Skocz do zawartości
IGNOROWANY

kto daje te opisy pod samochodami na onecie


team111

Rekomendowane odpowiedzi

:facepalm::facepalm:

Widać że dla tego kto to napisał pewnie Multipla I nie jest pozbawiona polotu i finezji .:grin::banan:

Wysterczy rzucić okiem na zestawienie tych dziesięciu modeli, żeby stwierdzić że ten ktoś sam nie wie o co mu chodzi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

durne komentarze na onet czy autokarta to norma siedzą jacyś popaprańcy i robią kopiuj wklej co chwile

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale gdyby ci sami autorzy napisali, że wypuszczając model B6 Audi wybiło się na stylistyczne wyżyny to piałbyś z zachwytu nad artykułem prawda? :)

Tak po prawdzie, to B6 jest zwykłym, przeciętnie wyglądającym autem, w którym za grosz nie ma stylizacyjnych nowinek. Nie wyznacza żadnego trendu. W zasadzie wszystkie Audi są nudne do bólu (stylistycznie), żeby nie powiedzieć byle jakie. Wręcz są wyciosane. Ma to jednak jedną zaletę - po 12-tu latach nie wygląda źle. Inne samochody, które tworzą motoryzacyjną "modę" i kreują trendy po dwóch może 3-ch latach wyglądają okropnie. Co kto lubi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B6 jest zwykły? Przecież to już 13-sto letnie auto. I jeśli twierdzisz że wszystkie Audi są nudne to pokaż mi auto z 1995r wyglądające lepiej na zew i wew niż A4 B5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auta poszczególnych marek ewoluują bardzo wolno .W zasadzie jest tak ,że jak przesiadasz się do nowszego modelu to nie musisz się go na nowo uczyć.Podstawowe elementy wyposażenia są przewidywalne i na swoim miejscu. Z czasem staje się to nudne co wcale nie znaczy ,że złe. Pamiętajmy lepsze jest wrogiem dobrego. Bo jeśli coś jest dobre to nic lepszego nie wymyślisz. Nowinkami stylistycznymi zaskakują nowi producenci na rynku i to może się podobać ale jakoś nie mogę pogodzić się z "zegarami umieszczonymi po środku" tu mam na myśli np.Toyotę Yaris.Jest jeszcze druga strona medalu Koszty o ile łatwiej jest zrobić drobny lifting i w miejsce starych lamp wstawić nowszego typu nie zmieniając elementów blacharskich i z tego rodzi się nuda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B6 jest zwykły? Przecież to już 13-sto letnie auto. I jeśli twierdzisz że wszystkie Audi są nudne to pokaż mi auto z 1995r wyglądające lepiej na zew i wew niż A4 B5.

Nie wiem ale jak wsiadam do B5 to czuję się jakbym siedział w B3 jeszcze...

Nawet w B6 jest jeszcze kupa naleciałości z B3 więc wybacz ale twoich zachwytów nie podzielam.

Każda marka ma swoją filozofię i dobrze jak się jej trzyma, przynajmniej zachowuje swój charakter. Audi mają ten charakter cholernie konserwatywny zmieniają się baaardzo powoli. Tak powoli, że niektóre cechy B3 widzę do dziś w B6 i B7. Trochę jednak zbyt powoli nawet jak dla mnie, bo zwolennikiem corocznyh rewolucji też nie jestem.

Aczkolwiek od kiedy patrząc z dystansu mam problem odróżnić czy jedzie A3, A4 czy A6 albo coś z serii Q (czyli to samo przeskalowane) to zaczynam się zastanawiać czy ktoś tu aby nie przesadza...

Zaczynam się też zastanawiać, czy niektórzy ze słusznej reguły mówiącej, że lepsze wrogiem dobrego nie robią przypadkiem innej regułki mówiącej, że stare lepsze od nowgo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to A4 B6 i B7 nie powalają stylistyką. Takie zwykłe samochody. W wersji S-Line już trochę lepiej wyglądają, ale dopiero B8 robi na mnie wrażenie :decayed:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się zgodze że są nudne. Nie są to jakieś unikatowe auta. Pełno ich na każdych parkingach także szału nie ma. RS4 to już co innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg. mnie nie sa nudne, nigdy bym nie jezdził nudnym samochodem a skoro wg was sa nudne po co nimi jezdzicie? bo sa mało awaryjne? czy jeszcze jakiś inny powód?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało awaryjne, solidne, ocynkowana blacha, wygodne i wnętrze jest przyjazne dla kierowcy :decayed:

Ja trzymam to Audi bo mi szkoda kasy na cokolwiek innego. Kupiłem 5 lat temu bo jako młody i głupi oczarowany byłem solidnością B3 teścia. A teraz już mi się moje B6 opatrzyło a i samo Audi jako marka przestało w moich oczach być warte jakiegoś szczególnego zaintersowania. Można powiedzieć, że się odkochałem i dalsza eksploatacja posiadanego egzemplarza to czysty pragmatyzm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za głupie zestawienie to lepiej kupić sobie alfę romeo mieć polot i finezje i cieszyć się ciągłym przebywaniem u mechanika :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za głupie zestawienie to lepiej kupić sobie alfę romeo mieć polot i finezje i cieszyć się ciągłym przebywaniem u mechanika :facepalm:

to zależy co dla kogo jest głupie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze B6 jest bez polotu :smiley: nie wiem skad to oburzenie.

Serio podoba Wam sie srebrne B6 sedan w podstawowej wersji bez pomalowanych dokladek i na feldze 15?

Dla mnie jest paskudne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze B6 jest bez polotu :smiley: nie wiem skad to oburzenie.

Serio podoba Wam sie srebrne B6 sedan w podstawowej wersji bez pomalowanych dokladek i na feldze 15?

Dla mnie jest paskudne.

Ale tu najmniej jest ważne czy jest z polotem czy bez.

Śmieszne jest samo zestawienie tych 10 samochodów.

ps Ja kupiłem Audi nie dla polotu tylko dla AFN TDi i dlatego że pomimo 14 lat wygląda jakby auto wyjechało 5lat temu z fabryki , jakość elementów powala niejedno nowsze auto , a w środku nie potrzebuję żadnych zawieszek zapachowych bo ma swój naturalny ładny zapach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze B6 jest bez polotu :smiley: nie wiem skad to oburzenie.

Serio podoba Wam sie srebrne B6 sedan w podstawowej wersji bez pomalowanych dokladek i na feldze 15?

Dla mnie jest paskudne.

Ale tu najmniej jest ważne czy jest z polotem czy bez.

Śmieszne jest samo zestawienie tych 10 samochodów.

ps Ja kupiłem Audi nie dla polotu tylko dla AFN TDi i dlatego że pomimo 14 lat wygląda jakby auto wyjechało 5lat temu z fabryki , jakość elementów powala niejedno nowsze auto , a w środku nie potrzebuję żadnych zawieszek zapachowych bo ma swój naturalny ładny zapach .

Czyli zgadzasz sie z tytulem:

Top 10: Bezpieczny wybór, ale pozbawiony polotu i finezji

O nic wiecej nie chodzi :smiley:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...