Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 2.4 benz + lpg] Czarny ALF

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich :wink:

Przedstawiam swoje a4 b5 zakupione w kwietniu 2012

Serce: 2.4 benzyna (ALF) + LPG 165KM (niestety bez quattro:kwasny:)

Rocznik: 1997

Przebieg: 300000km

Kolor: Czarny

Wyposażenie:

- klimatronic

- el. sterowane lusterka

- 2 x el.szyby

- alu 16” et42 z oponami 205/55 (lato)

- stalowe 15” z oponami 195/65 (zima)

- chrom listwy w około szyb

- podłokietnik tył

- kluczyki scyzoryki + centralka + domykanie i otwieranie szyb z kluczyka

- 4x AirBag

- podświetlenia nad nogami i w drzwiach

Tak było przy kupnie:

2222290901_2.jpg 2222290901.jpg 2222290901_6.jpg 2222290901_3.jpg 2222290901_4.jpg

Plany i realizacje:

- przyciemnienie szyb /zrobione

IMAG0552.jpg IMAG0554.jpg

- podłokietnik z przodu /zrobione

IMAG0555.jpg

- ledy w światła tablicy rejestracyjnej /zrobione

IMAG0563.jpg

- zmiana kółek na lato, AVUS 17” ET35 w kolorze biała perła /zrobione

100_7416.jpg 100_7417.jpg 100_7426.jpg 100_7427.jpg IMAG0804.jpg

- Mikołaj przyniósł CB Radio:wink: /zrobione

IMAG0684.jpg

- przedni grill w czarny mat /zrobione

100_7364.jpg 100_7366.jpg

- radio z czerwonym podswietleniem /zrobione

IMAG0699.jpg

- lampy przednie na polifty /zrobione

IMAG0762.jpg IMAG0763.jpg IMAG0759.jpg

- kierownica trójramienna od S4 /zrobione

IMAG0803.jpg

- zmiana sprężyn 1BA na Eibach -30mm /zrobione

- ramiona wycieraczek z passata B5 FL /zrobione

- daszek tylnej klapy od RSa

- spryski bi-xenonów

- kubełkowe siedziska

- jakieś koła na zimę

- polerka lakieru

co dalej jeszcze nie wiem :wink:

Opublikowano

a no widziałem w niedziele..powodzenia w modach...narazie zostaw "koze' nizej na wiosne dopiero:)

Opublikowano
  • Autor

Taki plan jest, by na wiosne obnizyc:wink: a fele w trakcie realizacji, bo kupione i oddane do malowania, ale poczekaja do wiosny:kwasny:

Opublikowano

lampy przednie szukaj w dziale sprzedam u gościa o niku Gwerty...miewa ich sporo

Opublikowano

mi się kombik bez relingów jakoś nie widzi...

Opublikowano

bez relingow jakos tak lysawo ale widzialem foto BEZ na glebie i dobrym kole i wygladalo ciekawie...

jak to mowia sa gusta i gusciki...

rezaj lapky

na wiosne 1be na poczatek i bedzie dobrze

w sumie juz jest dobrze :wink:

Opublikowano
  • Autor
mi się kombik bez relingów jakoś nie widzi...

szukając auta, nie bylo to moim priorytetem. taki sie trafil i byl w najlepszym stanie, wiec go wzialem:wink: na pewno jest inny, lecz ja sie juz przyzwyczailem i mi pasuje

Opublikowano
:thumbup1:
Opublikowano
  • Autor

odebralem fele :decayed: dwie oponki juz posiadam, dwie jeszcze musze kupic

tylko dlaczego zima idzie:wink:

IMAG0560.jpg

Opublikowano
:slina: też takie chcę :decayed:
Opublikowano

Bialy do czarnego pasuje w piczke :jerk::whistling::kox:

Opublikowano

to zdjecie z felgami nie jest przypadkiem robione u Jareckiego?

Opublikowano
  • Autor
to zdjecie z felgami nie jest przypadkiem robione u Jareckiego?

jest:decayed:

Opublikowano

tak tez własnie myslałem...jakbys chcial poliftowy zderzak z halogenami to mam ten mój zielony na zbyciu....

Opublikowano

ładnie wygląda z tymi Avusami :naughty: i generalnie zbędziesz zadowolony, V6 pięknie mruczy :decayed:

Opublikowano
  • Autor
ładnie wygląda z tymi Avusami :naughty: i generalnie zbędziesz zadowolony, V6 pięknie mruczy :decayed:

dzieki :) z silnika jestem meeeega zadowolony (zwlaszcza z 2 biegu :wink: ), brak mi tylko quattro:kwasny:

Opublikowano

... z silnika jestem meeeega zadowolony...

scigamy sie cos? :wink::decayed:

Opublikowano
  • Autor

... z silnika jestem meeeega zadowolony...

scigamy sie cos? :wink::decayed:

mozemy kiedys sprobowac ale na suchym:decayed:

Opublikowano

arre ja pierwszy Ci dupsko objade;P poxniej kolega bedzie próbowal

Opublikowano

Lukasz dobrze objedz mi dupsko ale audi :kox:

i wszyscy na te suche sie uwzieli :polew:

---------- Post dopisany at 10:13 ---------- Poprzedni post napisany at 10:09 ----------

... z silnika jestem meeeega zadowolony...

scigamy sie cos? :wink::decayed:

mozemy kiedys sprobowac ale na suchym:decayed:

znam wynik wiec suchego nie trzeba :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.