Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Niebieski avant, najlepszy w mieście ;)


ganjaq

Rekomendowane odpowiedzi

Latwiej bedzie wymienic kto tych felg nie mial:naughty::whistling: pozdro maly, mam nadzieje ze jak wroce do kraju to ogarniemy temat z moja :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to masz za progi? ...

To są te z pierwszych zdjęć tylko że się tak połamały że musiałem je obciąć (już teraz i tak ich nie ma, oderwanie ich zajęło pół dnia) czekam na okazję bo jak przymierzyłem od omegi B to mogłyby być ale drzwi mi się nie chce spawać i malować a po drugie to nie wiem jak rozwiązać problem tego że omegowe progi od strony kół nie nachodzą się na nadkola

TommiKrol - mam nadzieje że do Twojego przyjazdu wpadnie jakaś pula

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cymek to cały czas są jedne i te same flegi tylko dośc czasto zmieniją kolor w tej chwili są srebrnei i praktycznie za niedługo zmieni sie ich właściciel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cymek to cały czas są jedne i te same flegi tylko dośc czasto zmieniją kolor w tej chwili są srebrnei i praktycznie za niedługo zmieni sie ich właściciel.

Tak myślałem że te same.Skojarzyłem po rejce samochodu:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te koła wyglądają jak advany

Volk Racing

te37-16-bronzae.jpg

JP3

3869355202

Adveny

Advan_GT.17050.png

Chce to koło :kox:

Koła robią zamieszanie, jak je założysz to dasz przymierzyć? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed: no i są progi, chciałem zrobić foto mojej zadowolone miny ale nokia badziewie jak masz słabą baterię to fotki nie zrobisz, bądź co bądź wpadły progi s4 i tak jak wcześniej pisałem musiałem posmarować za nie więcej jak za oba zderzaki ale to nic przy tym jak siedzą na aucie :kox: malowańsko niedługo i fotki

Miałem wolną sobote ale musiałem odpuścić malowanie na poczet wymiany łożyska w tylnym kole, 5 godzin rozbierałem i składałem wszystko do kupy (nie mogłem wydostać łożyska bo się rozpadło) za pierwszym razem, pisze za pierwszym razem bo składałem wszystko dwa razy a to z racji że źle przełożyłem linkę od ręcznego i zauważyłem dopiero jak miałem zakładać docisk, za drugim razem poszło wszystko w 30 minut, teraz mógłbym to zrobić z zamkniętymi oczami :grin:

---------- Post dopisany 22-05-2014 at 21:22 ---------- Poprzedni post napisany 08-05-2014 at 22:26 ----------

Coś ostatnio zapominam zdjęcia robić a tu dwie kolejne okazje do świętowania, wpadł "nowy" licznik z FISem piszę nowy bo to co prawda używka z anglika ale igiełka i z tego miejsca jeszcze bardziej mnie to cieszy bo sam powyciągałem pin, przekodowałem i dostroiłem immo dowiadując się po drodzę kilku bardzo ciekawych rzeczy. Druga zajawka też bez zdjęć to nowiutkie sprężyny gwintu na tył, przypominam miałem pęknięte, z tymi sprężynami to było tak że jechały do mnie prawie 3 tygodnie więc czekałem za nimi jak za bożym narodzeniem, zamawiałem z ta technixa from Deutschland. Licznik już w samochodzie, sprężyny na montaż czekają do soboty

---------- Post dopisany 24-05-2014 at 00:18 ---------- Poprzedni post napisany 22-05-2014 at 21:22 ----------

Zdjcie077_eephqxw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...