetto Corsa :thumbup1: obecnie wersja totalny poczatek... wiec bedzie jeszcze lepiej + mody graficzne, dzwiek itp. :wink:

Graficznie i nie tylko :whistling: przebija GT6, ktore jest na starym hardzie :wink:

jeszcze napisza jak zwykle... REAL DRIVING SIMULATOR :facepalm: jak to jest przeciez arcade :wink:

Jedyny problem trzeba miec bdb PC ...polecam sprawdzic symulacje AC :hi:

ps. wiem, ze nawet jak bardzo bym chial przekonac to pewne osoby maja wazniejsze wydatki i wystarcza konsola :wink:

... dobre forum racing w temacie - Gran Turismo 6 | RaceDepartment Forums

RaceDepartment Forums

Nie przesadzaj że GT6 jak i seria GT to arcade bo za takie coś na forum GT by Cię zlinczowali :whistling:

Jest grą idącą pod symulację ale na pewno nie jest najlepszą grą na rynku jeśli chodzi o symulator wyścigowy.

A powyższe porównanie graficzne to widać gołym okiem że gra jest z PC wysoką rozdziałkę widać w każdym miejscu, szczegółowość pikseli a nawet zaryzykowałbym stwierdzeniem jak to się mówiło kiedyś że 458 Italia z Assetto Corsa składa się z dużo większej ilości poligonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Assetto Corsa :thumbup1: obecnie wersja totalny poczatek... wiec bedzie jeszcze lepiej + mody graficzne, dzwiek itp. :wink:

Graficznie i nie tylko :whistling: przebija GT6, ktore jest na starym hardzie :wink:

jeszcze napisza jak zwykle... REAL DRIVING SIMULATOR :facepalm: jak to jest przeciez arcade :wink:

Jedyny problem trzeba miec bdb PC ...polecam sprawdzic symulacje AC :hi:

ps. wiem, ze nawet jak bardzo bym chial przekonac to pewne osoby maja wazniejsze wydatki i wystarcza konsola :wink:

... dobre forum racing w temacie - Gran Turismo 6 | RaceDepartment Forums

RaceDepartment Forums

Nie przesadzaj że GT6 jak i seria GT to arcade bo za takie coś na forum GT by Cię zlinczowali :whistling:

Jest grą idącą pod symulację ale na pewno nie jest najlepszą grą na rynku jeśli chodzi o symulator wyścigowy.

A powyższe porównanie graficzne to widać gołym okiem że gra jest z PC wysoką rozdziałkę widać w każdym miejscu, szczegółowość pikseli a nawet zaryzykowałbym stwierdzeniem jak to się mówiło kiedyś że 458 Italia z Assetto Corsa składa się z dużo większej ilości poligonów.

Dzwiek jak zwykle GT ma z d.... grafika to sprawa oczywista dla PC :whistling: a co do symulacji i forum GT :decayed:, chyba nikt kto ma kierownice i gral w symulacje nie wraca do arcade :whistling:

to tak jak by jezdzic na MTB i wracac do 3 kolek z kijkiem :grin:

Osobiscie testowalem i wiem jaka jest roznica a Ty Pawel ?

Grales kiedys w symulacje odpowiednio ustawiona oczywiscie przez kierownice ? ...choc chyba znam odpowiedz na to pytanie bo inaczej bys tak nie pisal...

Symulacja daje wielkie mozliwosci ustawien, zmian , modzenia itp.

GT to praktycznie tylko plyta... przy okazji w GT5 nic nie mozna bylo ustawic oprocz przyciskow :polew::polew::polew: nawet ForceFeedback bez korekcji :facepalm: bylo to na forum GT ? ... :decayed:

Tak jak pisalem... rozumiem, ze sa osoby, ktore nie wydadza na zabawki wiecej niz na OOOO lub tez konsola do zabawy zupelnie im wystarcza

ale GT porownywac do symulacji :facepalm: typowy chwyt marketingowy... :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Remik w każdym wątku o wyścigach wtracasz się z jedną i tą samą gra mimo że dotyczą innych tematów i na siłę próbujesz wszystkich przekonać :facepalm: Sam lubie wyścigi ale szczerze już mam dośc w każdym temacie czytania tego samego, Remik trochę luzu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK luz jest caly czas :wink: ...proponuje rozne symulacje nie tylko Assetto Corsa, GTR2, RBR, rFactor itp. :wink:

i nie moge czytac jak osoby bez zadnego doswiadczenie w temacie sim robia wode z mozgu innym uzytkownikom...

Przepraszam jeszcze raz... i juz zmykam do pracy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK luz jest caly czas :wink: ...proponuje rozne symulacje nie tylko Assetto Corsa, GTR2, RBR, rFactor itp. :wink:

i nie moge czytac jak osoby bez zadnego doswiadczenie w temacie sim robia wode z mozgu innym uzytkownikom...

Przepraszam jeszcze raz jak, ktos ma z tym problem... :hi:i juz zmykam do pracy.

Remik ale nie kazdy szuka pełnego realizmu:wink: Ja z miłą chęcią i dużą ciekawością czytam Twoje relacje z zabawy symulacjami ale rób to w swoim temacie:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...